Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 114

Wątek: Negatywne ruchy wśród młodzieży

  1. #21
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    184
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    Ja do JP mam negatywny stosunek.
    Dresów z zasady nie lubię bo dla mnie przeklinanie, darcie ryja po nocy i ustawki bo ktoś ma inny szalik to nie jest okazywanie światu swojej inności, niezgody na coś tylko objaw totalnego zbydlęcenia.
    Tylko, że większość takich "JP na 100%" to nie dresy tylko gówniarze chcący zaimponować kolegom jacy to oni nie są odważni, wielcy i jak oni nie manifestują swej nienawiści do "pał". Przychodzi co do czego to oczywiście odwaga się ulatnia i zostaje to co naprawdę w człowieku siedzi. Tchórz, idący tam gdzie pędzi stado.

    Co do samej policji: Ja dotychczas nie miałem z nią jakichś przykrości i uważam ją za instytucję potrzebną, co chyba powinno być oczywiste. Oczywiście nie znaczy to, że wszystkich policjantów uważam za świętych, i wśród nich trafiają się kanalie, debile i upierdliwcy. Tylko, że dotyczy to praktycznie każdego zawodu.
    "Aut vincere, aut mori"

  2. #22
    Gość

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    No, ale chyba temat nie jest się od chwalenia wyczynami, nie wiadomo czy fantastycznymi. Zresztą dla was każdy młody, w dresie czy bez, taki sam. Z kim tu dyskutować ?

  3. #23
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    Ja tez znalazlem pare negatywnych ruchow mlodziezy:
    ci
    i ci

  4. #24
    Gość

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    kolejny. Naprawdę radzę poczytać, być w temacie, zanim się będzie zgrywać internetowego znawcę.
    Nienawiść do policji to kolejny mainstreamowy trend? to jak wytłumaczysz koleżko taki album Molesty jak "Skandal" z 98roku? tam tekstów na policje jest od groma. Może wg ciebie wyprzedzali epokę?
    nienawiść do policji jest zakorzeniona w kulturze rapu od samego początku (i to nie tylko Polska, ale głównie się wzięło z US, takie grupy jak Public Enemies, czy NWA - klasyka rapu lat 80,90), popisałbym więcej by niektórym trochę przemówić do rozumu, ale nie wiem czy warto, bo widzę że same uprzedzenia są...
    Molesta 98 Kaliber 44.... 94? Ciężko więc wyprzedzić będąc 4 lata w plecy.
    Pewnie, że mam uprzedzenia jak widzę 12 letniego synka w czymś takim, z telefonem w łapie a na głośniku JP uderzające w co drugim słowie. Wydaje mi się czy ten trend coraz bardziej się powiększa? Za moich czasów HH wypominał wady ustroju i państwa, mówił o życiu zarówno normalnym jak i biednym, drugach i sexie, TO było popularne i to sie głównie słyszało. A teraz co słyszę to JP. Nie uderza Cię to ostanie nasilanie tego co leci? Połowa z nich nie kmini co robi, trend nienawiści budowane on małego wśród bachorów, które w życiu nie miały z Policją styczności. Są tacy bo słyszą, że tak trzeba.

  5. #25
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    No, ale chyba temat nie jest się od chwalenia wyczynami, nie wiadomo czy fantastycznymi. Zresztą dla was każdy młody, w dresie czy bez, taki sam. Z kim tu dyskutować ?
    Możesz mi wierzyć na słowo lub nie, mam to gdzieś

  6. #26
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    Cytat Zamieszczone przez mRe
    Krytykujecie nienawiść do policji, a sami z nienawiścią do dresów. Poza tym wątpię czy powtórzylibyście w twarz, to co piszecie tym 'ludziom ulicy'.
    Znaczy się, że ludzie boją się ich? Czy to nie świadczy o nich źle? Że zamiast argumentu słowa używają argumentu siły?

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    Podpisze się pod słowami Grogmira i kilku innych użytkowników, którzy zauważyli, iż omawiany problem w 90% dotyczy młodzieży, która nie miała z policją nic wspólnego. Ja osobiście miałem bezpośredni kontakt z funkcjonariuszem będąc przeszukiwanym po tym, jak mojemu znajomemu skradziono na lekcji komórkę. Gość był sympatyczny, trochę mało sumienny w pełnieniu czynności służbowych ale sympatyczny No i jeszcze, gdy z mojego domu zniknęła biżuteria o wartości kilku tysięcy złotych, po wizycie złożonej mojej świętej pamięci babci przez pewną panią cyganką. Oczywiście biżuterii nie odnaleziono, ale to nie powód żeby żywić do nich nienawiść.

  8. #28
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    Zresztą co tu tłumaczyć, jesteście z dobrych domów, nie znacie problemów tych ludzi a krytykujecie.
    ta mRe tylko że nie wszystcy którzy mają patologiczną rodzinę , trudne warunki bytowe, umarła komuś mama czy kot czy jakiekolwiek inne nieszczęscie, nie schodzą na złą drogę i nie muszą się dowartościować przez przynależność do jakiejś tam beznadziejnej subkultury. Huligan jest zwykłym śmieciem. Przyjmując twój tok rozumowania można by wszystkich rozgrzeszać, dam Ci dwa całkowice ironiczne przykłady dość niesmaczne - dobra?

    Przykład pierwszy - John Wayne Gacy - seryjny morderca, homoseksualista, zamordował 33 młodych chłopców - i co można by było usłyszeć: "należy mu współczuć, bo jak był mały to jego tata rypał go w pupę itp itd, dlatego zamordował tych wszystkich młodych chłopców" - no i moja odpowiedź no i co z tego, zamordował to do piachu lub do wiezienia a nie jeszcze rozczulać się nad potworem.

    Albo jeszcze jeden przykład którego autorem jest mój kolega ze studiów: "Adolf Hitler wcale nie jest winien rozpetania drugiej wojny światowej, zagłady Żydów i prawie 60 milionów ofiar wojny, winny jest żydowski profesor który dwukrotnie oblał Adolfa podczas egzminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych w Wiedniu. Sfrustrowany Adolf postanowił ukarać znienawidzonego profesora rozpetując wojnę światową. Wiec cała wina spoczywa na profesorze, bo gdyby Hitler się dostał na uczelnię to by sobie studiował, malował obrazy, rzeźbił i do wojny by nie doszło." - no i co podobna sytacja i co mamy się rozczulać na biednym Adolfikiem a nie nad jego ofiarami.

    Zapamiętaj sobie, że ocenie podlegają zbrodnie i naganne czyny a nie motywy, stytuacje i zdarzenia je determinujące.

  9. #29
    Gość

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    Cytat Zamieszczone przez mRe
    Zresztą co tu tłumaczyć, jesteście z dobrych domów, nie znacie problemów tych ludzi a krytykujecie.
    Zależy co rozumiesz pod słowem 'dobry dom', jeśli chodzi o środowisko - to nienajlepszy, jeśli w grę w chodzą pieniądze - tym bardziej, natomiast jeśli chodzi o rodzinę - to tak jestem z dobrego domu, chociaż jeszcze kilkanaście lat temu nie możnaby tego powiedzieć.
    Więc mogę ich krytykować. Szczególnie mnie śmieszy, gdy idzie taki gangsta w ciuchach za 5 stów i z komórą w łapie (opłacanej przez rodziców ofc).
    Zresztą głowa nie służy tylko temu, by nosić na niej kaptur lub czapkę, można czasami jej użyć.

  10. #30
    Gość

    Re: Negatywne ruchy wśród młodzieży

    Widzę, że się rozkręcacie. Ja nie mam czasu cały dzień przed kompem siedzieć i się napinać. Żegnam.

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pokaż wszystkie ruchy CPU.
    By Ashvin in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-09-2013, 19:56
  2. Spowolnione ruchy w SS
    By artilery detonator in forum Stainless Steel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-07-2012, 10:28
  3. [ROZWIĄZANE] Ruchy wojsk SI
    By tomciopogromcio in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-01-2012, 16:56
  4. Kuria Senatu / Popularność wśród ludu
    By Ivan in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 11:23
  5. Brutusowie - Popularność wśród ludu.
    By G0rn38 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-02-2011, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •