Strona 3 z 136 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1357

Wątek: Metal

  1. #21
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Moze polecilibyscie cos, co byloby zblizone gatunkowo do tego co gra IM?
    Judas Priest zjada IM bez popity poza tym to jesli rajcuje Cie taki czysty heavy to obadaj sobie ruch New Wave Of British Heavy Metal w skrocie NWOBHM i zespoly pokroju Saxon, W.A.S.P.

    Nightiwsh to dla mnie przede wszystkim ten operowy, piękny głos Tarji
    Pseudo operowy glos Tarji

  2. #22
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    324
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Moze polecilibyscie cos, co byloby zblizone gatunkowo do tego co gra IM?
    Judas Priest zjada IM bez popity poza tym to jesli rajcuje Cie taki czysty heavy to obadaj sobie ruch New Wave Of British Heavy Metal w skrocie NWOBHM i zespoly pokroju Saxon, W.A.S.P.
    Od siebie mógłbym polecić jeszcze starego Manowara ( do The Triumph of Steel późniejszych albumów imo nie ma sensu słuchać ) fanowi Ironów może się spodobać.

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Mój ulubiony temat To tak krótko:
    -Sabaton jest cienki, argumenty podał wcześniej Volomir
    -będę pewnie na BG w Płocku 12.09, choć nie minęły jeszcze dwa miesiące odkąd ich widziałem ostatni raz
    -Amon Amarth jest przede wszytkim nudny i nie ma go co porównywać do Vadera
    -dobry metal to metal antychrześcijański czy antyreligijny, im więcej szatana tym lepiej
    -Najtłisz z Tarją uchodził w tłoku, Tarja przynajmniej umiała śpiewać (także na koncertach), ta nowa to żenada jakich mało
    -Ironi to też był kiedyś mój ulubiony zespół, zobaczycz znudzą ci się Joopiter, ale mogę polecić podobnie grający Angel Witch czy dość podobnie Accept, jeśli chodzi o literę A

    PS. Metal się skończył (wcale nie na Kill'em All)
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  4. #24
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Volomirze podaj mi jakiś (lub kilka) zespół deathmatalowy najlepszy według ciebie ale nie antyreligijny i satanistyczny.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Nie ma dobrych zespołów deathmetalowych, które przynajmniej nie zahaczałyby o nihilizm... chociaż są melodyjne wyjątki http://www.youtube.com/watch?v=B7lP30tSZF0&hl=pl
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  6. #26
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Tak więc zostanę przy AA. Zastanawiam się czy nie zacząć słuchać Vader może i to antychrześcijaństwo ale kto zwraca uwagę na tekst. Co wy o tym myślicie. Może Volomir zna zespół spełniający moje i jego własne wymagania :?:

    Co myślicie o Hammerfall :?:
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    324
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Co myślicie o Hammerfall :?:
    Jak bym napisał co myślę na ich temat to dostałbym bana ;] Okropne ballady, wokalu nienawidzę ( jedyny zespół, którego naprawdę nie jestem w stanie słuchać). W gatunku PMetal sa lepsze zespoły.

  8. #28
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Tak więc zostanę przy AA. Zastanawiam się czy nie zacząć słuchać Vader może i to antychrześcijaństwo ale kto zwraca uwagę na tekst. Co wy o tym myślicie. Może Volomir zna zespół spełniający moje i jego własne wymagania
    Ja zwracam uwage na tekst Ale inna sprawa, ze: po pierwsze i tak go nie rozumiesz przez growl, po drugie siarka musi byc, po trzecie nie wszystkie utwory sa antyreligijne, po czwarte jak traktujesz metal tak calkiem serio serio to zmien to i po piate jesli odrzucasz zespoly antyreligijne, nihilistyczne itd to zamykasz sobie droge to wiekszosci swietnych bandow. Moje zdanie jest takie, ze siarka byc musi i nie ma wala a na pewno daj +10 do metalowosci i ociekania zajebistoscia.
    Chyba zespol Death nie jest anty on jest bardziej philosopher poza tym ja death metalu nie lubie, a chyba wszystko ktore znam sa siarczyste mniej lub bardziej

    Co myślicie o Hammerfall
    Geje kupa lepszych zespolow, szkoda czasu na nich.

  9. #29
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Metal

    Późniejszy death już nie jest antyreligijny (zmienili nawet logo wtedy), ale grają już wtedy progresywny death, jak dla mnie dość nudny. Wolę jak Chuck wykrzykuje "Why don't you pull the plug, Let me pass away" ("dlaczego nie wyciągniesz wtyczki, pozwól mi odejść" w wolnym tłumaczeniu) co nie jest zbyt chrześcijańskie

    Kiedyś w ogóle nie zwracałem uwagi na teksty. Odmieniło mi się odkąd zacząłem słuchać Kazika, teraz zdarza mi się już zainteresować tekstem, a jak mi się on spodoba, to radocha ze słuchania jest dwa razy większa 8-) W zasadzie niektórych (niemetalowych) kawałków bym za bardzo nie lubił, gdyby nie tekst.

    A Hammerfall posłuchaj sobie pierwszych dwóch płytek, swego czasu były dość przełomowe (pozwoliły klasycznemu heavy powrócić do łask), a że każdy kto posłucha czegoś więcej (w tym ja) uważa je za stratę czasu, to co innego
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  10. #30
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Metal

    Późniejszy death już nie jest antyreligijny (zmienili nawet logo wtedy), ale grają już wtedy progresywny death, jak dla mnie dość nudny. Wolę jak Chuck wykrzykuje "Why don't you pull the plug, Let me pass away" ("dlaczego nie wyciągniesz wtyczki, pozwól mi odejść" w wolnym tłumaczeniu) co nie jest zbyt chrześcijańskie
    Hmm to wychodzi ze i tak kazdy zespol jest antychrzescijanski Np taki Manowar, oni by sie tylka ciachali i zabijali Zostaw metal, sluchaj disco!

Strona 3 z 136 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •