Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Total War: PHARAOH - dyskusja ogólna

  1. #11
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez arabwro Zobacz posta
    Wiesz, dzieci się same nie wychowają, firma się sama nie poprowadzi, a i Żona wymaga czasu i uwagi .
    Czasem chciałbym mieć tyle czasu, aby, jak za studenta, grać po 14 godzin bez przerwy.
    To prawda, szczególnie żona^^...Ja wiem, czy trzeba tyle grać dziennie dla osiągnięcia takiego czasu, ja tam pykałem, czasem godzinę, dwie i jak napisałeś, życie "przeszkadza". Jednak i tak liczy się jakość rozgrywki i jej klimat. Ten dreszcz emocji przy Szogunie 1 i Medievalu 1, każdemu życzę .

    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum Zobacz posta
    Właśnie gram w Rome Remastera na modzie Imperium Surrectum z 900- osadami i mapą od Gibraltaru po Indie.
    Jeśli lekko odświeżona gra z 2003 w 2023 może oddawać cały świat a najnowsze dzieło EA to ma być jakiś mały gniot, to chyba coś poszło nie tak?

    Cóż, dzięki tęczowym komunistom nie ma co liczyć na historyczne total ware bo zaraz się znajdą tęczowe przygłupy wietrzące w grach rasizm i robiące smród. Więc pogodziłem się, że przez tęczowych komunistów zakłamujących historię obecnie nie ma co liczyć na gry między rokiem 1000 a 1800 z serii total war. Pozostaje WH i starożytność. Niemniej ta mapa i ilośc frakcji to jakiś chyba żart jest.
    Niech się nie wygłupiąją i walna rome 3 i wszyscy będą happy a nie jakieś egipty.
    Albo odblokują narzędzia moderskie dla rome 2 tak by sie dało zmienić mapę, edytować rozmieszczenie osad i granic oraz ewentualnie zwiększyść ilość slotów w osadach... I moga sobie robić tęczowe gry dla tęczowych dziwaków o murzynach wikingach dowodzonych przez feministki. Obojętne mi to.
    Niestety masz rację, choć ten mod winduje grę na wyższy poziom, nie utożsamiałbym jej z Romkiem 1, czy remastered, ale to moje zdanie. Fakt, idzie się porzygać od biegunki lgbt itp, ja np. cieszę się, że nikt nie chce kręcić serialu, czy filmu o "moim" Bizancjum, mógłbym paść np. na zawał jakbym zobaczył kobietę Belizariusz, murzynkę, co w namiocie podczas wypraw wojskowych śpi ze swoją Sarą, hinduską księżniczką, która uciekła przed prześladowaniami od złych zwyroli heteryków...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #12
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    True, obecnie tęczowi komuniści na potęgę fałszują historie i wmawiają ludziom, że lgbt to w sumie zawsze było tak samo jak feministki i między wikingami a współczesnymi czasami to jest różnica skór, mieczy i oświetlenia świecami... Dlatego myślę, że jeślibyśmy dostali jakiegoś total wara z serii historycznej to byśmy się nie zdziwli na kwadratowe jaja i amazonki.

    Nic, trzeba z tym ścierwem walczyć i pluć na to. Najlepiej nie płacąc im ani grosza za tęczowe pomysły. Więc niech oni po prostu odblokują narzędzia moderskie dla rome 2 w postaci zmian w mapie - rozmieszcznie granic i zmian w slotach miast a za tęczowe produkcje im podziękuję.


    To prawda, szczególnie żona^^...Ja wiem, czy trzeba tyle grać dziennie dla osiągnięcia takiego czasu, ja tam pykałem, czasem godzinę, dwie i jak napisałeś, życie "przeszkadza". Jednak i tak liczy się jakość rozgrywki i jej klimat. Ten dreszcz emocji przy Szogunie 1 i Medievalu 1, każdemu życzę .
    Zawsze można ją wysłać do rodziców. Ja jestem z dziewczyną ale jak chce przynerdzic to stosuję takie praktyki. A ostatnio wrócilem do total warów. Gram kampanie w rome 2 kartaginą i w imperium surrectum rzymem. Ponadto buduję sobie miasto w anno 1800. Nie są to złote czasy gimnazjum i liceum - wakacje i nerdzenie po nocach ale coś niecoś potrafię
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  3. #13
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum Zobacz posta
    True, obecnie tęczowi komuniści na potęgę fałszują historie i wmawiają ludziom, że lgbt to w sumie zawsze
    Ostatnio w necie ukazała się informacja, że były też prehistoryczne pochówki, gdzie mężczyznom dawano koraliki, a kobietom miecze... Wnioski wysnuto poprawnie oczywiste
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  4. #14
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    No cóż 2x na dobę nawet popsuty zegar pokarze dobrą godzinę.

    W sumie oni tez popsuli to forum, bo swego czasu była plaga tęczaków i przez nich dużo ludzi - w tym ja przestało tu pisać z uwagi na to, że z tymi idiotami nie dało się normalnie rozmawiać.

    Widzę forum to praktycznie martwe też pewnie dlatego, że gry skupiały też masę sympatyków historii a jak od 10 lat nie mamy nowych, historycznych części, więc motywacja siadła.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #15
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum Zobacz posta
    No cóż 2x na dobę nawet popsuty zegar pokarze dobrą godzinę.

    W sumie oni tez popsuli to forum, bo swego czasu była plaga tęczaków i przez nich dużo ludzi - w tym ja przestało tu pisać z uwagi na to, że z tymi idiotami nie dało się normalnie rozmawiać.

    Widzę forum to praktycznie martwe też pewnie dlatego, że gry skupiały też masę sympatyków historii a jak od 10 lat nie mamy nowych, historycznych części, więc motywacja siadła.
    Ładnie, to ująłeś
    Prawidłowa jak dla mnie diagnoza odnośnie orga, jedna ze składowych, że ludzie poszli sobie. Jak zauważyłem, Warhammerowcy rządzą na discordach i fb. CA ich cały czas dopieszcza, bo wśród CA jak kiedyś przy jedynce wspominali, są wśród nich fanatycy tego uniwersum, co mnie w sumie nie dziwi, bo jest dosyć ciekawe. Wielka szkoda, że Faraona, nie robi główny oddział, a jacyś załoganci filii w Sofii.
    Dopóki nie będzie pełnoprawnego TW z obojętnie jakim okresem historycznym, robionym jak kiedyś z wielkimi mapami i ogromnym rozmachem, to te Sagi można o dupę potłuc, czy jak się to kiedyś mówiło.
    Dzięki naszemu KLA, wiem że zaoszczędzę sobie 500 złoty, dobre i to
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #16
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    @Pixelated Apollo poddał analizie "ochy i achy" innego YTbera nad nową odsłoną CA

    https://www.youtube.com/watch?v=LnlGaEybxA0

    PS. Osobiście czekam bardziej na Manor Lords​ a nie na DLC pod TW Troy...


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. #17
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    PS. Osobiście czekam bardziej na Manor Lords​ a nie na DLC pod TW Troy...
    Ja dziś sobie kupił Medieval Dynasty, ale ulga po tych zmurzyniałych grach o średniowieczu i nie tylko. No, Manor Lords może coś z tego będzie, ale są już inne gry tego typu i zacne, wg tych co grali, a lubią podobne nam klimaty.
    np. https://store.steampowered.com/app/1044720/Farthest_Frontier/
    Jedno zastrzeżenie skąd na to czas?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #18
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    No tak ale z drugiej strony czy Medek albo Rome nie były popularne? Moim zdaniem serię wywindował zwłaszcza Medieval z Rome 1. Chyba przez te gry wszyscy się tu znaleźliśmy i za dzieciaka praktycznie nie znałem osoby, która by nie grała w serię.

    Po prostu były zajebiste. Klimat, muzyka, nowości, smaczki. Te pieprzone gry są odpowiedzielne za to, że większosć swoich wakacji spędzałem nerdząc kolejne kampanie albo czytając książki... Jezusie nazareński do dzisiaj pamiętam jak siedziałem w nocy i ściagałem na necie 256 kb/s rome total realism pierwszy raz... Można na serio można zrobić gry, które sprzedają się zajebiście, są historyczne i można przez 10 lat dodawać do nich dlc patrz PARADOX i Crusader Kings, Hearts of Iron IV.
    Dobrze wydany Medieval 3 bez wątpienia by zażarł jak wścieknięty. Może oni się sparzyli na Rome 2 i Attylli - które moim zdaniem są dobrymi grami a do epickich brakuje im potencjału jaki dają mody. Nie wiem. Trochę boli bo ta seria jest ze mną od 2002 roku gdy pierwszy raz poznałem Medievala i dostałem kompa.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  9. #19
    Chłop Awatar arabwro
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    dolnośląskie
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 9 podziękowań w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    PS. Osobiście czekam bardziej na Manor Lords​ a nie na DLC pod TW Troy...
    Przypadkiem odkryłem i jest w topce mojej wishlisty .

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta

    Dzięki naszemu KLA, wiem że zaoszczędzę sobie 500 złoty, dobre i to
    Na kluczykowni masz z legitnego źródła za 340 złotych wersję Dynasty.
    Sam się zastanawiam, choć raczej poczekam na jakieś fajne pudło na półkę tuż przed premierą.

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Ja dziś sobie kupił Medieval Dynasty, ale ulga po tych zmurzyniałych grach o średniowieczu i nie tylko. No, Manor Lords może coś z tego będzie, ale są już inne gry tego typu i zacne, wg tych co grali, a lubią podobne nam klimaty.
    np. https://store.steampowered.com/app/1044720/Farthest_Frontier/
    Jedno zastrzeżenie skąd na to czas?
    Z pupy . Czasu brak, życie. Aktualnie wolę iść doglądać moich pomidorów, niż pyknąć np w Warhammera III, dziad ze mnie .
    A Medieval Dynasty to BARDZO DOBRA gierka, ale po ok. 25 godzinach mnie znużyła.
    Farthest z kolei nie ma celu - budujesz miasto dla budowania. Kupię kiedyś, ale na sporej wyprzedaży albo za pełną cenę - jeśli będzie jakaś "kampania".

  10. #20
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Spoiler: 
    Cytat Zamieszczone przez arabwro Zobacz posta
    Przypadkiem odkryłem i jest w topce mojej wishlisty .



    Na kluczykowni masz z legitnego źródła za 340 złotych wersję Dynasty.
    Sam się zastanawiam, choć raczej poczekam na jakieś fajne pudło na półkę tuż przed premierą.



    Z pupy . Czasu brak, życie. Aktualnie wolę iść doglądać moich pomidorów, niż pyknąć np w Warhammera III, dziad ze mnie .
    A Medieval Dynasty to BARDZO DOBRA gierka, ale po ok. 25 godzinach mnie znużyła.
    Farthest z kolei nie ma celu - budujesz miasto dla budowania. Kupię kiedyś, ale na sporej wyprzedaży albo za pełną cenę - jeśli będzie jakaś "kampania".

    Jednak za dodatek do Troi TW, to za dużo dla mnie. Za TW w czasach mnie interesujących, duża mapa plus możliwośc kontynuacji, jak np. w Attyli dałbym i 1000 złoty, ale nie za to, coś, polecam filmik, co podesłał pan kolega - fan Indian Nezahualcoyotl I React To Total War: Pharaoh... - YouTube
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •