Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: CCS 2

  1. #21
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: CCS 2

    Pewnie że warto zrobić sobie ligę i się dobrze bawić. Kto ją zrobi?

  2. #22
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: CCS 2

    Ja rozumiem, że te lolki mają porąbane w swoich główkach i ok... ale, że jaj nie maja? Kiedyś to były debaty, polemiki itd. a teraz kilka postów - jeden z drugim się obraził, zabrał łopatkę z piaskownicy i sobie poszedł... a tak się fajnie zapowiadało coś do poczytania

    Visca el Barca!!!

  3. #23
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: CCS 2

    generalnie jest ankieta w tej sprawie wiec zapraszam do głosowania

    http://www.clancommunityshield.net/cast ... #post71101

  4. #24
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: CCS 2

    Z tego co czytałem to tylko Polacy(a raczej tylko SK się wypowiada ) są za międzynarodowymi grupami i inne pojedyncze jednostki... więc chyba wynik jest przesądzony?

    Co zrobią polskie klany, gdy wynik będzie na ich niekorzyść(inna sprawa czy wszystkie polskie klany są za nieumiędzynarodowieniem grup, bo i w tym temacie są tylko głosy kilku klanów)? Bo po co wam takie CCS jak możecie sobie zrobić własna ligę, tylko czy polskie klany mają jeszcze jajca? A tamtym głupkom na prawdę się dziwnie zrobi... szkoda naivera.

    W takiej sprawie akurat podoba mi się temat w Unii Komunistycznej, że taka Polska ma veto(chyba ma co? ) a na scenie TW tak licząca się scena powinna mieć prawo veta, gdy zasady są tak karygodnie stworzone...

    ps. inna kwestią jest to, że głosować może każdy... więc sobie zagłosowałem

    ps.2. już dawno zauważyłem, że "zachodni towarzysze" mają dziwny sposób polemiki/dyskusji... na tym forum choćby w Agorze, nasi "wyjadacze dyskusyjni" by ich zjedli... tylko inna sprawa czy oni by się z tym zgodzili, bo naprawdę obserwuje tam inne myślenie = bezsensowne, nielogiczne...

    Visca el Barca!!!

  5. #25
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: CCS 2

    Barsa wynik nie jest przesadzony bo jest 12/11 dla nas ATM więc Panowie do głowowania!

    dzieki wszystki m za głosy na internacjonałów

  6. #26
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: CCS 2

    Cytat Zamieszczone przez Barsa
    Co zrobią polskie klany, gdy wynik będzie na ich niekorzyść(inna sprawa czy wszystkie polskie klany są za nieumiędzynarodowieniem grup, bo i w tym temacie są tylko głosy kilku klanów)?
    Niekorzystny? Jak dla kogo. Innym klanom to pasuje. Ot, i już.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: CCS 2

    Jest już 17 do 11 dla nas.

    Może w końcu SB coś z siebie wyrzuci, Hussars dodadzą no i B-S się jakoś zaangażują?
    Jak macie inne zdanie to to nas nie zaboli.
    Nie będę Was nawet krytykować, bo i za co.

    Weźcie zmobilizujcie ludzi i zróbcie coś......

    @Barsa.
    Mam nadzieję że Twoja opinia jest podobna - może z racji ważności tematu warto by wrzucić krótkie info na stronę?
    Po pierwsze żeby wskazać gdzie toczy się dyskusja na orgu a gdzie na CCS i uświadomić ludziom dlaczego może to być ważne.
    Po drugie niech klanowicze się dowiedzą w końcu że turniej wystartował, bo jak na razie emisariusze czterech z sześciu naszych klanów kładą laskę na dzieło...

    EDIT: jak na razie widać że jednak warto rozewrzeć mordę jak się gwałt dzieje, a to że lista nieprzychylnie nastawionych rośnie dalej mam akurat w głębokim poważaniu..........
    Teraz mamy przynajmniej demokrację w jakimś uproszczeniu i kończy się próba osadzenia dwóch najgorszych adminów w historii CCS na tronach półbogów.... za to że siedli, pierdli, bekli i zarządzili.

  8. #28
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: CCS 2

    No widzę, że albo ludzie poszli na CCS po rozum do głowy, albo rodzina głosuje

    ps. Amrod a po co był u mnie nawias? Inna sprawa czy komuś to pasuje czy nie... to, że tu nie piszą nic nie musi znaczyć(to samo na CCS, niektórzy po prostu nie lubią się afiszować, przecież to żadna nowość), pamiętajmy, że org to nie jest to co dawniej, a i polska scena multi to już nie to co dwa lata temu, nawet nie to co rok temu... na razie to można zobaczyć co najwyżej małe zwiastuny renesansu, ale czy oświecenie nastanie, czy grywalna część TW wystarczy do tego?


    edit- po przeczytaniu posta Niesa... ja nie pełnie na tym serwisie żadnej funkcji, czekam na odebranie praw, wczoraj wrzuciłem info o awarii, bo nie miał kto tego zrobić... ale już takiej "akcji politycznej" to nie bardzo widzi mi się podejmować, jest GG, na pewno każdy komu zależy na sprawie ma GG do któregoś z członków z innych polskich klanów.

    Visca el Barca!!!

  9. #29
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Re: CCS 2

    Jakby to powiedzieć. Warto wziąć czasem problem na klatę .
    12:23 dla nas i pojawili się Rosjanie głosujący za międzynarodowym formatem, a co najciekawsze HG również idzie w tą stronę.
    Zobaczymy co dalej.

    Nie obyło się jednak bez strat w ludziach. Feld zaliczył bana na dwa tygodnie za molestowanie admina.
    Nie popieram tego, ale widać nie mógł się powstrzymać.

  10. #30
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: CCS 2

    No i zmiana zasad głosowania... nie powiem na lepszy system, ale tak się nie robi, że jak wynik komuś nie pasuje to się zmienia. Tak, że z każdego klanu-uczestnika 1 głos powinno być od początku...

    ps. ja bym im to wypomniał.

    Visca el Barca!!!

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •