Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: "how to get grombrindal

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2022
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    "how to get grombrindal

    Hej,

    Mam taki problem odnośnie nowego DLC - nie potrafię go ściągnąć. Nie wiem może już jestem za stary na gierki albo po prostu mój szlifowany od gówniarza angielski jest niewystarczający, ale. Napisałem nawet maila do Games Workshop, żeby mi przynajmniej linka wysłali i gdzie mam kliknąć, żeby dostać tego Białego Krasnala.

    Proszę, forumowicze, pomóżcie mi w tym temacie. Treść ze Steama:

    "HOW TO GET GROMBRINDAL

    You will need an exclusive Steam key to unlock Grombrindal in Total War: WARHAMMER. A key can be acquired from:


    Also included on the card will be a code which can be redeemed for a Steam voucher for 20% off Total War: WARHAMMER – this can be shared with a friend if you already own the game. "
    Speed Test xender snaptube
    Czytałem jakieś posty anglojęzyczne i istnieje możliwość pozyskania go bez kupowania magazynu GW.

    A jeżeli nie można go pozyskać w jakiś łatwy i przyjemny sposób to na kiego grzyba jest on widoczny przy wyborze kampanii. Jest to strasznie frustrujące jak widzi się: "Pobierz zawartość Grombrindal" a nie można go ściągnąć. Noż kurza twarz!

    Jeżeli napisałem wątek nie w tym miejscu na forum z góry przepraszam, dawno nie "forumowałem", a zmusiała mnie do tego potrzeba estetyki okna kampanii.

    Pozdrawiam
    Krzychu
    Ostatnio edytowane przez jacobson66 ; 23-06-2022 o 21:52

  2. #2
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Grombrindal wymaga pomnika Grimnira. To świątynia pogromców drugiego poziomu. Możesz go zdobyć budując go w stolicy.
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •