Zobacz wyniki ankiety: Jak powinniśmy tolerować związki homoseksualne?

Głosujących
228. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Homoseksualizm jest zboczeniem podobnym do pedofilii więc powinien być karany.

    56 24.56%
  • Homoseksualizm nie jest przestępstwem, ale związki tego typu nie powinny być rejestrowane przez państwo.

    96 42.11%
  • Związki homoseksualne powinny mieć prawo to rejestracji i części prawi które mają Heteroseksualiści.

    16 7.02%
  • Związki homoseksualne powinny mieć takie same prawa co związki heteroseksualne, lecz nie mogą adoptować dzieci.

    34 14.91%
  • Związki homoseksualne powinny mieć nie tylko takie same prawa co heteroseksualne ale również prawa do adopcji.

    26 11.40%
Strona 131 z 141 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 301 do 1 310 z 1409

Wątek: Homoseksualiści i ich tolerancja.

  1. #1301
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Cóż, moje podejście do Gejów rysuje się następująco:

    Związki partnerskie dla homoseksualistów? - Tak, każdy ma prawo do miłości

    Małżeństwa? - Nie. Z połączenia słowa małżeństwo wychodzi mąż i żona, a nawet geje nie nazywają się w związkach "mężem" czy "żoną" tylko "partner" "partnerka". chodzi im o przywileje, ale zapominają że te dostają małżeństwa posiadające dzieci, a z powodów oczywistych takie pary dzieci mieć nie mogą, toteż żadne przywileje im się nie należą.

    Adopcja? - Nigdy. Nie można zapominać że gejów w społeczeństwie jest 1-2%, więc nie róbmy z tego rzeczy normalnej. Po drugie chcąc nie chcąc, dziecko potrzebuje i mamy i taty, a rodzina homo (będę pisał skrótowo) mu tego nie zapewni.
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  2. #1302
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Związki partnerskie dla homoseksualistów? - Tak, każdy ma prawo do miłości

    Małżeństwa? - Nie. Z połączenia słowa małżeństwo wychodzi mąż i żona, a nawet geje nie nazywają się w związkach "mężem" czy "żoną" tylko "partner" "partnerka". chodzi im o przywileje, ale zapominają że te dostają małżeństwa posiadające dzieci, a z powodów oczywistych takie pary dzieci mieć nie mogą, toteż żadne przywileje im się nie należą.
    Co do nazewnictwa, to zgoda. Nie rozumiem tej całej wojny o nazwę. Mogliby się zdecydować na związki partnerskie i byłoby spoko. Co do przywilejów to piszesz bzdury. Dziedziczenie, kontakt na wypadek choroby czy łatwiejsze wzięcie kredytu to nie przywileje i nie są zarezerwowane dla osób mających dzieci tylko dla małżeństw. No i geje nie domagają się przywilejów, tylko równego traktowania. Również gadasz bzdury z dziećmi, bo z tego co wiadomo homo nie są bezpłodni więc dzieci mieć mogą.

    Adopcja? - Nigdy. Nie można zapominać że gejów w społeczeństwie jest 1-2%, więc nie róbmy z tego rzeczy normalnej. Po drugie chcąc nie chcąc, dziecko potrzebuje i mamy i taty, a rodzina homo (będę pisał skrótowo) mu tego nie zapewni.
    Jak przez normalność rozumiesz większość to spoko. Ale że my mamy na świecie różnorodność, i takie rude włosy są uznawane za normalność, tak samo leworęczni, tak geje również są normalni. Co do liczby homo, to różne badania pokazuję od 2-10% populacji. Również piszesz bzdury co do reszty. Dziecko potrzebuje opieki i miłości (Inna sprawa, że w związkach homo jedno z partnerów przyjmuje rolę kobiety, druga meżczyzny jeśli chodzi o psychologię, ale to taki detal). I mówię Ci to jako psycholog. Domy dziecka są przepełnione, a my mamy doskonałe rozwiązanie. Najlepszy dom dziecka będzie gorszy od normalnego domu homo. Co więc z samotnymi matkami czy ojcami? A co z rozwodnikami? Co znowu z dziecmi osieroconymi, którymi zajmuje się starsze rodzeństwo?

    Brawo. Tylko kompletnie zignorowałeś najważniejszą rzecz. Przeczytaj jeszcze raz list pani Heather Barwick. Mówisz o świadomej decyzji dorosłych osób. Czy dziecko miało coś do powiedzenia w sprawie adopcji przez parę homoseksualną? Kompletnie zignorowałeś dziecko w tym wszystkim. Nie mam nic do tego co robią sobie homosie w pupe. Całej reszcie mówię nie.
    Brawo! Polecam pomyśleć A czy dziecko podczas adopcji ma coś do powiedzenia? Równie dobrze może powiedzieć że hetero mu nie będzie odpowiadać i co?

    Rozumiem. Tylko czemu mamy mówić o relacji dorosłego z małoletnim jako pedofilii skoro wyraźnie można zmieniać obyczaje. To wszystko jest umowne. W niektorych kulturach małżeństwa z nieletnimi (z naszej perspektywy rzecz jasna) istnieją więc sorry. To wszystko jest umowne, a Ty wyjeżdżasz od strony naukowej. Szkoda, że nie mamy 1973 roku to ciekawe z której naukowej strony byś się uczepił tematu . Nic nie nauczył cię światowy trend? Przekraczanie kolejnych granic? Wcale bym się nie zdziwił gdyby kiedys wykreślono pedofilię z zaburzeń. Wolność i swoboda.
    http://www.homoseksualizm.edu.pl/ind...b-psychicznych
    Tyle na temat wielkiej nauki o homoseksualizmie. Ale dalej podcieraj sobie tyłek papierem z czasopisma "bo tak naukowcy mówio". Nauka. Wielki mi argument.
    Nauka wielki mi argument, ale sam pierwszy z tym wyjechałeś. Moja odpowiedź to logiczne następstwo twojej wypowiedzi. Poza tym polecam zaznajomić się dlaczego w ogóle homo znaleźli się w tym spisie. Pisałem juz elaboraty na ten temat, więc skrócę: sfałszowane badania i naciski opinii publicznej.

    Masz rację. Wiele rzeczy się powtarza. Tylko zamieściłem informacje co w trawie piszczy, a kto rozkręcił temat?
    Nie mam ochoty na wymienianie się argumentami itd. Wszystko już to było wałkowane. Skończmy więc jednak na linkach, które podałem i niech każdy rozumuje po swojemu. Najlepiej w ciszy. Jak sam widzisz - pokusiłem się o bardzo krótki komentarz w tamtym poście. Im mniej będziesz się odzywał tym mniej będzie tu zawieruchy.
    No i pewnie, umywaj rączki. Sam nakręcasz dyskusję a potem uciekasz. Chyba mimo sporego stażu nie wiesz do czego służy forum.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  4. #1303
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Równie dobrze może powiedzieć że hetero mu nie będzie odpowiadać i co?
    Nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek narzekał, że ma ojca, który lubi kobiety i matkę, którą kręcą męskie pośladki. Można narzekać, że ma się np puszczalską matkę lub ojca alkoholika. To naturalna potrzeba posiadania matki i ojca i twoje zrównywanie tych sytuacji jest BARDZO nie na miejscu. Domyślam się, że to tylko hipotetyczna figura retoryczna. Chyba nikt nie jest na tyle głupi by kwestionować NORMALNOŚĆ posiadania ojca i matki. Nie wykluczam rzecz jasna, że są ludzie wychowani przez pary homoseksualne, którym zupełnie to nie przeszkadzało. Ale gdybym ja znalazł się w takiej sytuacji to bym chyba wybuchł jak wulkan jakbym dorósł.
    sfałszowane badania i naciski opinii publicznej.
    Tylko dolewasz oliwy do ognia. Nauka potrafi być i jest wykorzystywana do konkretnych celów i jak to mawia klasyk - zależy jak leży. Tylko niektórzy krzyczą o naukowych dowodach mających potwierdzić normalność osób homoseksualnych i podcierają sobie tym tyłek dla przyjemności. Jak mówiłem - może tak jest, że rzeczywiście to są normalne osoby w świetle nauki. Ale jak już ustaliliśmy - fałszuje się badania. Dlatego nie będę oceniał homosiów ani negatywnie ani pozytywnie przez pryzmat nauki. Ja tylko wytykam hipokryzje tych czasów i brak refleksji nad tym wszystkim.
    Niczego nie nakręciłem. Podałem dwa linki i nikt się do tego nie ustosunkował (poza twoim mondrym tekstem o trollingu). Co mnie trochę podenerwowało to ten tekst o "bulu" pupy prawicowców. Ani to mądre ani konstruktywne a tylko wyzywające.
    Jeszcze raz powtarzam - im więcej mniej będziesz gadał tym lepiej dla wszystkich. Nie chcemy chyba wałkować tego wszystkiego od nowa? Dlatego może lepiej wróć do tych linków, które zamieściłem i jeśli nie masz niczego ciekawszego do powiedzenia poza skromną wzmianką o trollingu to lepiej zamilcz. Wcale nie chciałem dyskusji w tę stronę jaką się potoczyła. NIKT się nie odniósł do tego co zamieściłem.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  5. #1304
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Nie są bezpłodni. Ale co z tego? Kobieta z Kobietą dziecka mieć nie może, mężczyzna z mężczyzną tak samo. Co do małżeństw\związków, zgoda, ułatwić im zdobywanie kredytów itd.. Oczywiście że przez większość rozumiem normalność. Co nie oznacza że mniejszość ma zostać zutylizowana, tylko niech mają na uwadze że 99-98% ludzi rodzą się heteroseksualni. Co do dzieci, to jestem byłem i będę przeciwko, nie chcę mi się nawet rozpisywać 10 tyś stron dlaczego, bo wydaje mi się to oczywiste. "w związkach homo jedno z partnerów przyjmuje rolę kobiety, druga mężczyzny jeśli chodzi o psychologię" - Nie masz racji. Nawet Biedroń temu zaprzeczył.
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  6. #1305
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sam Fisher Zobacz posta
    Co mnie trochę podenerwowało to ten tekst o "bulu" pupy prawicowców. Ani to mądre ani konstruktywne a tylko wyzywające.
    Wybacz, ale wstawianie w avatary flag z symbolami polski walczącej itp jako wyraz sprzeciwu przeciw legalizacji małżeństw homoseksualnych w USA jest śmiechu warte, żeby nie powiedzieć żałosne, znaleźli się 'żołnierze wyklęci' i husarze walczący o "Wielką Polskę" z homoseksualistami i tęczą na FB, koń(nawet husarski) by się uśmiał .Poza tym, co polskiej prawicy do tego co się dzieję w USA ?
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  7. #1306
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Jakoś niezbyt widzę tutaj husarzowania, wyjaśnisz o co Ci chodzi?
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  8. #1307
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez EliminatorT Zobacz posta
    Jakoś niezbyt widzę tutaj husarzowania, wyjaśnisz o co Ci chodzi?
    Chodzi mi o to, że tzw gimbopatrioci(nie mam na myśli nikogo z forum,piszę o FB) mają manię wycierania sobie gęby husarią i żołnierzami wyklętymi.
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  9. #1308
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek narzekał, że ma ojca, który lubi kobiety i matkę, którą kręcą męskie pośladki. Można narzekać, że ma się np puszczalską matkę lub ojca alkoholika. To naturalna potrzeba posiadania matki i ojca i twoje zrównywanie tych sytuacji jest BARDZO nie na miejscu. Domyślam się, że to tylko hipotetyczna figura retoryczna. Chyba nikt nie jest na tyle głupi by kwestionować NORMALNOŚĆ posiadania ojca i matki. Nie wykluczam rzecz jasna, że są ludzie wychowani przez pary homoseksualne, którym zupełnie to nie przeszkadzało. Ale gdybym ja znalazł się w takiej sytuacji to bym chyba wybuchł jak wulkan jakbym dorósł.
    A ile dzieci narzekających na homo rodziców widziałeś? Poza tym co możesz o tym wiedzieć? Wychowałeś się w domu dziecka, że wiesz czego chce takie dziecko? Że wybierze dom dziecka zamiast rodziców homo? No i skąd wiesz jakbyś się zachował gdyby Twoja sytuacja, od narodzin, była diametralnie inna? No i jak pisałem, dziecko potrzebuje miłości - to jest naturalne. I co z samotnymi rodzicami, rozwodnikami itd. Na to już nie raczysz odpowiedzieć. Może dlatego, że obala to Twoją "teorię".

    Tylko dolewasz oliwy do ognia. Nauka potrafi być i jest wykorzystywana do konkretnych celów i jak to mawia klasyk - zależy jak leży. Tylko niektórzy krzyczą o naukowych dowodach mających potwierdzić normalność osób homoseksualnych i podcierają sobie tym tyłek dla przyjemności. Jak mówiłem - może tak jest, że rzeczywiście to są normalne osoby w świetle nauki. Ale jak już ustaliliśmy - fałszuje się badania. Dlatego nie będę oceniał homosiów ani negatywnie ani pozytywnie przez pryzmat nauki. Ja tylko wytykam hipokryzje tych czasów i brak refleksji nad tym wszystkim.
    No to rozważmy to na chłopski rozum kwestie społeczne. Czy homoseksualizm robi komuś krzywdę? Nie. Dziękuję, nie ma tematu.

    Niczego nie nakręciłem. Podałem dwa linki i nikt się do tego nie ustosunkował (poza twoim mondrym tekstem o trollingu). Co mnie trochę podenerwowało to ten tekst o "bulu" pupy prawicowców. Ani to mądre ani konstruktywne a tylko wyzywające.
    Nakręciłeś, nakręciłeś, ja tylko odpowiadam na Twoje posty. Nie ja odświeżyłem ten temat.

    Jeszcze raz powtarzam - im więcej mniej będziesz gadał tym lepiej dla wszystkich.
    A może Ty byś się do tego zastosował? Lubię ten biblijny cytat: "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".

    Nie chcemy chyba wałkować tego wszystkiego od nowa? Dlatego może lepiej wróć do tych linków, które zamieściłem i jeśli nie masz niczego ciekawszego do powiedzenia poza skromną wzmianką o trollingu to lepiej zamilcz. Wcale nie chciałem dyskusji w tę stronę jaką się potoczyła. NIKT się nie odniósł do tego co zamieściłem.
    WTF XD Człowieku, sam zacząłeś tą dyskusję a teraz płaczesz, że Ci ktoś odpowiada. To tak jakbyś kogoś zaczepiał i uderzał na ulicy, a potem dziwił się że on Ci oddaje. Ja się ustosunkowałem do linków, trolling i tyle. Co mam Ci więcej napisać? Nikogo to nie zainteresowało, Ty zacząłeś rzucać "teoriami" to dostałeś odpowiedzi. To jest forum, nie Ty wybierasz na co kto odpowie. Nie chcesz dyskusji to nie odpowiadaj. Proste?

    Co nie oznacza że mniejszość ma zostać zutylizowana, tylko niech mają na uwadze że 99-98% ludzi rodzą się heteroseksualni.
    Nope, dużo więcej. Weź pod uwagę że w obecnej chwili trudno przyznać się do bycia homo, nawet w tolerancyjnych krajach. Ten procent jest dużo większy. No i jak pisałem, rudych jest mniej a mają te same prawa.

    Ale co z tego? Kobieta z Kobietą dziecka mieć nie może, mężczyzna z mężczyzną tak samo.
    To, że jak chcą to będą mieć dziecko. Adoptowane, z innym partnerem itd.

    Co do dzieci, to jestem byłem i będę przeciwko, nie chcę mi się nawet rozpisywać 10 tyś stron dlaczego, bo wydaje mi się to oczywiste.
    Mhm, ja na przykład nie otrzymałem jeszcze żadnego argumenty przeciwko tym adopcjom.

    "w związkach homo jedno z partnerów przyjmuje rolę kobiety, druga mężczyzny jeśli chodzi o psychologię" - Nie masz racji. Nawet Biedroń temu zaprzeczył.
    Mam rację A zresztą, nawet jakby tak nie było to żadna przeszkoda. Ale jednak tak jest. A Pan Biedroń nie zajmuje się psychologią, z tego co wiem.


  10. #1309
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    No to rozważmy to na chłopski rozum kwestie społeczne. Czy homoseksualizm robi komuś krzywdę? Nie. Dziękuję, nie ma tematu.
    Słyszałem, że boli w dupę. A tak na serio to gdybyś przeczytał list pani Barwick to może byś się czegoś dowiedział.
    Przestanę odpowiadać na twoje posty. W trolowaty sposób odniosłeś się do listu pani Heather Barwick, która bardziej niż my oboje ma prawo wypowiadać się w tej kwestii. To nie był nawet komentarz warty czytania, a co dopiero odpowiedzi. Temu panu podziękujemy.
    PaskudnyPludrak daje świetny przykład tego o czym pisałem wcześniej. Zero refleksji.
    Poza tym, co polskiej prawicy do tego co się dzieję w USA ?
    Polska prawica ma więcej oleju w głowie niż komuś się wydaje. W świecie opanowanym przez konformizm ludzie przestają zastanawiać sie nad konsekwencjami swoich (swoich?) decyzji. Jak to się mówi? Przykład idzie z góry? Tak, to ten tekst. Niewątpliwie środowisko LGBT odniosło sukces, ale jest to też porażka dla innych. Sukces w USA oznacza jeszcze większy wpływ środowiska LGBT na świecie. O tak, na wszystkich wpływają możnych tego świata.
    wstawianie w avatary flag z symbolami polski walczącej itp jako wyraz sprzeciwu przeciw legalizacji małżeństw homoseksualnych w USA jest śmiechu warte
    Traktujesz to zbyt dosłownie. Symbol Polski Walczącej jest czymś więcej niż pamięcią o walce z okupantami i przelaną krwią za swój kraj. To hołdowanie wartościom, które wyznawali Polacy w tamtych czasach i nie jest to tylko "śmierć wrogom ojczyzny". Zero, absolutnie zero refleksji.
    A tak swoją drogą to nie widziałem wstawianych symboli PW czy husarzy (nie mówię, że tak nie było). Widziałem tylko adekwatne "malowanie" swoich zdjęć głównych kolorami polskiej flagi. Co nie zmienia, że przekaz jest taki sam. Wy hołdujecie swoim wartościom, my swoim. To nie jest śmieszne. To normalne.

    Co do dzieci, to jestem byłem i będę przeciwko, nie chcę mi się nawet rozpisywać 10 tyś stron dlaczego, bo wydaje mi się to oczywiste.



    Mhm, ja na przykład nie otrzymałem jeszcze żadnego argumenty przeciwko tym adopcjom.
    Nie przejmuj się Eleminator. Ani nie odpisuj. Co mu nie będzie pasowało to nazwie to trollingiem, więc nawet nie zawracaj sobie gitary taką dyskusją.
    Ostatnio edytowane przez Sam Fisher ; 03-07-2015 o 19:32

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  11. #1310
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Polska prawica ma więcej oleju w głowie niż komuś się wydaje. W świecie opanowanym przez konformizm ludzie przestają zastanawiać sie nad konsekwencjami swoich (swoich?) decyzji. Jak to się mówi? Przykład idzie z góry? Tak, to ten tekst. Niewątpliwie środowisko LGBT odniosło sukces, ale jest to też porażka dla innych. Sukces w USA oznacza jeszcze większy wpływ środowiska LGBT na świecie. O tak, na wszystkich wpływają możnych tego świata.
    Napisz jeszcze o strefie 51. Ten sam worek teorii spiskowych Ale w sumie to wystarczająco się pogrzebałeś tą polską prawicą i olejem w głowie. Tych dwóch stwierdzeń nie powinno się używać w jednym zdaniu. Polska prawica to dno - banda krzykaczy, dla których największym zagrożeniem są związki homo. Rly?

    Traktujesz to zbyt dosłownie. Symbol Polski Walczącej jest czymś więcej niż pamięcią o walce z okupantami i przelaną krwią za swój kraj. To hołdowanie wartościom, którzy wyznawali Polacy w tamtych czasach i nie jest to tylko "śmierć wrogom ojczyzny". Zero, absolutnie zero refleksji.
    A tak swoją drogą to nie widziałem wstawianych symboli PW czy husarzy (nie mówię, że tak nie było). Widziałem tylko adekwatne "malowanie" swoich zdjęć głównych kolorami polskiej flagi. Co nie zmienia, że przekaz jest taki sam. Wy hołdujecie swoim wartościom, my swoim. To nie jest śmieszne. To normalne.
    Wieeeeesz, tylko flaga naszego kraju również jest symbolem homo Czy tego chcecie czy nie Polacy homo są Polakami i ich symbolem jest biało-czerwona flaga. A to wrzucanie pokazuje tylko waszą ignorancję. Śmieszne jest również to robienie monopolu na wartości czy patriotyzm. Rozczaruję Cię, nasza flaga jest symbolem wszystkich Polaków! Czy to lewica, czy prawica, homo czy hetero, rudy czy blondyn, leworęczny czy praworęczny, mądry i głupi. Ja jestem patriotą, kocham ten kraj i wstyd mi, że Polska jest często kojarzona z takimi ludźmi jak "polska prawica".

    Słyszałem, że boli w dupę. A tak na serio to gdybyś przeczytał list pani Barwick to może byś się czegoś dowiedział.
    Przestanę odpowiadać na twoje posty. W trolowaty sposób odniosłeś się do listu pani Heather Barwick, która bardziej niż my oboje ma prawo wypowiadać się w tej kwestii. To nie był nawet komentarz warty czytania, a co dopiero odpowiedzi. Temu panu podziękujemy.
    PaskudnyPludrak daje świetny przykład tego o czym pisałem wcześniej. Zero refleksji.
    Ty raczej nie masz prawa mówić komu podziękujemy a komu nie Znajdziesz jeden list anty homo i już będziesz go powtarzał przez 100 stron tematu. Troche słabe, nie uważasz?

    Nie przejmuj się Eleminator. Ani nie odpisuj. Co mu nie będzie pasowało to nazwie to trollingiem, więc nawet nie zawracaj sobie gitary taką dyskusją.
    Ojej, to że Ty nie umiesz podać logicznych argumentów to nie znaczy, że wszyscy tacy są. Proszę jeszcze raz: to jest forum, zrozum jak ono działa, a nie płaczesz że Ci ktoś odpowiedział i nie wiesz co masz z tym zrobić.


  12. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


Strona 131 z 141 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •