Strona 3 z 44 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 431

Wątek: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

  1. #21
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Wiedźmin 2

    każda sieczka w świecie fantasy to rpg. takie czasy Volo. należy się z tym pogodzić ;] tak jak nazywanie dragon age- dark fantasy ;/
    a mnie wlasnie pierwszy wiedzmin srednio podpasował. może i lepszy od gothica, ale i tak za malo przyjazny.
    druga czesc może w koncu będzie wersją finalną i poprawioną.

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 2

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    DS to zwykly hack'n'slash, przyjemny to fakt, ale zeby byc RPG to trzeba miec cos wiecej. To ze lazimy druzyna i zdobywamy doswiadczenie to nie znaczy ze gra jes RPG. Tak samo Dablo nie jest RPGiem.
    Wydaje mi się że granica pomiędzy h'n's a RPG jest niezbyt wyraźna i niektóre gry na prawdę ciężko zaszufladkować. Weźmy takiego Icewind Dala. Dla mnie to RPG ale są gracze którzy twierdzą że to BG przerobiony na hack'n'slasha (ponieważ 80% gry to nawalanka). Więc rozumiem wątpliwości niektórych, zwłaszcza że h'n's bywa często nazywany "action RPG".
    Zamotane
    Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać. - E. Hemingway'
    http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - wpisujcie się!

  3. #23
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 2

    Hn'S zaliczają się do RPG. "Prawdziwe" eRPeGi powinniśmy określać mianem cRPG.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  4. #24
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Wiedźmin 2

    Hack'n'slash nie zalicza sie do RPG! Prawdziwe RPG to wlsnie RPG, te papierowe. Tyle w temacie.

  5. #25
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 2

    Wiem o tym, ale dyskusja jest o grach komputerowych, więc twoje spostrzeżenie jest tu nie na miejscu . Hack n' Slash w stylu Diablo, tzn z w miarę rozbudowanym systemem rozwoju postaci, jest jednym z podgatunków komputerowego RPG, i takie są po prostu fakty. A to, czy w osobistej naszej ocenie jest to "tró" RPG, nie jest tematem na dyskusję w temacie o Wiedźminie 2. Wg mnie apowiada się że będzie to porządny RPG, bo jako jeden z niewielu pozwoli na prawdziwą "grę w odgrywanie roli", o to przecież w zamierzeniu RPG chodzi, jak sama nazwa wskazuje.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  6. #26
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Wiedźmin 2

    Diablo=hack'n'slash=/=RPG (cRPG)

    Hack'n'slash nigdy nie byl podgatunkeim RPG (cRPG) to gatunek reprezentowany tak przez Diablo, jak i Enclave, Dungeon Siege itd. z RPGami (cRpgami niema to nic wspolnego) Takie sa fakty

    A zeby ni bylo jzu offa, to powiem, ze przykro mi ze zlikwidowali wieskowi kucyk, byl bardzo fajny no i mam nadzieje ze twarz tez zmienia.
    natomiast mojaposba do tworcow jest taka: ja chce chociaz namiastke otwartego swiata! Jak mam zapolowac na potowra wlesei, to chce ISC DO LASU I LATAC PO LESIE!!!

  7. #27
    voitek
    Gość

    Re: Wiedźmin 2

    Nie wiem co to za moda sie zrobila na te wielkie otwarte swiaty Prawde mowiac, duze przestrzenie, a w szczegolnosci lasy i pustynie(Gothic 3, uo matko :? ) , w grach komputerowych strasznie mnie irytuja. Lubie jak fabula gna do przodu jak w dobrym filmie, a nie jak trace 10h gry na samo lazenie, z ktorego nic nie wynika Dlatego pierwsza czesc Wiedzmina tak mi sie spodobala, nacisk byl na fabule, fajny innowacyjny system walki, a nie zapieprzanie po swiecie Podobnie jest w Fable, ktore jesli chodzi o budowe swiata(chodzi mi o podzielenie na male lokacje, ktore sie laduja) jest podobne do Wiedzmina i rownie fajnie mi sie gralo



    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Diablo=hack'n'slash=/=RPG (cRPG)

    Hack'n'slash nigdy nie byl podgatunkeim RPG (cRPG) to gatunek reprezentowany tak przez Diablo, jak i Enclave, Dungeon Siege itd. z RPGami (cRpgami niema to nic wspolnego) Takie sa fakty
    Juz nie bawmy sie w gierki jesli chodzi o nazewnictwo , przypomniala mi sie moja dyskusja w jednym z newsow na temat tego okret/okret wojenny (I dalej bede trzymal sie mojej wersji :!: )

  8. #28
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 2

    E e e bo się offtop robi. Mialy byc dyskusje na temat danej gry, a nie o grach RPG

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  9. #29
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Kaer Morhen
    Postów
    292
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 2

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    A zeby ni bylo jzu offa, to powiem, ze przykro mi ze zlikwidowali wieskowi kucyk, byl bardzo fajny
    :shock: Jak to zlikwidowali? Na wszystkich artach, trailerach i gameplayach Geralt ma kucyk i raczej mieć go będzie dalej.

  10. #30
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wiedźmin 2

    Właśnie, ten kucyk nawet pasuje

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

Strona 3 z 44 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wiedźmin 1
    By Haller in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 257
    Ostatni post / autor: 12-01-2018, 09:20
  2. Wiedźmin - Modyfikacje
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-12-2016, 23:44
  3. Wiedźmin 1 vs. Wiedźmin 2
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 08:37
  4. Czy szpiedzy i zabójcy są opłacani co turę ?
    By grattz in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-07-2011, 15:27
  5. Zmienianie Nazw Generałów/Admirałów/Królów - PORADNIK
    By Salvo in forum Poradniki do Empire: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-01-2011, 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •