Ankieta: Typujemy zwyciezce turnieju.

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Turniejowe co nieco czyli kto ,co i ile .

  1. #1
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Turniejowe co nieco czyli kto ,co i ile .

    Jako ze nasze forum przezywa ciężkie dni a turniej powoli do końca dobiega powstał ten temat w którym organizatorzy pokusza się o podsumowanie ,będzie możliwość rozmowy z finalistami (bez cenzury dyktatora ) i oczywiście uroczyste wręczenie medali dla zwycięzców (jeżeli forumowy grawer-grafik nie na wali )
    Temat ma formę gazetki wiec tylko czytać a nie pisać będzie można ,jednak redakcja wielce tolerancyjna wiec swe opinie o turnieju można przesyłać na moje PW -JEDEN WARUNEK- nie publikujemy anonimów .




    .................................................. ..........................................
    STRONA 1



    Turniejowe zmagania ETW -kontynuacja starego początkiem nowych czasów.

    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

    Napoleon Bonaparte

    Powitać mężne lwy które pomimo przeciwności boje toczą zawzięte

    czymże jest ten okrzyk jak nie słowami uznania dla tych najbardziej wytrwałych którzy już zmagania w turnieju ETW w fazie pucharowej rozpoczęli .
    Podziękowania oraz słowa uznania tym większe ze ciężki to był okres, okres schyłkowej aktywności dla całej naszej społeczności .
    Turniej ten przetarł szlaki pokazał ze nawet dno w każdym jego aspekcie jest potrzebne gdyż pozwala się odbić i działać na nowo ,nie jest to jeszcze czas podsumowań i refleksji ale jedna nasuwa sie sama tylko my sami kreujemy otaczająca nas rzeczywistość również ta w świecie wirtualnym .
    Napawa optymizmem bardzo duży odsetek graczy ''nowych'' grających w turnieju , ich postawa przełamała stereotyp tak często im przypisywany ,wykazali się bowiem aktywnością w rozgrywkach i stanowią duży odsetek graczy rozpoczynających fazę pucharowa rozrywek.

    Dziwi pewnie co poniektórych dobór cytatu na wstępie ,nie przypadek, nie błędny dobór lecz celowe działanie autora.
    Bowiem postać i czasy jakie reprezentował autor cytatu mogą pod pewnymi względami być analogia obecnego stanu naszego serwisu.
    Mamy bowiem czasy trudne wymagające od nas wszystkich wytrwałości i samozaparcia w dążeniu do celu a ja osobiście widzę tylko jeden cel kontynuowanie i pisanie nowych stron historii forum Total war .org.pl.

    Tak jak bowiem napisałem ETW przetarł szlaki i nadciągnął Napoleon. Najnowsza część serii została stworzona na historii życia i dokonań jednego człowieka - Napoleona. Co do samego sposobu opowiadania jego historii mam zastrzeżenia , ale nie ulega wątpliwości, że śledzenie losów konkretnej postaci historycznej, bycie z nią lub przeciw niej, jest znacznie bardziej klimatyczne i fajniejsze . CA dało bowiem w końcu swoim fanom coś nie złego ,możliwość wyboru w śmiało połączonym mariażu historii i zabawy . Bowiem walcząc Francją, walczysz o realizację śmiałej wizji zmian na nowe , a jeśli walczysz w koalicji to walczysz o stary porządek świata i obalenie jakobińskiego dyktatora który miał czelność mu zagrozić.

    Ja osobiście samo Empire bardzo polubiłem, wiec sadze ze tak ja mnie najnowsza część serii spodoba się także tym, których wizja osiemnastego wieku w wykonaniu CA nie porwała tak bardzo, jak średniowiecze czy starożytność.
    Głównie dlatego, bo Napoleon jest... bardziej przemyślanym Empire pozbawionym jego bugów,ze zwartym i jasnym klimatem historycznym i osobiście jestem przekonany ze wprowadzone zmiany uczyniły grę bardziej przejrzystą i przyjemniejszą.

    Co nas czeka ,co przed nami .......... nowe oby leprze czasy wspólnej zabawy i rozwoju serwisu .
    a co będzie ..................a to już głownie od nas wszystkich zależny bo forum prócz właścicieli to głownie my sami jego użytkownicy jednym i drugim życzę wytrwałości w działaniach dążących do rozwoju naszego serwisu.

    Dyktator Markouno

  2. #2
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Turniejowe co nieco czyli kto ,co i ile .

    .................................................. ..............
    Strona 2
    WANTED

    10000 $ REWARD


    Ktokolwiek zna miejsce pobytu G.E Apacz i G.E(O.)Kroco proszony o powiadomienie władz w najbliższym temacie turniejowym .
    Poszukiwanym zarzuca się olewanie ,brak poszanowania i brak konsekwencji w postaci braku aktywnego dalszego udziału w rozgrywkach .


    PS. pobyt ustalono ,teraz sie pytam gdzie jest 10000$ kto zakosił :shock:

  3. #3
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Turniejowe co nieco czyli kto ,co i ile .

    .................................................. .....................
    Strona 3
    Rozgrywki ćwierćfinałowe na ukończeniu czekamy na ostatni mecz i wyłonienie zwycięzcy.
    Przed nami półfinały których rozgrywki zakończa sie 31 marca .
    Od 1 do 4 kwietnia mecze finałowe .
    Przypominam ze w fazie finałowej obowiązuje jedna eliminacja nacji -proszę obowiązkowo wpisywać nacje użyte w danym meczu.
    Ruszyła ankieta w której możemy wytypować zwycięzce turnieju każdy z nas ma swoje typy sprawdźmy czy nasze oczekiwania pokryją się z rzeczywistością .

  4. #4
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Turniejowe co nieco czyli kto ,co i ile .

    ............................................
    Strona 4 -ostatnia

    Gratulacje dla wszystkich finalistów słowa uznania dla tych którzy rozpoczynaja boje o pierwsze jak i trzecie miejsce w turnieju.
    Patrząc z perspektywy czasu mogę powiedzieć ze bez względu na wynik zwycięzcami sa wszyscy biorący udział jak i ci którzy przyczynili sie do tego ze ten turniej powstał i prawie juz można powiedzieć dobrnął do swego finalu.
    Naszym wspólnym zwycięstwem bowiem jest ze pomimo różnic udało się nam w trudnych dla serwisu czasach zmobilizować i wykazać ze wszelkie przeciwności można pokonać jeśli gore weźmie chęć wspólnej zabawy.
    Ze swej strony chciałem podziękować wszystkim którzy pomogli mi przy pracach zarówno przygotowawczych jak i przy samej obsłudze bieżącej turnieju ,cenne były dla mnie wszystkie wasze opinie zarówno te przychylne jak i krytyczne.

    Jako ze z pewnych przyczyn zrezygnowałem z prac w zespole szachistów nie mogę dokończyć obsługi turnieju rozpiskę finałowa i uhonorowanie zwycięzców dokończy któryś z szachistów.
    Ze swej strony gratulacje dla finalistów i pozdrowienia dla wszystkich uczestników i do następnego spotkania na polu bitewnym nieważnie czy w jednym szeregu jako sojusznicy czy twarzą w twarz jako wrogowie byle przy grze z serii Total War.

    Dyktator Markouno

Podobne wątki

  1. Informacje turniejowe
    By Markus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 10:33
  2. FAQ - Czyli o co nie pytać
    By Salvo in forum Empire
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 09:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •