Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79

Wątek: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    70
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Duży problem z grą pomocy :-)

    Cytat Zamieszczone przez Memnon[pl
    ]Wina karty...Masz za dobrą karte graficzną :? .Na nowszych kartach Shogun niestety niechodzi .Ja ma GF 9800GT i też niestety niejestem w stanie grać bitew Zmiana sterowników też raczej nic nie daje.
    Dzięki za informację

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    A jak gra w ogóle nie chce się odpalić?
    Shogun golden edition, nie patchowany w ogóle

    Komp:
    1.5 ghz procek
    512 ramu
    radeon 9200 128 mbit
    korzystam z kopi własnego oryginalnego shoguna: złota edycja, odpalam z obrazu płyty czy mozę to mieć jakiś wpływ, niestety płytka jest porysowana i nie moge sam tego sprawdzic.

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Eureka ! Miałem problem w którym podczas bitew strasznie przycinały mi się jednostki. Kombinowałem na wszelakie sposoby.. I odkryłem. Ludziowi, który będzie miał podobny problem polecam.. wyciszenie muzyki. Wiem to może brzmieć śmiesznie ale ja po wyciszeniu przestałem mieć jakiekolwiek problemy z Shogunem pod każdym względem. Może warto spróbować ?
    "Żadnym podłym czynem się nie splamić, królowi swemu wiernie służyć, o zmiłowanie proszącym to okazać, wobec dam zawsze dwornie się zachowywać i z wszelką im spieszyć pomocą, w walce o sprawę niesłuszną i zysk ziemski na celu mającą udziału nie brać" - Przysięga rycerzy Zakonu Okrągłego Stołu

  4. #14
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez Artur
    Eureka ! (........) polecam.. wyciszenie muzyki. Wiem to może brzmieć śmiesznie ale ja po wyciszeniu przestałem mieć jakiekolwiek problemy z Shogunem pod każdym względem. Może warto spróbować ?
    Bynajmniej śmieszne to nie jest, co więcej niedawno się dowiedziałem że ma bardzo mocne, wręcz porażająco jasne uzasadnienie w zasadach budowy / działania obecnych kompów PC.
    Podobny efekt może przynieść zmiana ustawień głębi kolorów - jeśli karta grafiki obsługuje ten tryb to naprawdę 24 bity starczą zamiast 32 - no chyba że ktoś ma "super oko" albo wie na co zwracać uwagę.
    Warto też znaleźć główny plik gry - ten wskazywany skrótem na pulpicie albo wskazywany przez menu i w jego właściwościach ustawić żeby był uruchamiany w trybie zgodności z WIN 98 - to czasem rozwiązuje sprawę (ja tak odpalam wiele reedycji starych gier).
    --------------
    Inna kwestia to sprawa zabezpieczeń na oryginalnym CD oraz kwestia czy można (1 zgdonie z prawem 2 fizycznie czy jest to możliwe) korzystać z kopii na swój użytek

    Co do rys - naprawdę warto postarać się o wymianę krążka na nowy
    ---------
    Ja mam "złotą edycję" i po zainstalowaniu nie potrzebuję płyty do grania, ani nawet do odpalenia gry.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Mnie o takową prosi... poza tym szkoda mi teraz znowu kasy wydawać w końcu jestem studentem...

  6. #16
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    A kto mówi o kasie?
    Wymiana uszkodzonej płyty na pełnowartościową z tego co wiem jest gratis.
    Kontaktuj się z dystrybutorem twojego wydania.
    ----------
    Ps - poczytaj co ci wysłałem na PW
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    witam

    ja mam problem innej natury i liczę na to, że ktoś mi go pomoże rozwiązać. nie mogę włączyć sterowania myszką: widokiem oraz kamerą podczas bitwy, w opcjach w ustaieniach klawiszy poprostu nie mogę zaznaczyc tych elementów i nie wiem z czego do to wynika

  8. #18
    Gość

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez looozaks
    witam

    ja mam problem innej natury i liczę na to, że ktoś mi go pomoże rozwiązać. nie mogę włączyć sterowania myszką: widokiem oraz kamerą podczas bitwy, w opcjach w ustaieniach klawiszy poprostu nie mogę zaznaczyc tych elementów i nie wiem z czego do to wynika
    Tradycyjnie- jaki sprzęt, system? Wersja gry

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Witam Wszystkich!

    Po bardzo długiej przerwie odkurzyłem mojego Shoguna. Gra oryginalna. Swego czasu grałem w nią na celeronie 433, a później athlonie 2000+ (1.6ghz). Teraz grę próbowałem odpalić na lapku. Karta graficzna GF9300M GS. System Vista - (wieśta...). Tutaj gracze mieli z tym problemy - ale gra się uruchamiała - ja mam niestety taki problem, że gra nie chce w ogóle wystartować. Ekran robi się czarny i tyle - a zamknięcie idzie tylko poprzez menedżera zadań, w którym to pisze, że program nie daje odpowiedzi.

    Na górze (w pierwszym poście) była odpowiedź na podobne zagadnienie, ale po włączeniu wyskakuje mi, że dany post nie istnieje.

    Jeśli ktoś ma podobne problemy - będę wdzięczny za pomoc - jeśli oczywiście da się to rozwiązać tak by gra była w pełni funkcjonalna.

    Z góry dziękuję

  10. #20
    Gość

    Re: SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez TAXUS
    Witam Wszystkich!

    Po bardzo długiej przerwie odkurzyłem mojego Shoguna. Gra oryginalna. Swego czasu grałem w nią na celeronie 433, a później athlonie 2000+ (1.6ghz). Teraz grę próbowałem odpalić na lapku. Karta graficzna GF9600. System Vista - (wieśta...). Tutaj gracze mieli z tym problemy - ale gra się uruchamiała - ja mam niestety taki problem, że gra nie chce w ogóle wystartować. Ekran robi się czarny i tyle - a zamknięcie idzie tylko poprzez menedżera zadań, w którym to pisze, że program nie daje odpowiedzi.

    Na górze (w pierwszym poście) była odpowiedź na podobne zagadnienie, ale po włączeniu wyskakuje mi, że dany post nie istnieje.

    Jeśli ktoś ma podobne problemy - będę wdzięczny za pomoc - jeśli oczywiście da się to rozwiązać tak by gra była w pełni funkcjonalna.

    Z góry dziękuję
    To mi pomogło
    http://www.cdprojekt.pl/support/article ... arny_obraz

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Third Age Total War 3 - Problemy techniczne
    By Kyuzo in forum Third Age
    Odpowiedzi: 850
    Ostatni post / autor: 13-06-2020, 19:56
  2. MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By paulo2003 in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-03-2018, 11:36
  3. Third Age - Problemy techniczne
    By Kyuzo in forum Third Age
    Odpowiedzi: 288
    Ostatni post / autor: 20-04-2017, 20:49
  4. Problemy Techniczne
    By Salvo in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 23:25
  5. Problemy techniczne?
    By Boniek in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •