Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Wątek: Czarna lista

  1. #21
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Cytat Zamieszczone przez krook
    Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
    Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
    No coz - neo wpływa na ludzi.
    Macie swoje lata więc nie obrażacie ich prywatnie tylko na forum. "No coz-neo wlywa na ludzi." Może podasz nicki graczy, którzy rzekomo was zwyzywali? Rozumiem, że jeśli nie daliście screenów do tej pory to znaczy, że ich nie macie. "Dzisiaj ktoś z PW wbił do nas do gry i też zaczął sypać szczeniackimi tekstami, jaki to ma sens?" ten post napisano o 12:01 am a nikt z naszego klanu dzisiaj jeszcze nie grał w żadnego totalwara. Hmm.. Ciekawe kto to taki was zwyzywał? Żeby uniknąć waszej następnej odpowiedzi tzn. pomyliło mi się to było wczoraj piszę, że sprawdzałem i pytałem nie graliśmy wcale od 3 dni więc przepraszam za takie teksty. Ale piszesz, że jesteście leciwi więc możecie mieć już sklerozę. Może ktoś wpisał sobie taki tag. Nie wydaje mi się. Napisz jak się nazywał, tylko nie pisz, że nie pamiętasz. To tyle ode mnie. Pozdrawiam Hektor!






  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Znam tylko jednego z klanu który był by do tego zdolny, ale tylko w przypadku kiedy ktoś by go wnerwił, ja czasami dla żartów coś napisze ale tylko do graczy z którymi wcześniej grałem i choć trochę mnie znają, widać że z waszym klanem nie ma co dyskutować, jak na starych graczy znawców i nauczycieli innych na których tutaj się kreujecie stosujecie zbyt wiele bezpodstawnych oszczerstw i zbyt mały dystans. A co do PW to niestety klan jest od dawna w rozsypce, Oleksego nie ma Pitch pojawia się czasami , itachi lata ze spluwą a ja pogrywam z AG z wami nie można bo zazwyczaj ustawiacie się z jakimiś cienkimi klanami. Apeluje Panowie o trochę dystansu i wzajemnego poszanowania. Ja was i waszego klanu nie oczerniam i proszę o to samo.

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    benta
    Wbrew zasadom wziął rakiety, powiedziałem żeby chociaż nimi nie strzelał, napisał że ok po czym ostrzelał moich woltyżerów i napisał "die you french coward"

  4. #24
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Jaworzno
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Generalnie nie uznaje czegoś takiego jak "czarna lista" ale wczoraj koleś mnie ruszył

    ^0RDl^1N.E.U.POLAND

    http://steamcommunity.com/profiles/76561198015671668/

    Gra 2v2 oceniana na mapie "galicyjskiej"
    Zasady "no art"
    I cóż koleś bierze armię rosyjską z liczbą ok. 6 unikornów!! :shock:
    Na dodatek udaje że nie zna polskiego d.... jeden, jego partner /.:.*OGN*.:.\ Djsnipy brał taką samą armię.
    Oczywiście z kumplem rozwaliliśmy ich (w międzyczasie brak jakiejkolwiek formy komunikacji z oponentami)
    I cóż koleś odłączył neta w momencie gdy zostały mu 2 oddziały i gra przerwana.
    Serdecznie odradzam gry z kolesiem

    Pozdrawiam grających fair
    Kula głupia, bagnet zuch!

  5. #25
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Ja niemoge co za debile łamią zasady, odłączają neta, w profilu potem 0 porażek i myślą ,ze kozacy bachoria jedna. Szkoda, ze jest ich tak duzo:-S

  6. #26
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    No, tutaj przecież...
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Ostrzegam was przed kolejnym "mistrzem" (a nawet miszczem)
    "The österreich is die beste" - zwie się ten pan (a raczej chłopaczek sądząc po zachowaniu)
    W ocenianej grze, mimo zasad, ustalonych na początku przez jego partnera, NO ART, (powtarzanych we wszystkich językach świata i wszelkimi znanymi nam znakami, w tym: 00000000000 ART!!!!!!), koleżka wziął 4 moździerze tureckie.
    Robił jeszcze jaja, że nie zrozumiał, że myślał że "neun" (9 niemieckie) art. Śmiech na sali. Brawa dla jego niewinnego w sumie partnera, który uprzedził nas w czasie rozstawiania o tej sytuacji.
    Najlepsze było na końcu, gdy już kumpel uporał się z syneczkiem ten wyzwał nas od spammerów (wzięliśmy turecką piechotę walczącą wręcz i jazdę) i zagroził że doniesie na nas :?: :?: :?:
    Jezu... komu... Teraz boję się dzwonka do drzwi
    Kaloi kai Agathoi

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    DeutcheAfrikakorps
    oraz
    God (IRLS)

    Po prostu... nie chcielibyście z nimi grać. Powiedzieli, że dobrze by było jakby hitler wymordowal cały nasz naród. To chyba wystarczy. Niestety nie miałem włączonego programu do robienia screenów, ale coś mi się zdaję, że jak ich napotkacie, to się sami przekonacie.

    To ile noobów gra na multi to po prostu szok. Dobrze, że funkcja zablokowania czatu ich ogranicza. :|

  8. #28
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Arzat na przyszłość screeny się łatwo robi poprzez wciśnięcie klawisza prtScr






  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: czarna lista

    Ten sposób działa tylko w starych grach. Jak gram w ETW albo NTW to robi mi screen pulpitu zamiast gry.

  10. #30
    Maharbal
    Gość

    Re: czarna lista

    Jako że się obracam na gs-ie RTW mogę poradzić to jedno: nie wchodźcie do gier stawianych przez ludzi bez klanu. Niestety, na RTW jeśli gospodarz opuszcza grę, kończy się ona jako ,,nierozstrzygnięta". Wiele razy już miałem taką sytuację, że mój przeciwnik, w momencie kiedy już dostawał ostre lanie i bitwa miała się ku końcowi wychodził z gry bez poddania jej. Bardzo denerwująca sytuacja.
    Granie z graczami bez klanów też niesie ze sobą pewne ryzyko(oczywiście nie każdy z nich tak postępuje, ale to nie jest rzadkie zjawisko), szczególnie w materii połamania zasad. Dobra-nikt nie musi znać dokładnie cwb, twcl, twpl i kilku innych zbiorów zasad, ale jak nie wie to powinien przynajmniej zapytać.
    Polecam też uważać na tzw. ,,noobowe klany"- czyli takie, których gracze rekrutują się ze słabo grających, byłych bezklanowców. Często tacy gracze tworzą klan jednoosobowy, a jeśli nawet jest kilku, to zrzeszają się w zasadzie tylko po to, żeby móc wchodzić do gier ,,clan only". Po nich też można się spodziewać opuszczania gier i łamania zasad.

    Najlepsza rada na to wszystko? Stawiać bitwy samemu

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czarna Lista
    By Joopiter in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 339
    Ostatni post / autor: 26-10-2016, 16:36
  2. Zgłoszenia na Czarną Listę
    By Joopiter in forum Kolegium
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 19:37
  3. Biała/Czarna Księga
    By polakma in forum Tawerna
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 22:16
  4. Czarna lista
    By Maharbal in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 188
    Ostatni post / autor: 07-12-2010, 15:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •