Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Uwagi i spostrzeżenia dotyczące rozgrywki.

  1. #1
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach

    Uwagi i spostrzeżenia dotyczące rozgrywki.

    Na razie bez filmów i itp. - moja pierwsza uwaga, mając porównanie do TA z MOSem, do DaC i innych modyfikacji na silniku Medek 2, nie wspominając o sławetnym LOTR na Rome Total War, to bitwy najbardziej mnie się podobają.
    Co do mapy kampanii, należy grać na najtrudniejszym poziomie trudności i AI jest ciut spokojne, ale jak ja wszedłem na tereny niewiernych ludzi Gondoru, to idzie jak po grudzie.
    Silnik Rome Remastered daje zajefajne możliwości dla modyfikujących, grafika bitew i animacja daje radę, oddaje ducha klasycznej wersji i przystosowana jest do naszych przyzwyczajeń. Mod jest w wersji 1.0, w pełni grywalny, ma swoje smaczki odnośnie jednostek, ale nie będę spoilerował, tego w rozreklamowanym DaCu nie uświadczysz.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #2
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Dopowiedzenie, potwierdzenie tego, co w innym temacie napisałem:
    Opowieść
    o trzecim wieku jest oryginalnym modem do rzymskiej wojny totalnej Aleksandra, ale zremasterowana, więc ma 14 grywalnych frakcji i 105 osad. Kampania War of the Ring ma 17 grywalnych frakcji i 290 osad, jest to zaktualizowana kampania, aby skorzystać z remastera‎.

    Czemu, o tym wspominam ponownie, bo robi to w rozgrywce ogromną różnicę, zmienia balans w każdym aspekcie gry. nauczony doświadczeniem rozmów na czacie jednego ze streamów, nie będę wnikał od czego zależy balans gry, bo znowu się dowiem, że nie mam pojęcia o mechanice Total War, ale może faktycznie?
    W każdym bądź razie, na razie to mój TOP 1 z z modyfikacji o tolkienowskiej tematyce...
    Trochę szkoda, że nie jest spolszczony, ale idzie grać- 159 tury pękły
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 07-08-2022 o 01:04
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •