Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Europa Universalis I-II

  1. #21
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Wow. Naprawdę tak to działa?

    Cool story bro.

    Właśnie kilka postów wcześniej poprosiłem o modyfikację, która to reguluje w inny sposób.

    A najlepsze jest to, że nawet w swoim poście zacytowałeś te wypowiedź. Naprawdę czasem po prostu nie czaje Internetu.
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  2. #22
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Cytat Zamieszczone przez MateuszKL
    Szczegóły, które podałem miały dość istotne znaczenie dla obalenia Twojego stwierdzenia.

    Rzucasz się na kogoś, on Ci odpowiada merytorycznie, a ty sobie drwisz. Niech zgadnę. Nerwy związane z egzaminem gimnazjalnym?
    Chyba Twoje nerwy. Jeśli koniecznie chcesz mówić o testach gimnazjalnych i problemach z nimi związanych to radzę rozmawiać o nich z kim innym.

    Cytat Zamieszczone przez Idill`a (MZ)
    Reputacja państwa to współczynnik ogólny, który odnosi się ogólnie do całej 'prawdomówności' frakcji.
    Nie ważne czy podbijasz Huronów, Oman czy Francję np..
    Cały fajny artykulik w tym temacie:
    http://wayofwar.org/showthread.php?t=9460&page=1

    Cytat Zamieszczone przez MateuszKL
    Wow. Naprawdę tak to działa?

    Cool story bro.

    Właśnie kilka postów wcześniej poprosiłem o modyfikację, która to reguluje w inny sposób.

    A najlepsze jest to, że nawet w swoim poście zacytowałeś te wypowiedź. Naprawdę czasem po prostu nie czaje Internetu.
    Patrząc na Twoje określenia mojej osoby stwierdzam, że się chamsko nabijasz się również z innych, a podobno to ja jestem młodym człowiekiem przechodzącym burzę hormonów.

    Spróbuj zastosować kombinację modów, które wymieniono w poniższym linku, może to rozwiąże Twój problem. Zwracam uwagę, że raczej będziesz musiał zacząć od początku grę.
    http://wayofwar.org/archive/index.php/t-8174.html

    Życzę powodzenia!

    PS. Cały czas podtrzymuje swoje przeprosiny, do których się nie odniosłeś, za to dałeś wyraźnie do zrozumienia, że jesteś zirytowany i urażony. Jeszcze raz pisze: przepraszam.



  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Samick Ty przepraszasz (swoją drogą nie wiem za co), a ja Ci dziękuje za zwrócenie mych oczu na Bizancjum ! Padam do nóżek. Ale po kolei (albo po szynach) dwie prowincje, mało kasy, Turcja chce mnie zjeść, nikt mnie nie lubi. Szybkie sojusze z państwami bałkańskimi i Turków nie ma. Od razu atakuję po kolei - Ks. Aten, Albanię, w między czasie moi sojusznicy zaatakowali Mołdawię więc też uzbierałem jedną prowincję, a później czas na Wenecję. Ile ja się nalatałem po tych wysepkach... Następnie zwróciłem oczy na bliski wschód i naprawdę dłuuuga wojna z Mamelukami trochę mnie zniechęciła, jednak dałem radę ich pokonać i zostawiłem im tylko stolicę. Nie chciałem ich anektować i tak cały świat mnie nienawidził za Wenecję. W roku 1720 zakończyłem i na razie mi wystarczy. Szykuję się do zagrania Prusami Jeszcze raz dziękuję !
    "Żadnym podłym czynem się nie splamić, królowi swemu wiernie służyć, o zmiłowanie proszącym to okazać, wobec dam zawsze dwornie się zachowywać i z wszelką im spieszyć pomocą, w walce o sprawę niesłuszną i zysk ziemski na celu mającą udziału nie brać" - Przysięga rycerzy Zakonu Okrągłego Stołu

  4. #24
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Cytat Zamieszczone przez Artur
    Samick Ty przepraszasz (swoją drogą nie wiem za co)
    A nie powinienem?

    Cytat Zamieszczone przez Artur
    a ja Ci dziękuje za zwrócenie mych oczu na Bizancjum !
    Proszę.
    Cytat Zamieszczone przez Artur
    Szykuję się do zagrania Prusami
    Tym nie grałem, jakoś nie miałem serca do tego kraju. ;/
    Za to liczę na obszerne sprawozdanie jak się gra tą nacją. ;]



  5. #25
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Cześć wszystkim.
    Założyłem ten temat jakoś rok temu a widzę że trochę postów się nazbierało.
    Gra ktoś może obecnie w eu2 przez mp ?
    Znacie jakieś ciekawe mody, patche do tej gierki ?

  6. #26
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach



  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Cytat Zamieszczone przez Samick
    http://www.sztab.com/forum/europa-universalis-vt317,75.htm?sid=af26a291b02611b619f29585bbb19ac9

    Ale ja polecam mod poniżej:
    http://wayofwar.org/showthread.php?t=15889&page=1
    Możesz coś powiedzieć o tym od siebie ? Wiem, że jesteś wiarygodny więc łatwiej będzie mi się przekonać bo z modów mimo, że pod romka grałem w wiele to tylko TGW jakoś mi przypadło do gustu

    Co do Prus... Żałuję zmarnowanego czasu. Serio. Nudno tam Panie jak u ciotki na imieninach gdy nie ma młodej córki/wnuczki. Początkowo trzeba wszystkim wchodzić w zadek, a gdy po pewnym czasie trzeba się sekularyzować (albo pod Branderburgię albo po Polskę) to znowu wszystko wraca od nowa bo przechodzimy na protestantyzm. Od nowa włażenie w dupkę każdemu, komu tylko się da aby nas nie zjadł. W XVII wieku dochodzi do połączenia Prus i Branderburgii. Jeśli przyjmujesz to koniec gry, jeśli odrzucasz to pokazuje Ci się, że masz tylko z nimi stosunki minus 150. Ja patrzę, a tu nagle wszystkie państewka Rzeszy jak i moi wasalowie mnie nienawidzą ! Do tego reputacja mi zeszła na taką, że ciągłe wojny. Kasy brak, sojuszników brak, a co gorsza brak klimatu. Jakoś nie czułem tego samego co czułem grając Polską czy Bizancjum. Doszedłem do 1700 roku więc może też przerwałem grę w momencie kiedy Prus historycznie zaczynały coś znaczyć i zaczęłoby się coś naprawdę kręcić. Bo tak to bezsensowne wojny, szybkie pokoje i takie kółko. Szczerze nie polecam
    "Żadnym podłym czynem się nie splamić, królowi swemu wiernie służyć, o zmiłowanie proszącym to okazać, wobec dam zawsze dwornie się zachowywać i z wszelką im spieszyć pomocą, w walce o sprawę niesłuszną i zysk ziemski na celu mającą udziału nie brać" - Przysięga rycerzy Zakonu Okrągłego Stołu

  8. #28
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    A jak to w ogóle jest zrobione? Gdy Brandenburgia anektuje Prusy, to zamienia się w Prusy? Czy może jakoś Prusy mogą zaanektować Brandenburgię eventem (z jednoczesnym przeniesieniem stolicy do Berlina)?
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  9. #29
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Cytat Zamieszczone przez Artur
    Możesz coś powiedzieć o tym od siebie ? Wiem, że jesteś wiarygodny więc łatwiej będzie mi się przekonać bo z modów mimo, że pod romka grałem w wiele to tylko TGW jakoś mi przypadło do gustu
    Dostajesz zupełnie nową mapę, więcej prowincji, bardziej historycznych. Do tego nowy podział świata (troszkę tych państw jest) oraz nowe eventy. Ciężko mi jest z pamięci wywołać wszystkie szczegóły. Z drugiej strony jakbym napisał wszystko to byś nie miał okazji spróbować. ;]



  10. #30
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Universalis I-II

    Cytat Zamieszczone przez MateuszKL
    A jak to w ogóle jest zrobione? Gdy Brandenburgia anektuje Prusy, to zamienia się w Prusy? Czy może jakoś Prusy mogą zaanektować Brandenburgię eventem (z jednoczesnym przeniesieniem stolicy do Berlina)?
    To zależy kim grasz. Jeśli grasz Brandenburgią to wtedy nie wiem co się dzieje bo nie grałem Grając Prusami jeśli pozwolisz się zaanektować masz koniec gry.
    "Żadnym podłym czynem się nie splamić, królowi swemu wiernie służyć, o zmiłowanie proszącym to okazać, wobec dam zawsze dwornie się zachowywać i z wszelką im spieszyć pomocą, w walce o sprawę niesłuszną i zysk ziemski na celu mającą udziału nie brać" - Przysięga rycerzy Zakonu Okrągłego Stołu

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Europa Universalis III
    By Ensis in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 225
    Ostatni post / autor: 29-04-2019, 08:10
  2. Europa Universalis IV
    By Baal-Melkart in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 448
    Ostatni post / autor: 13-04-2018, 15:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •