Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Submody i kompilacje do tego moda, screeny.

  1. #1
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach

    Submody i kompilacje do tego moda, screeny.

    Wersja podstawowa



    Wersja, z różnymi submody w tym na ogromna mapę, praktycznie do Indii i ciut większa Afryka Północna, a w planach jest Ameryka Północna i Zachodnia

    Ważne, by uważnie czytać opisy submodów, czasem sobie nadpisują pliki i efektu zamierzonego nie ma.
    Tutaj jak widać muzyka z Medka 2 z dodatkowymi utworami do klimatu tamtej epoki Potem mod na grafikę mapy kampanii jak i wpływa na mapę bitew w sposób, ze chciałoby się w w innym TW czasem.
    Trzeci mod, to ogromna mapa,
    Warsztat Steam::Chivalry TWR: Kirsi's Expanded Map Submod by Atromb (steamcommunity.com)

    człowieka, co zrobił takie tez pod każdą osłonę wersji podstawowej remastered.
    Tych submodów jest więcej, ale wydaje mnie się, że na razie są najlepsze i praktycznie aktualizowane systematycznie uwzględniając wszystkie zmiany.
    Tak wygląda menu kampanii. Choć, może by c od wszystkich kampanii poza te jedną, nazwana alfa, ale zawsze powiadam w takich wypadkach, często wersje tzw. alfa modyfikujących, są lepsze od tych dupnych dlc, co serwuje CA/SEGA.

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #2
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Edit:
    Dopowiedzenie do posta, zedytowane mogłoby umknąć.
    Submod dla ChivalryTWR wykorzystujący zmodyfikowaną wersję Kirsi's Imperator Map.
    Wymaga głównego modu Chivalry, aby działać.

    Musisz umieścić ten submod nad głównym modem rycerskim w menedżerze modów, aby działał poprawnie.

    Ten submod zamieni podstawowe kampanie z moda Chivalry na "The Grand Campaign" osadzony na Rozszerzonej Mapie Europy Kirsi, aby zagrać w podstawowe kampanie Rycerskie, musisz ponownie uruchomić Rome Remaster i dezaktywować submod.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #3
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Takie zmiany będą na przygotowywanej, tzw. Big map - submod do wersji podstawowej modyfikacji. Jak komuś będzie chciało się założyć stolice np. w Samarkandzie etc^^ Kilka screenów z przygotowań.

    Oto kilka ujęć Bohemii/ Dacji/ Scyti - widok z góry i
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. #4
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Najnowsza wersja modyfikacji, co poziom graficzny mapy bitewnej wynosi na poziom porównywalny w swojej jakości do współczesnych TW, choć klimatem jak dla mnie bije je na głowę. Mało tego, poza jednym modem skąd bierze swoje źródło i współpracuje z większością modyfikacji pod remastered czyniąc bitwy innymi jakościowo.
    Kompatybilny z innymi wszystkimi innymi modami i prawdopodobnie kompatybilny z zapisem gry.
    https://steamcommunity.com/sharedfil...?id=2624625027




    itd....
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #5
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Doczekałem się , można wracać do budowy Imperium Bizantyjskiego na mechanice, co ją uwielbiają kotołaki. Dla potencjalnych hejtujących -TW Remastered, zagraj w mody, nie pitol^^
    Chivalry TWR: Kirsi's Expanded Map Submod by Atromb


    https://steamcommunity.com/sharedfil...?id=2912827634



    -Aktualizacje map Kirsi, w tym zaktualizowana grafika, 60 dodatkowych osad i zasobów handlowych! (Tak! W końcu mamy zasoby handlowe na dużej mapie)
    -EzeckLupo naprawia błędy (mam nadzieję, że wszystkie awarie miasta powinny być już wykonane)
    -Zaktualizowane pozycje startowe (saldo jest nadal WIP, ponieważ nie miałem wystarczająco dużo czasu, aby przetestować wszystko)
    Wiem, że nie jest to super ogromna aktualizacja, ale chciałem przepchnąć te zmiany i nie jestem pewien, czy będę miał czas na dodanie jakichkolwiek frakcji od teraz.
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 08-06-2023 o 11:40
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  8. #6
    Moderatorzy Globalni Awatar SzwagierJakub
    Dołączył
    Oct 2022
    Lokalizacja
    Polska, Małopolska
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Bardzo ładna mapka, chociaż Afryka wygląda trochę jakby inspirowana CK 3. Ale zacna i tak, zacna, szkoda, że w Medievalu nie ma takich możliwości. No pozostaje tylko czekać na remaster Medka 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •