Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak jutuberzy zarabiają na wojnie.

  1. #1
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Jak jutuberzy zarabiają na wojnie.

    Ciekawe podsumuwanie jutobowych eskpertów:

    Jak jutuberzy zarabiają na wojnie.

    https://www.youtube.com/watch?v=VSMQWyxsqiU&ab_channel=TomaszCzukiewski

  2. Użytkownicy którzy uznali post Piter za przydatny:


  3. #2
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Bardzo dobry link, ja mam intelektualno -emocjonalne wymioty jak słucham w mediach i czasem zerknę na YT, czy inne tego typu medium i tam specjaliści, co niczym hieny rozdrapują....Wystarczy, że nasi sławetni Skrzypczak i ten drugi Różański gadają takie rzeczy, że szkoda tego komentować, musiałbym się sam zbanować po takim podsumowaniu, jak nasz dawny kolega E...^^
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #3
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    No, porównanie Skrzypczaka do tych nieudaczników jest w mojej opinii daleki idącym nadużyciem. Swoją drogą jaką wypowiedzią- wypowiedziami Skrzypczak Ci tak podpadł? Jeśli można prosić o z źródłami na poparcie swojej tezy.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  5. #4
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez marko1805 Zobacz posta
    No, porównanie Skrzypczaka do tych nieudaczników jest w mojej opinii daleki idącym nadużyciem. Swoją drogą jaką wypowiedzią- wypowiedziami Skrzypczak Ci tak podpadł? Jeśli można prosić o z źródłami na poparcie swojej tezy.
    Nie nagrywam TVN24, a tam najczęściej swego czasu się udzielał, wg jego opinii, to armia Putlera jest tak słaba, tak słaba, przestarzała, że już tylko widzieć kiedy Putler zorientuje się, że mu coś nie wychodzi. To pamiętam, bo to było podczas słynnej kradzieży jakiegoś sprzętu rosyjskiego, to kupa czasu, chyba? Nie neguję, że inne jego wypowiedzi są zasadne i trafione, po prostu nie słucham/ nie oglądam jego i wszystkich innych, wystarczy, że znajoma z Kijowa mi napisze - kończę z tobą rozmawiać, bo ogłaszają nalot przeciwlotniczy, to było jakiś czas temu, stąd ma ogromna, wręcz kosmiczna - pełna dystansu postawa do panów generałów i nie generałów...Jeśli uraziłem kogoś, Ciebie, czy ktokolwiek w mojej opinii o panu Skrzypczaku i jemu podobnych, to bardzo przepraszam i wracam do tego, po co wróciłem na chwilę na forum, to jest do aktualizacji treści niektórych modyfikacji. Z mojej strony, już nie będzie w tym temacie wypowiedzi, jeden Lord wie czemu
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #5
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Kotołaku bynajmniej nie czuję się urażony Ciekawy byłem jedynie dlaczego takie zdanie o nim a nie inne. Tym bardziej, iż mój brat służył pod Skrzypczakiem w Żaganiu, a kilku znajomych pod jego komendą w Iraku i wszyscy mieli o nim jak najlepsze zdanie w przeciwieństwie do wielu innych oficerów. Również oglądałem swego czasu jego komentarze w TVN-nie i nie doszukałem się tam jakichś większych błędów z jego strony, a sporo jego przewidywań się sprawdziło. Co do jego wypowiedzi o armii rosyjskiej i jej słabości, cóż niewiele się mylił w mej opinii, ale to temat rzeka i zupełnie na inna dyskusję.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •