Zobacz wyniki ankiety: Jak powinniśmy tolerować związki homoseksualne?

Głosujących
228. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Homoseksualizm jest zboczeniem podobnym do pedofilii więc powinien być karany.

    56 24.56%
  • Homoseksualizm nie jest przestępstwem, ale związki tego typu nie powinny być rejestrowane przez państwo.

    96 42.11%
  • Związki homoseksualne powinny mieć prawo to rejestracji i części prawi które mają Heteroseksualiści.

    16 7.02%
  • Związki homoseksualne powinny mieć takie same prawa co związki heteroseksualne, lecz nie mogą adoptować dzieci.

    34 14.91%
  • Związki homoseksualne powinny mieć nie tylko takie same prawa co heteroseksualne ale również prawa do adopcji.

    26 11.40%
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1409

Wątek: Homoseksualiści i ich tolerancja.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Inne podejście...

    Co sądzicie o homoseksualistach?

    Ja osobiście nic do nich nie mam ale z rejestracją związków tego typu trzeba się wstrzymać.

    Proszę o konstruktywne wypowiedzi.

  2. #2
    Pampa
    Gość
    Otwieram ponownie, może po tylu latach nie będzie takich wojen. Zapraszam do dyskusji.


    PS otworzyłem eksperymentalnie, także jakiekolwiek wyskoki skończą się bardzo szybko.

  3. #3
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Wybrałem opcję nr 1. Co prawda nie stawiam homoseksualizmu na równi z pedofilią, ale nie powinien on być w żadnym stopniu akceptowany przez społeczeństwo. Przecież to obrzydliwe, a ludzkie ciało zostało stworzone do innych celów.

    Źle wyglądają też mężczyźni (czy też raczej chłopcy) zniewieściali przez dzisiejszą cywilizację, która powoli zaczyna tolerować gejów. Niedługo kobiety będą musiały takich osobników bronić przed niebezpieczeństwem, a nie na odwrót tak jak powinno być.


    Witam pierwszego potencjalnego chętnego karcerowicza. Pozdrawiam Pampa.

    Także witam i pozdrawiam. PzKpfw.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  4. Następujących 4 użytkowników podziękowało PanzerKampfWagen za ten post:


  5. #4
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Zgadzam się z tobą częściowo. Nie uważam homoseksualizmu za coś pochodnego chorobie lecz jako zachciance i braku szacunku do siebie takim jakim się jest. Ogólnie uważam ze nie można się urodzić homoseksualistą lecz człowiek od początku rozwoju może nabyć taki zestaw odczuć i zachowań. Ale przyznaje ci racje co do wynoszenia pod niebiosa takich osób i twierdzenie ze jest to rodzaj postępu i nowoczesności.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  6. #5
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    braku szacunku do siebie takim jakim się jest.
    A co ma do siebie homoseksualizm z brakiem szacunku do siebie? Niby w jaki sposób homoseksualizm oznacza brak szacunku do siebie?

    Ogólnie uważam ze nie można się urodzić homoseksualistą lecz człowiek od początku rozwoju może nabyć taki zestaw odczuć i zachowań.
    Ogólnie to możesz sobie nawet uważać, że Ziemia jest płaska. No ale mamy jeszcze naukę i genetykę. W skrócie homoseksualistą się nie zostaje, homo się rodzi.

    Ale przyznaje ci racje co do wynoszenia pod niebiosa takich osób i twierdzenie ze jest to rodzaj postępu i nowoczesności.
    Tyle słyszę o tej strasznej homopropagandzie ale jeszcznie nie widziałem żeby ktoś uważał homo za postęp i nowoczesność. Prędzej za normalność. No i wynoszenia pod niebiosa bo ktoś jest homo też nie widziałem.

    ale nie powinien on być w żadnym stopniu akceptowany przez społeczeństwo. Przecież to obrzydliwe, a ludzkie ciało zostało stworzone do innych celów.
    Tak, tak, znowu ktoś wie lepiej od innych do czego służy jego ciało. Ja, na przykład, nie czerpałbym radości z patrzenia na sex otyłych ludzi. Czy to znaczy, że mam im tego zakazać? Przecież ciało ludzkie stworzone jest do bycia pięknym i wysportowanym a nie grubym! No ale jakiś ciekawy argument na to, że nie powinno być akceptowane?

    Źle wyglądają też mężczyźni (czy też raczej chłopcy) zniewieściali przez dzisiejszą cywilizację, która powoli zaczyna tolerować gejów.
    Nie powoli, tylko już akceptuje No i ja chciałbym zobaczyć na własne oczy tych wszystkich samców alfa piszczących o "zniewieściałych" facetach.

    niedługo kobiety będą musiały takich osobników bronić przed niebezpieczeństwem, a nie na odwrót tak jak powinno być.
    Nie martw sie, nadal będziesz mieć masę silnych facetów homo i hetero. Jak i silniejszych i słabszych kobiet.

    Ale nudy, "przeciwnicy homo" nadal rzucają te same "argumenty" co 10 - 20 lat temu. Szkoda, że to takie suche i opiera się na "nie znam się ale się wypowiem". Czekam na powrót stwierdzenia: homo było chorobą ale dzender wykreślił!!!!!!!!1111111111111oneoneoneone

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało Volomir za ten post:


  8. #6
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Tyle słyszę o tej strasznej homopropagandzie ale jeszcznie nie widziałem żeby ktoś uważał homo za postęp i nowoczesność. Prędzej za normalność. No i wynoszenia pod niebiosa bo ktoś jest homo też nie widziałem.
    Ileż to razy w TV słyszałem, że dwóch tatusiów najczęściej jest lepszymi rodzicami niż para heteroseksualna, gdyż okazują dzieciom więcej miłości w wychowaniu.

    Tak, tak, znowu ktoś wie lepiej od innych do czego służy jego ciało.
    Gdyby ludzkie ciało byłoby przystosowane także do związków homoseksualnych, to mężczyzna mógłby rodzić dzieci.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  9. Użytkownicy którzy uznali post PanzerKampfWagen za przydatny:


  10. #7
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez PanzerKampfWagen Zobacz posta
    Gdyby ludzkie ciało byłoby przystosowane także do związków homoseksualnych, to mężczyzna mógłby rodzić dzieci.
    Gdyby każdy stosunek seksualny miałby się kończyć porodem to ciąża by trwała minimum kilka godzin...


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  11. #8
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach
    Źle wyglądają też mężczyźni (czy też raczej chłopcy) zniewieściali przez dzisiejszą cywilizację, która powoli zaczyna tolerować gejów.
    Co w tym złego, że tolerują? Mnie osobiście co prawda przeszkadzają tacy zniewieściali, ale z kim oni śpią to ich sprawa. Byle by mi z tym na głowę nie wchodzili.

    @Pampa a co w tym jest karygodnego skoro kolega tylko wygłosił swoje zdanie? Czyżby nadgorliwość?

    Przykre że nie zauważcie żartu sytuacyjnego. Pampa
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 02-06-2015 o 08:49
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  12. #9
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ja powiem tak. Jak widzę łysoli bez szyi w dresach z tymi śmiesznymi torebkami na paseczku przewieszonymi przez szyje z napisem Nike, Adidas etc to klnę na czym świat stoi.




    15 lat temu nie mieliby życia, teraz to gieroje walczący z reżimem



    Dzięki takim, dodam, częstym widokom współczesnej młodzieży na mieście nie mam żalu patrząc na datę swojego świadectwa urodzenia. Po prostu inna mentalność. Widać, że pewne rzeczy są już nieodwracalne...
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 02-06-2015 o 10:27

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  13. #10
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta



    Widać, że pewne rzeczy są już nieodwracalne...
    Styl a'la Michael Jackson wciąż na topie.Jeno botki ewoluowały


    Cytat Zamieszczone przez Piner Zobacz posta
    Tu mam juz skojarzenie z komiksową adaptacją powieści Joego Haldmana pt ,, Wieczna wojna''
    Świetny komiks(wszystkie sześć części).Dla nieobeznanych z historią chcę tylko powiedzieć że w dziele Marvano-Haldman homoseksualizm był metodą na ograniczenie przyrostu populacji a heteroseksualność postrzegana była jako dewiacja seksualna.Ale nie to stanowiło oś obrazkowej powieści.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •