Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Agenci

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Agenci

    Hej,
    do czego najczęściej wykorzystujecie agentów? Ja, grając np Rzymem zazwyczaj robię tak:
    - szpieg - na początku odkrywam kawałek mapy, sabotuje osady, no i jak zajdzie potrzeba to kradne chleb.
    - czempion - początkowo podburzam osady, potem atakuje wrogich wysłanników lub osłabiam garnizon
    - dyplomata - używam go w 99% do podbijania kasy z podatków i szerzenia kultury w 'nowym' regionie.

    Wydawalo mi się to logiczne, ale znalazlem też sposób grania, gdzie ludzie używają w/w postaci np do zwiększania rangi oddziałów, czy przyspieszania zbierania doświadczenia przez wodza/armię.
    Jakie są Wasze sposoby na ich wykorzystanie? I powiedzcie od razu jak dany sposób działa, czy np dany wysłannik musi być dołączony do armii (mieć armie macierzystą) czy np wystarczy że jest wystawiony w danej prowincji etc.

    Dzięki

  2. #2
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Ja szpiegów szkoliłem na asasynów i do sabotowania armii polowych, natomiast czempionów w głównej mierze włączałem do armii by wydłużyć im zasięg, co zawsze miało dla mnie kluczowe znaczenie.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  4. #3
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    O tak, ostatnio również zacząłem tak robić ze szpiegami. Na początek wysyłam w świat i kradzieże aby zebrali expa, po czym dążę bycia asasynem + sabotowanie wojsk (szczególnie tych w szybkim marszu).
    W sumie nie pomyślałem, że w ten sposób można zwiększyć zasięg armii. Zawsze inwestowałem w umiejetność opartą na przebiegłości zwiększającą dystans. Ale może to mieć sporo sensu faktycznie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •