Strona 2 z 136 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1357

Wątek: Metal

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Co panowie myślicie o Amon Amarth http://www.youtube.com/watch?v=7eooG_4T42c&NR=1 jak dla mnie nie przebiją Vadera ale ten niestety antychrześcijański jest więc dla mnie odpada
    Mój ulubiony album Amona to Twilight of the Thunder God zwłaszcza powyższy Guardians Of Asgaard i piosenka o tym samym tytule co album.

    Co do Nightwish to trochę zboczyli z metalu ale Amaranth, Te poet and..., Master Passion...Bye Bye... jakoś, tzymają się metalu.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  2. #12
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Co panowie myślicie o Amon Amarth http://www.youtube.com/watch?v=7eooG_4T42c&NR=1 jak dla mnie nie przebiją Vadera ale ten niestety antychrześcijański jest więc dla mnie odpada
    Jak mozna porownywac AA do Vadera? Przeciez graja cos innego. AA zawsze bylo dla mnie nudne, jak wiekszosc tego viking/melodic death metalu. Generalnie nic ciekawego soba nie prezentuja.

    Co do Nightwish to trochę zboczyli z metalu ale Amaranth, Te poet and..., Master Passion...Bye Bye... jakoś, tzymają się metalu.
    Nightwish zawsze mial malo w sobie metalu. Kazda plyta byla cinka

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    324
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Ja osobiście preferuję "stary" metal. Black Sabbath, Ozzy Osborne, DIO, KAT, stara Meta, Ironi, Megadeth, Slayer, Bathory, Judas Priest , W.A.S.P to są moje ulubione kapele. Od czasu do czasu można posłuchać czegoś innego ale to już mnie tak nie wciąga ( co nie oznacza, że nie ma żadnych fajnych wałków).

  4. #14
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Volomirze porównuję właściwie to nie wiem jak.

    Co do Nightwish to jest metal (nie przeważa ale jest) no i jest melodyjnie fajnie dobrane słowa itp.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  5. #15
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Co do Nightwish to jest metal (nie przeważa ale jest) no i jest melodyjnie fajnie dobrane słowa itp.
    Wiem, ze to (niestety) jest metal. Jest melodyjnie, srutu-tu-tu, pitu pitu i nic poza tym. Jeszcze ubrac ich na rozowo i moga jechac na eurowizje jak reszta popowej sieczki

  6. #16
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    I AM FROM SPARTAAAAAAAAAAA
    Postów
    108
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Co do Nightwish to jest metal (nie przeważa ale jest) no i jest melodyjnie fajnie dobrane słowa itp.
    Wiem, ze to (niestety) jest metal. Jest melodyjnie, srutu-tu-tu, pitu pitu i nic poza tym. Jeszcze ubrac ich na rozowo i moga jechac na eurowizje jak reszta popowej sieczki
    Przynajmniej da się tego słuchac i nie inwestowac od razu w aparat słuchowy. No i da się usłyszec słowa a nie charczenie a'la pijaczek spod monopolowego który poprawił swój rekord w %o alkoholu we krwi.


    P.S. Sonata Artica wydała płytę. Teledysk do singla (Flag in the ground) nagrywany był w Polsce [ wg mnie piosenka wymiata].

  7. #17
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Przynajmniej da się tego słuchac i nie inwestowac od razu w aparat słuchowy. No i da się usłyszec słowa a nie charczenie a'la pijaczek spod monopolowego który poprawił swój rekord w %o alkoholu we krwi.
    Jest od groma zespolow gdzie rozumiesz slowa i to zespolow o kilka klas lepszych od Nightwisha. Takze nie rozumiem Twojeo rozumowania. Inna sprawa, ze jest tez od groma zespolow lepszych od Nightwisha, gdzie slow sie nie rozumie.

  8. #18
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Chełmek/Wrocław
    Postów
    2 014
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Dla mnie metal to przede wszystkim ukochany Iron Maiden - zetknalem sie z ich tworczoscia zupelnie przez przypadek i mozna powiedziec - zakochalem od pierwszego slyszenia . Podoba mi sie niemal kazdy ich utwor, mam wszystkie plyty, bylem na ostatnim koncercie w Wawie. Reszte muzyki metalowej dopiero powolutku poznaje, ale zaden inny zespol nie zachwycil mnie jak dotad chocby w polowie tak ja Ironsi. Slcuham jakiegos kawalka raz, dwa, trzy i sie nudzi. Moze polecilibyscie cos, co byloby zblizone gatunkowo do tego co gra IM? Dodam, ze nie bawi mnie zupelnie tworczosc opierajaca sie na waleniu bez opamietania w struny gitar i darcie ryja przez caly utwor
    Moje KO:

    Zwyciestwo: Teutonic 15, 17, 28; MK 5, 10, 11; WK 18; Third Age 1
    Porazka: WK 12, 17, 29, 30; BC 12, 13, 15; TDO 1

  9. #19
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Metal

    No fakt faktem, Nightwish to jest takie pitu pitu (kurcze, kojarzę chyba utwór konkretnie ), co nie zmienia faktu, że ma przyjemne kawałki. Nightiwsh to dla mnie przede wszystkim ten operowy, piękny głos Tarji w Sleeping Sun, ale też mój ulubiony The Beauty and the Beast a przede wszystkim płyta Wishmaster aka Hamster

    A skoro wspomniana coś o jakimś nowym albumie, to ogłaszam wszem i wobec i każdemu z osobna, że My Dying Bride również wydało nową płytę, ale chyba już dawno, ale dopiero siędowiedziałem Nie jest tak faking ołsom jak Songs Of Darkness, Words Of Light, raczej w stylu A Line Of Deathless Kings.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  10. #20
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: Metal

    Ja generalnie mam zdanie podobne do Volomira.
    Nie lubie Najtfisza ani innych zespołów takich słodkich.
    Ktoś pisał o Sonacie generalnie pedały ale niektóre utwory mają naprawdę fajne (najbardziej chyba lubię Victoria's Secret)

    Stary metal... Black Sabbath KAT fajna sprawa powrócić czasem do korzeni.
    Ja lubie jeszcze Septic Flesh http://www.youtube.com/watch?v=IHd4nMeCLJI

Strona 2 z 136 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •