Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 143

Wątek: Westeros: Total War - Gra o Tron.

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Westeros: Total War

    Mur istotne mogliby trochę poprawić (tu i tam ciach i trach).

    http://www.youtube.com/watch?v=7zxoLFA9z_U

    Znalazłem coś takiego, z lipca. Może ktoś nie widział.
    Czekam na ten mod.

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.

    Trzeba przyznać że zapowiada się bardzo interesująco. Serial mnie wciągnął i przyznaje chętnie bym poprowadził któryś z domów do walki o Tron

    "Ta bitwa jest już przegrana, ale jest dopiero druga, zdążymy wygrać następną."
    Louis Ch. A. Desaix

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.



    Trochę chłopstwa.

    Zapytałem się twórców jak to będzie choćby z Lannisterami, tzn. z ich armią w Uruk-haiowych mundurkach. Rzekli mi iż starają się trzymac średniowiecznych realiów, a w średniowieczu nie było takich zbroi... jako iż to jest mimo wszystko świat fantasy, który w jakimś tam stopniu bazuje na naszym średniowieczu, ale tylko w jakimś (U nas nigdy nie było "Innych", ani 300 milowego muru) to uważam to za głupie posunięcie. Dlatego też mod "Westeros" przeszedł u nas bez echa, chociaż to baaardzo stara modyfikacja, chyba pierwsza fantasy, obok THERA. Skoro figurki przypominały te z podstawki... a teraz jest film, zamiast korzystać z powodzenia "Lodu i Ognia" w wersjii masowej, serialowej...


    Mapa - Preview

    [spoiler:1ntr65us]
    Cytat Zamieszczone przez Toho Zobacz posta
    [center:1ntr65us][/center:1ntr65us]


    Strat-Map Preview
    --------------------------------made by Toho & VM--------------------------------


    This is only the beta stage and will be further improved climate and texture wise.
    some cities or regions might be moved around until 1.0 but it should greatly resemble this.

    Thanks to Valar Morghulis for making the initial contributions and making the foundations of the entire map, a good portion of the credit goes to him. I reworked all the mountains, ground types, climates and ground textures, villages and etc but I'm still not done yet the map will be further improved.
    the wall and beyond will be previewed another time because I'm still working on it.

    Enjoy.

    [CONTENTBOX="Winterfell"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="White Harbor & Neck"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="The Twins"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Vale of Arryn"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="The Iron Islands"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="The Westerlands"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Riverlands"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Crownlands & Dragonstone"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Stormlands"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="The Reach"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Oldtown"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Dorne Mountains"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Sunspear"][/CONTENTBOX]

    [CONTENTBOX="Rendered campaign mini-map (made by me )"][/CONTENTBOX]
    [/spoiler:1ntr65us]

  4. #24
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Chełmek/Wrocław
    Postów
    2 014
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.

    Mysle, ze mapka bardzo dobra. Nie orientujesz sie Martinie, czy tworcy zamierzaja zmieniac miasta/zamki na mapie bitewnej (vide TA 3.0)? Bez tego bedzie dosc ciezko o klimat
    Moje KO:

    Zwyciestwo: Teutonic 15, 17, 28; MK 5, 10, 11; WK 18; Third Age 1
    Porazka: WK 12, 17, 29, 30; BC 12, 13, 15; TDO 1

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.

    Nie orientuję się jeszcze. Ale to nie są najlepsi modelarze na świecie. Tego nie ma nawet w CoW, TA:TW ciągle jeszcze nie wyszedł, więc sobie nie obejrzą... mod właściwie raczkuje dopiero w kwestii nowszych jednostek ( Freyowie z tamtego roku... może pozostaną, a może zmienią... chłopi byli nawet nieźli... http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=376399. Greyjoye http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=393006, Tully http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=176271, Baratheon od Renly'egohttp://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=432249). Westeros ma pełno bardzo szczególnych twierdz. Orle Gniazdo ze swymi trzema fortami + brama krwi to okropnie skomplikowane dzieło, którego model wykuwałoby się dłuuugo. Smocze Gniazdo, Królewska Przystań, Koniec Burzy, Winterfall (to łatwe)... nawet uproszczone modele byłyby trudniejsze do wykonania niż wszelkie miasta śródziemia (Minas Tirith czy tam "śmieszny" Helmowy Jar).
    Mi do klimatu wystarczą dobre jednostki, muzyka, kampania ciekawa... miasta mogą poczekać, ani jeden mod nawet jeszcze nie wprowadził nowych miast niestety. A te z Westeros... wyższa szkoła jazdy.

  6. #26
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2011
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.

    Stworzenie większości "sławnych" osad jest praktycznie nie możliwe. Przykładem jest choćby taki mur. Trzeba improwizować- na mapie dodać specjalną ikonkę a w bitwie zrobić cytadelę (jednocześnie blokując możliwe jej budowy). A zresztą jednostki to podstawa- powinni zwerbować jakiegoś modelarza, bo nie tylko ja chętnie zagrałbym w finalną, dopracowaną wersję z nowymi wpisującymi się w klimat Westeros jednostkami. Myślę także, że większe zainteresowanie mod zyskał by, gdyby twórcy (tak jak Third Age w połowie na trylogii Jacksona) oparli swoje dzieło na serialu z HBO

  7. #27
    Ensis
    Gość

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.


  8. #28
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    54
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.

    Już od jakiegoś czasu jestem zakochany w tej sadze (czekam na polski przekład "Tańca ze Smokami")... serial po prostu rewelacyjny... ... Third Age 3.0 wyszedł i co tu dużo mówić - jest arcydziełem... aż się we mnie gotuje jak sobie pomyślę że bardzo konserwatywna (przykładem jest tu kwestia jednostek, które będą bardziej średniowieczne niż westeroskie) ekipa jest odpowiedzialna za prace nad modem... to są niewłaściwe osoby na niewłaściwym miejscu... zapowiedzi paskudne (a może to ja jestem zbyt wymagający po częstym oglądaniu zapowiedzi EB2 i TA:TW3? )

  9. #29
    Gość

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.

    czekam na polski przekład "Tańca ze Smokami"
    jest

  10. #30
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Westeros: Total War - Gra o Tron.

    Jest pierwsza część. Od miesiąca. Druga będzie w marcu.
    Mój egzemplarz wygląda na kilkuletni już. Jedyne co irytuje to cena, ale wiadomo dlaczego jest taka...

    A jednostki nie są złe. Ekipa jak widać się wyrabia (porównać stare previewy, a te). Bardzo, bardzo dużo jednostek z TA:TW prezentuje podobny poziom co te. A jak chcesz sobie pooglądać naprawdę ładne jednostki do odpal Call of Warhammera.

    "Średniowieczne niż Westeroskie"
    ?
    Czymże jest Westeros? - można jak najbardziej utożsamiać z naszym średniowieczem. Jednostki są wzorowane też na figurkach, grze planszowej i - a zwłaszcza - na książce. Realizują swoją wizję, nie zżynają z serialu (tak jak to mamy z TA:TW, co akurat nie jest w tym przypadku złe), nie będzie "Uruk-hai z odzysku".
    Zresztą Straż Nocna bardzo fajnie im wyszła.

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. A Clash of Kings (Gra o Tron)
    By McAbra in forum Modyfikacje do M&B: Warband
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-04-2015, 14:45
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. [ROZWIĄZANE] Total War a Gra o Tron
    By MaiamiTree in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 23:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •