Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: RTR: Imperium Surrectum 0.6.3

  1. #1
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach

    RTR: Imperium Surrectum 0.6.3

    RTR:Imperium Surrectum 0.5.1




    Tego moda niepowinno się przedstawiać. Gram ostatnio w niego, coś niesamowitego, co potrafią modujący zrobić na tym silniku gry. Na razie można uznać te wersję za zakończoną w pewnym sensie, teraz tylko uzupełniają modderzy roster jednostek i reagują na zgłaszane sugestie, czynaprawiają błędy. Ja na razie grając Spartą jedynie, co się dopatrzyłem, to syndrom jeszcze jednej tury, jeszcze jedna tura, bo rano do pracy - jeszcze jedna tura...o kucze, to już ta godzina?




    WarsztatSteam::RTR: Imperium Surrectum 0.5.1 (steamcommunity.com)




    Z tym należy się zapoznać przed odpaleniem moda.
    Spoiler: 
    Ci co grali w wersję pod dawnego Rome 1, wiedzą, że był to obok E.B. Najlepszy mod pod Rome 1 z tzw. Historycznych, choć są jeszcze inne kapitalne produkcje, ja daje tylko te, które sam gram - a jest tego w porywach do 140 godzin i z 30 modyfikacji? Nie liczę, bo nie chodzi przecież o ilość.//nie daję wszystkich, bo nie mam tyle czasu i sam jestem w tym.//// i wiem, że nie są zabugowane, a wszelkie dziwne rzeczy, co czasem się zdarza zgłaszającym wynikają z tego, że nie czytają tego, co Autorzy napiszą Nie oznacza, to że nie ma błędów, gry z serii TW robione przez potężna armie ludzi mają czasem tyle glitchy, że można klikając myszka wygrać bitwę^^..


    Od Autorów moda!!!!!!!
    Często zadawane pytania

    Dlaczego wszystkie moje karty jednostek pokazują waniliowych wieśniaków? W ustawieniach graficznych zmień „schemat kolorów jednostek” z żywych na realistyczne.


    Kiedy próbuję rozpocząć nową kampanię, gra zawiesza się podczas ładowania! Aby to naprawić, musisz zmienić swoje Zaawansowane ustawienia grafiki, tak aby zmiana jednostek była aktywna.

    Kiedy próbuję rozpocząć nową kampanię, gra odsyła mnie z powrotem do menu głównego! Aby to naprawić, musisz zmienić ustawienia WSZYSTKICH kampanii na „remastered”.Jeśli nie możesz tego zrobić w ramach moda; uruchom grę waniliową, zmień tam ustawienia, a następnie ponownie uruchom mod.


    Jak uruchomić reformy mariańskie^^, grając jako Rzym? Dotrzyj do ogromnego miasta i zbuduj cesarski pałac w dowolnym rzymskim mieście początkowym +Ankonie, z wyjątkiem samego Rzymu.


    Skąd mam wiedzieć, kiedy nastąpią reformy wojskowe, grając inną frakcją? Reformy militarne dla frakcji innych niż Rzym mają swoje unikalne wyzwalacze. Na razie są to zazwyczaj tylko daty. Otrzymasz wyskakujący komunikat, gdy nastąpi reforma.


    Pomoc! Nie zarabiam! Staraliśmy się, aby gospodarka była jak najbardziej wymagająca. Oznacza to, że przez kilka pierwszych tur możesz napotkać ujemny dochód. Od razu skup się na ekspansji, zabezpiecz prawa handlowe z sąsiednimi frakcjami i wydaj wszystkie początkowe fundusze na budowę przede wszystkim farm i szkolenie dodatkowych armii. To powinno przygotować Cię do zabawnej i udanej kampanii!


    Nie mogę rekrutować żadnych jednostek, jak działa rekrutacja? Po podbiciu miasta musisz najpierw zbudować budynek „Aneksja / Okupacja”. Oznacza to integrację miasta lub regionu z twoją frakcją. Wyższe poziomy rządu odblokowują więcej i lepszych jednostek, jednak będziesz musiał również ulepszyć infrastrukturę wojskową (koszary, stajnie, strzelnice), aby móc je rekrutować!


    Jaka jest zalecana trudność? Zalecany poziom trudności zależy od twojego doświadczenia i preferowanego stylu gry. Równoważymy grę na poziomie trudnym/trudnym, ale jeśli chcesz, możesz zwiększyć lub zmniejszyć poziom trudności!


    Jednostka X jest słaba! Jednostka Y jest ahistoryczna! Listy jednostek i statystyki są na razie tymczasowe. Będziemy je ulepszać w przyszłych wersjach, ale Twoja opinia jest zawsze mile widziana!


    Jakie masz plany na przyszłość moda? Prosimy o sprawdzanie naszych dzienników deweloperskich na naszym Discordzie, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i ogłoszeniami. Dziękuję za Twoje wsparcie!
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #2
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Aktualizacja modyfikacji na wersję 0.5.5. Obiecane zmiany, linki docelowe bez zmian. Tak powinna wyglądać gra o tamtych czasach z serii TW na silniku Rome 1 Remastered. Miłych podbojów
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #3
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Czekam na świąteczną promocję na steam i kupuję remastera dla tego moda ostatnio próbowałem rozegrać parę tur w Rome 2 ale to chyba nie dla mnie.

  4. Użytkownicy którzy uznali post królu za przydatny:


  5. #4
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez królu Zobacz posta
    Czekam na świąteczną promocję na steam i kupuję remastera dla tego moda ostatnio próbowałem rozegrać parę tur w Rome 2 ale to chyba nie dla mnie.
    Nie tylko ciebie Romek 2 zdziwił, ale modyfikacje ma zacne, podobnie jak zresztą każdy TW, ludzie ratują CA modyfikacjami, choć to nie do końca prawda. btw Remastered ma niesamowite modyfikacje, ja kiedyś rozegrałem ze 100 godzin na mapie idąc w kierunku Indii^^, na tzw. Big mapie, aż proza życia mi przerwała. RIS, LOTR itd to modyfikacje takie, że można mówić, że to sa gry na silniku tej gry. Jako sympatyk Rome 1 spokojnie się tez odnalzłem w wanilii a gra Alexandrem to jest to, czego brakowało mi w Romku 2.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #5
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach

    RTR: Imperium Surrectum 0.6.0

    Kolejna aktualizacja, bardzo świeża, ten mod to majstersztyk, ale zalecam grać z modem do niego na 12 tur na rok, bo bez niego to jest aż za bardzo realistycznie.
    RTR: Imperium Surrectum 0.6.0
    https://steamcommunity.com/sharedfil...?id=2487698001
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •