Zobacz wyniki ankiety: Jak powinniśmy tolerować związki homoseksualne?

Głosujących
228. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Homoseksualizm jest zboczeniem podobnym do pedofilii więc powinien być karany.

    56 24.56%
  • Homoseksualizm nie jest przestępstwem, ale związki tego typu nie powinny być rejestrowane przez państwo.

    96 42.11%
  • Związki homoseksualne powinny mieć prawo to rejestracji i części prawi które mają Heteroseksualiści.

    16 7.02%
  • Związki homoseksualne powinny mieć takie same prawa co związki heteroseksualne, lecz nie mogą adoptować dzieci.

    34 14.91%
  • Związki homoseksualne powinny mieć nie tylko takie same prawa co heteroseksualne ale również prawa do adopcji.

    26 11.40%
Strona 52 z 141 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1409

Wątek: Homoseksualiści i ich tolerancja.

  1. #511
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Miałem na myśli to, że trzeba tępić złe zachowania takie jak homofobia, zaś neutralne jak homoseksualizm(bo przecież nie jest "dobry") powinno się niejako chronić właśnie przed złym. Oczywiście, dobre rzeczy też trzeba chronić

    Czy szydzenie z kogoś, bo lubi żółte trampki jest dobre? Nie, oczywiście, że jest złe! I takie zachowania trzeba tępić. To jest moje zdanie, oczywiście nie musisz się z nim zgadzać.

    A.K.A. Askorti

  2. #512
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    A niech sobie i geje i lesbijki żyją byle by się z tym nie afiszowały, jakoś nie widzę parad hetero. Tylko że powinni zapomnieć o dzieciach ze względów oczywistych a także o tym żeby byli uznani za rodzinę bo w końcu rodzina ma na celu dziecko, przetrwanie gatunku itd. a homoseksualiści nijak nie mogą zapewnić przetrwania gatunku.

    Co to tego że są ataki na knajpy dla gejów to mnie trochę dziwi po co w ogóle te knajpy powstają? Ale są to normalne akty przemocy i nie widzę powodu ażeby miały być traktowane inaczej ani nie widzę ażeby ci co te ataki organizują byli miłującymi pokój ludźmi którzy tylko gejów tępią. Osobiście wątpię żebym mógł się zakolegować z gejem a już na pewno żebym mógł to zrobić wiedząc kim on jest już na starcie, wynika to z faktu że to co on sobą reprezentuje jest sprzeczne z moimi poglądami, przekonaniami ale przecież będąc komunistą miałbym podobną sytuację z kapitalistami. Zresztą o ile ktoś jest normalnym człowiekiem to nie musi się obawiać że go pobiją bo jest gejem bo nikt nie może tego stwierdzić na pierwszy rzut oka.

  3. #513
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    196
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    A niech sobie i geje i lesbijki żyją byle by się z tym nie afiszowały, jakoś nie widzę parad hetero.
    Trudno żeby hetero organizowali parady, bo po co jak są większością. Wyobraź sobie, że jest odwrotnie i to pary heteroseksulane są tłamszone i napiętnowane. Wszystko zależy od punktu widzenia...

    Osobiście wątpię żebym mógł się zakolegować z gejem a już na pewno żebym mógł to zrobić wiedząc kim on jest już na starcie
    Tu mnie rozbawiłeś Jak możesz to stwierdzić kiedy nie wiesz czy jest albo nie? Zakładasz, że z nikim się nie zakolegujesz, bo każdy może być potencjalnym gejem. Tak wynika z Twojego zdania. Co byś zrobił jakbyś się zaprzyjaźnił się z gościem, a on po 5 latach Ci oznajmia, że jest gejem i czekał z tym tak długo, bo bał się braku Twojej akceptacji. Pewnie byś przekreślił całą znajomość tak? Ja tak nie zorbiłem, bo szanuje człowieka jako jednostkę i nie zaglądam ludziom do łóżka ani oni mnie.

    Jedno mnie denerwuję w podejściu do mniejszości. Stereotypy :!: Ktoś naogląda się skrajnych parad równości i już ma wyrobione zdanie na ten temat, mimo że nigdy nie poznał geja/lesbijki. Śmieszy mnie sytuacja, kiedy na imprezy zapraszamy ludzi (że tak to określę - nowo poznane towarzystwo) i nie odróżnią heterosiów o homosiów. Chcę powiedzieć, że nie każdy zachowuje się jak "ciota" (popularne słowo prawda?).

  4. #514
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    http://polonia.wp.pl/kat,1010223,title, ... omosc.html
    w końcu

    Brak akceptacji do homoseksualizmu jest zły, z jednego prostego powodu - piętnuje część własnego społeczeństwa i powoduje brak jedności - gdyż z takiego powodu, częśc tego społeczeństwa rozdziela od reszty i doprowadza do rozkładu. Lekcji na których by się prowadzało homoseksualistów by słuchali jakie to złe, być nie musi - bo takie treści są w szkołach i tak przekazywane. Na religii, biologi, historii czy polskim. Wystarczy ze nauczyciel zechce poruszyć ten temat i zmusić uczniów do słuchania jego poglądów na ten temat (to samo jest na uczelniach). Co więcej nie spotyka się to ze sprzeciwem kogokolwiek z obawy przed konsewkencjami w postaci nie zaliczenia później przedmiotu.
    Jeżeli ktoś nawołuje do nienawiści do części własnego społeczeństwa/narodu tylko dla tego ze ktoś lubi inne techniki w łózku, tudziez - czuje się lepiej w towarzystwie mężczyzny bo po rpsotu woli pierwiastek męski a nie żeński w swoim otoczeniu, no to ten ktoś właśnie jest zły - i powinien dostac od społęczęństwa czyli państwa, szansę na to by stac się lepszym cżłowiekiem, czyli być posłanym na odpowiednie zajęcia. Osoba publiczna - nei powinna siac nienawiści. Rodzic - jeśli jego dziecko zaczyna wygłaszac jego poglądy także siejące nienawisc, staje się osobą publiczną - gdyż takim miejscem jest szkoła, i powinien bezpośrednio odpowiadac za słowa swojego dziecka. Tak jest w Szwecji - dzięki temu, tamte społęczeństwo jest faktycznie szczęśliwe. Nikt nie leczy sobie kompleksów wyśmiewaniem sie z kogos innego dla tego że ma pryszcza, piegi, lubi czosnek, albo chłopców. Bo to tylko świadczy o prymitywiźmie - a przede wszystkim o myśleniu aspołecznym. Bo nei ma gorszej głupoty niż walka z własnym społęczeństwem i ciągłym rozbijaniem go na złych dobrych i tych pomiędzy, co jest modne w Polsce. Wszyscy są w tym samym worku, wszyscy sa Polakami albo Szwedami albo Francuzami i nie ma tu innej drogi. Gej Polak - pozostaje nadal tym samym rodakiem/bratem. Na czym polega bowiem siła społęczeństwa - na jedności a nie zwalczaniu swoich własnych ludzi. Model zwalczania został zaimplikowany przez komunizm, który w ten sposób nie chciał dopuścić do tego by ludzie się złączyli z sobą i po prostu zaczeli z nim walczyć. Pod tym względem więcej rozumu wykazują nawet muzułmanie - jak turek idzie do swoich rodaków któych nawet nie zna, i mówi im - słuchajcie, nie znamy się, jestem gejem - uderzył mnie za to jakikis typek z Europy wschodniej, to oni - nawet jesli nie akceptują homoseksualizmu. To zawsze odpowiedza - nie znamy cie, ale jestes naszym bratem więc pokarz który to.
    Bo nawet oni, widzą ze to z kim kto śpi, nie ma znaczenia. Liczy się konkretny cżłowiek i to jaki jest. Ci któzy tego nie rozumnieją - to właśnie ci co wxchodza w czyjeś życie z butami i jeszcze prubuja wmówic innym że to tamci do n8ich tak wchodzą, by odwrócić od siebię uwagę w tej sprawie. Broń się przez atak. A to piękna piosenka o zapyziałych ludziach, do których nic nei dociera: http://www.youtube.com/watch?v=gh9t9Z92Ucc
    Ps. Największa parada w Europie czyli berlińska to parada hetero - i już to tutaj pisano nie raz, może w końcu ktoś zacznie czytać zanim znowu uderzy z tymi samymi argumentami powtarzanymi bez końca i przestanie olewac odpowiedzi :roll:
    No i nie zapomnijmy że hetero i tak wiecznie paradują i ogłaszją światu swoją seksualność latają po ulicy z partnerami i oblizując się w miejscach publicznych itp.
    Ps.2. http://www.youtube.com/watch?v=pCIRP_ngGos ci ludzie sa i będą szcześliwi, te dzieciaki będą dobrą przyszłością dla swojego kraju - bo nie będa się wywyższać ponad innych ani miec kompleksów tylko sobie spokojnie żyć i budowac swoje plany i je realizowac.

  5. #515
    Gość

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Czyli brak akceptacji dla komunistów też jest zły?

    [spoiler:1c1hxc3s][/spoiler:1c1hxc3s]

  6. #516
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Wyobraź sobie, że jest odwrotnie i to pary heteroseksulane są tłamszone i napiętnowane.
    Wyobrażam to sobie i widzę w tym wyobrażeniu jeden z wielu możliwych końców świata ale za to po części klasyczny poprzez wyginięcie.

    Tak jest w Szwecji - dzięki temu, tamte społęczeństwo jest faktycznie szczęśliwe.
    Społeczeństwo czy może raczej część społeczeństwa? I co znaczy faktycznie?

    Pod tym względem więcej rozumu wykazują nawet muzułmanie - jak turek idzie do swoich rodaków któych nawet nie zna, i mówi im - słuchajcie, nie znamy się, jestem gejem - uderzył mnie za to jakikis typek z Europy wschodniej, to oni - nawet jesli nie akceptują homoseksualizmu. To zawsze odpowiedza - nie znamy cie, ale jestes naszym bratem więc pokarz który to.
    "Nawet"? Według islamu homoseksualizm karany być powinien śmiercią, obecnie jednak obowiązuje w większości krajów muzułmańskich jedynie kara więzienia więc wątpię żeby poszli pomóc zwłaszcza gdyby oberwał za to że jest gejem, w wypadku fundamentalistów najchętniej by go zapewne zabili na miejscu. Poza tym jeżeli chcesz zobaczyć taką solidarność napadnij jakiegoś szalikowca.

    Bo nawet oni, widzą ze to z kim kto śpi, nie ma znaczenia.
    Brednie muzułmanie tak nie uważają.

    Ps.2. http://www.youtube.com/watch?v=pCIRP_ngGos ci ludzie sa i będą szcześliwi, te dzieciaki będą dobrą przyszłością dla swojego kraju - bo nie będa się wywyższać ponad innych ani miec kompleksów tylko sobie spokojnie żyć i budowac swoje plany i je realizowac.
    Ty chyba nie mówisz poważnie pomijając już to że zapewne takie dziecko nie będzie całkiem normalne sądzisz że skoro byłoby wychowane przez gejów to od razu będzie tolerancyjne, spokojne, zaradne i nie będzie mieć kompleksów (na to ostatnie z pewnością nie pozwolili by ludzie)?

    Tu mnie rozbawiłeś Jak możesz to stwierdzić kiedy nie wiesz czy jest albo nie?
    Czego nie rozumiesz w słowie "wątpię"?

  7. #517
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Brak akceptacji do homoseksualizmu jest zły, z jednego prostego powodu - piętnuje część własnego społeczeństwa i powoduje brak jedności
    Powoduje brak jedności pomiędzy obiema stronami. To normalka. Możesz mieć też pretensje o to, że są liczne partie i dzielą naród
    A z drugiej strony ta sytuacja łączy ludzi o podobnych poglądach

    Tak jest w Szwecji - dzięki temu, tamte społęczeństwo jest faktycznie szczęśliwe.
    No myślę, że źródło ich szczęścia leży w innym miejscu

    Pod tym względem więcej rozumu wykazują nawet muzułmanie - jak turek idzie do swoich rodaków któych nawet nie zna, i mówi im - słuchajcie, nie znamy się, jestem gejem - uderzył mnie za to jakikis typek z Europy wschodniej, to oni - nawet jesli nie akceptują homoseksualizmu. To zawsze odpowiedza - nie znamy cie, ale jestes naszym bratem więc pokarz który to.
    Prędzej zatłukliby obu niż ukarali tylko "typka" z Europy

    Bo nawet oni, widzą ze to z kim kto śpi, nie ma znaczenia.
    Polecam pobuszować na stronach jak (nie podam jakie strony, bo dostanę OST za rozpowszechnianie treści +18...ktoś zainteresowany to PW) i trochę popatrzeć jak muzułmanie tłuką, rzucają kamieniami i wieszają homoseksualistów.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  8. #518
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    ciekawe czy ktoś z tych co wiedza jacy sa muzułmanie zna choćby więcej niż 10 - co by już mogło im wyrobić jakąś faktyczną średnią, a nie opiera isę jedynei na sensacjach z wieści pisemnych...

    Fakt faktem - oficjalnie homoseksualizm w większości krajów muzułmańskich jest zakazany - ale pamiętajmy że w Europie 100 lat temu tez był i jakoś nie zabijano z tego powodu na dzięń dobry.
    Po za tym - ich podejście do tej sprwy jest mocno dwulicowe. Osatnio głosna była sprawa Saudyjskiego Księcia który zabił swojego kochanka, bo ten go zdradził...chyba jednak można byc gejem nawet w tak szariackim kraju jak Arabia Saudyjska...
    Religi mówi to i tamto - jedno ludzie w to wierza inni nie. Nie ma tak ze wszyscy muzułmanie wierza w to co im mówi Koran, bo oni mają swoje życie i mają gdzies takie sprawy - tak samo jak większośc ludzi w Europie. oficjalnei niegdy teog nie powiedza ze strachu, ale w praktyce mają takie rzeczy gdzieś.
    Fundamentalista - oczywiscie, on bedzi ezawsze źle nastawiony, ale ilu ich jest? Tyle samo co katolickich czy kalwińskich fundamentalistów - to nie jest reprezentacja społęczeństwa.
    W Iranie oczywiście, kamieniuje się gejów za to że potrafia kochać, ale z przykazu pańśtwowego. Co nei znaczy że całe społeczeństwo popiera to co wyprawia reżim. Ci ludzie mają internet, czytają jak wygląda swiat na zachodzi i zestawiają to ze swoim krajem i potrafią zrozumiec że to wcale nei jest złe. Poznałem "Arabów" z prawdziwej wiochy na pustyni, co w życiu nie widzieli miasta dopóki się do Europy nie dostali i co? Nie mają nic przeciw temu, jakoś mnie nie zabili ani nie kryli swoich dzieci w obawie przed demonem co może im dusze zabrać. Stereotypy to nic dobrego, więc lepiej wykazujcie się jakąs wiedza związaną z empiryzmem - bo inaczej takei coś jest zupełnie bezsensowne. Nigdy nei ma tak że całe społeczeństwo jest zwariowane - wariaci to ci których najbardziej słychac ale oni wcale ni ereprezentują większości - nigdy.
    Przykładowo w Tunezji (i nie tylko) działaja kluby gejowskie i jakos nikt ich za to nie zabija. A teraz - rewolucje arabskie pokazują światu że tamte sp[ołęczeństwa wcale nie chca żyć tak jak dotychczas. Oczywiśće jest dużo fanatyków ale jest tez dużo ludzi chcących by u nich było jak w Europie (tej jej cywilizowanej części).

  9. #519
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Wieści pisemne? Ty nawet nie masz pojęcia ile jest w sieci filmików jak tłuką homoseksualistów. Jestem przeciwny takiemu traktowaniu oczywiście.


    Po za tym - ich podejście do tej sprwy jest mocno dwulicowe. Osatnio głosna była sprawa Saudyjskiego Księcia który zabił swojego kochanka, bo ten go zdradził...chyba jednak można byc gejem nawet w tak szariackim kraju jak Arabia Saudyjska...
    To już nie jest przykład tego, że można być gejem. To tylko zwykła bezkarność ludzi władzy.


    Religi mówi to i tamto - jedno ludzie w to wierza inni nie. Nie ma tak ze wszyscy muzułmanie wierza w to co im mówi Koran, bo oni mają swoje życie i mają gdzies takie sprawy - tak samo jak większośc ludzi w Europie. oficjalnei niegdy teog nie powiedza ze strachu, ale w praktyce mają takie rzeczy gdzieś.
    Problem w tym, że piszesz o muzułmanach ogólnikowo i na dodatek bardzo mylnie.
    Pod tym względem więcej rozumu wykazują nawet muzułmanie
    To zawsze odpowiedza
    Niby od kogo? W Polsce masz przypadki kamienowania? Masz publiczne wieszanie? Ścinanie mieczem? Egzekucje różnego typu i publiczne przyzwolenie? Nie Arindalu. Masz tu co najwyżej nietolerancje, ale nikt tu nie będzie zabijał bezprawnie homoseksualistów. Także muzułmanie wcale nie wykazują się specjalnie większym rozumem.

    Fundamentalista - oczywiscie, on bedzi ezawsze źle nastawiony, ale ilu ich jest? Tyle samo co katolickich czy kalwińskich fundamentalistów - to nie jest reprezentacja społęczeństwa.
    Na pewno, ale chyba nie chcesz zaprzeczać, że u nich jest znacznie gorzej jeśli chodzi o tolerancję?

    . Poznałem "Arabów" z prawdziwej wiochy na pustyni, co w życiu nie widzieli miasta dopóki się do Europy nie dostali i co? Nie mają nic przeciw temu, jakoś mnie nie zabili ani nie kryli swoich dzieci w obawie przed demonem co może im dusze zabrać
    Muzułmanie w Europie, a w swoich krajach to zupełnie inni ludzie. Spotkałeś tylko garstkę ludzi, ale nie możesz powiedzieć tego o wszystkich. Ja zaś byłem świadkiem jak dzieci "pochodzenia islamskiego" śmiały się i krzyczały na parę młodych chłopaków w Niemczech. I co? Więc proszę, nie mów tu nic o stereotypach ani o wiedzy związanej z empiryzmem, bo każdy może mieć różne doświadczenia.

    Stereotypy to nic dobrego, więc lepiej wykazujcie się jakąs wiedza związaną z empiryzmem
    buahaha to ja tu chciałem zainteresować ludzi stronami internetowymi, gdzie widać dokładnie jak zabijają homoseksualistów, a teraz będziesz tu pisał o "wykazywaniu się związaną z empiryzmem"? Sorry, ale troszkę przegiąłeś pałkę w tym momencie :roll:

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  10. #520
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Kingston Town
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Homoseksualiści i ich tolerancja.

    Cytuj:
    Tak jest w Szwecji - dzięki temu, tamte społęczeństwo jest faktycznie szczęśliwe.


    Społeczeństwo czy może raczej część społeczeństwa? I co znaczy faktycznie?
    Na pewno większa część niż w Polsce.
    Cytuj:
    Wyobraź sobie, że jest odwrotnie i to pary heteroseksulane są tłamszone i napiętnowane.


    Wyobrażam to sobie i widzę w tym wyobrażeniu jeden z wielu możliwych końców świata ale za to po części klasyczny poprzez wyginięcie.
    Homoseksualiści byli od zawsze i procentowo była ich zawsze podobna ilość. Wydaje się wielu, że to zjawisko pojawiło się niedawno, a to nie prawda. Wygląda jakby było ich więcej, a prawda jest taka, że przestaliśmy (my hetero) ich wieszać i poczuli jaką taką wolność, więc postanawiają się ujawnić i walczyć o więcej praw. Z resztą zawsze zostaje in vitro

    Co do homoseksualistów w islamie, to tutaj muszę się zgodzić z "obozem konserwatywnym".

    Wrócę jeszcze do mojego ostrzeżenia. Przekleństwa były "wygwiazdkowane" i nie rozumiem dlaczego dostałem ostrzeżenie, skoro zajac nie dostał za ewidentne obrażanie homoseksualistów, a moje przekleństwa były cytatami argumentów skrajnych fanatyków i miały na celu pokazać ich poziom. Przy okazji chciałbym podziękować Arindalowi za obronę. Jeżeli jakiś moderator skróci mojego posta, albo da mi kolejne ostrzeżenie to się zdenerwuję
    "Jeden waleczny król wymazany został z rzędu panujących"-Tabula regnum Poloniae

Strona 52 z 141 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •