Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Uruchomienie NTW

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Uruchomienie NTW

    Ja po początkowych problemach jak u innych (polska wersja nie działała), grałem w angielską. Po informacjach, że z wersją polską jest już OK, zmieniłem język STEAMA na polski - zaczęła się ściągać polska "poprawka" i od wczoraj od 20stej gram w wersję polską. W ogóle w żadnym momencie nie usuwałem zawartości lokalnej, gra śmiga....

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Uruchomienie NTW

    Ponownie zainstalowałem wersję angielską i chodzi ok. Zmieniłem język w steamie na polski i nic mi się nie ściaga... czy to się dzieje automatycznie, czy mam to jakoś sprowokować?

  3. #13
    Podczaszy Awatar LEGION
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    هندوکش
    Postów
    585
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Uruchomienie NTW

    K.... instalowalem wersje polska.. i nic.. przejrzalem forum i zaczalem instalowac wersje angielska i znowu kiedy wkladam cd 2 chce wcisnac ok.. nic gra stanela, co najlepsze nie moge nawet wyjac plyty.. do k... nedzy czy 99 zl wydalem na darmo.. bo nie chce mi sie czekac az serwer czy cos sie odciazy albo wypuszcza patch za 3 miesiace ktory uruchomi mi gre..

    Przeciez przy moim transferze 200 kb to ja jutro skoncze ta instalke.. o ja zesz k... jeb... dajcie spokoj..
    Tyberiusz wrócił na Capri..

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Uruchomienie NTW

    hehe dziwię się ludziom że kupują grę z systemem STEAM. Przeciez to nie pierwszy problem z tym dziadostwem. Gdyby ludzie masowo nie kupowali gier w tym systemie i pisali o tym publiczni,e że to własnie z tego powodu to moze producenci 10 razy zastanowiliby się zanim daliby swoją grę do STEAM. Przecież to tylko utrudnia życie ludziom, którzy mają oryginały. Zero utrudnienia dla piratów.

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Uruchomienie NTW

    Cytat Zamieszczone przez anatol
    hehe dziwię się ludziom że kupują grę z systemem STEAM. Przeciez to nie pierwszy problem z tym dziadostwem. Gdyby ludzie masowo nie kupowali gier w tym systemie i pisali o tym publiczni,e że to własnie z tego powodu to moze producenci 10 razy zastanowiliby się zanim daliby swoją grę do STEAM. Przecież to tylko utrudnia życie ludziom, którzy mają oryginały. Zero utrudnienia dla piratów.
    A ja się dziwie że ludzie piszą posty żeby napisać i nic z tego ie wynika, jak widzisz to nie jest temat o narzekaniu tylko problemach z uruchomieniem NTW. Pisząc takie pierdoły nie pomagasz rozwiązać użytkownikom ich problemów.

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Uruchomienie NTW

    To nie są pierdoły bo ten problem ze steamem występuje cały czas. Najlepiej nie pisać nic i piać z uwielbienia do takich rozwiązań.
    Rozwiązaniem byłoby ściągnięcie pirata i wtedy nie ma się zadnych problemów.

  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Uruchomienie NTW

    Problemy ze steamem są jednostkowe. Większości ludzi działa dobrze i producenci się nie przejmują.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •