Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z bitwami morskimi

  1. #1
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach

    Problem z bitwami morskimi

    Mam wnerwiający problem z bitwami morskimi.Gram Anglią, vh/vh , jest rok 1807 i nie dość ,że piekielnie trudno jest wygrać jakieś starcie(nawet przy znaczącej przewadze sił),bo komp ma cela jak Robin Hood z łuku,oraz respawnowane chyba morale i admirała wroga niemal nie da się zmusić do kapitulacji(mam tu na myśli np. ten piekielny największy okręt świata), to jeszcze na dodatek co bitwę to ginie mi Nelson.Niby nic dziwnego przecie zdarzyć się może w bitwie,ale sęk w tym,że on ginie bez sensownego powodu, w sytuacji gdy mój okręt flagowy nawet nie jest szczególnie zagrożony czy uszkodzony.Szczytem idiotyzmu było to ,że raz Nelson zginął od pierwszej salwy jakiegoś lichego stateczku(bodaj 30 działowca),oddanej ze znacznego oddalenia(dodam,że Nelson dowodzi 122 działowcem).No ręce mi opadły.........Czy ktoś spotkał się z takimi problemem?To jakiś bug gry?

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Problem z bitwami morskimi

    Cytat Zamieszczone przez ponury
    Od dawna chodzi mi po glowie kampania KO, ale troche sie boje ze zaniżę poziom, lub zawale ture z braku czasu.
    ?

    co do tematu to może sproboj trzymać nelsona z dala od potyczek bo watpie aby zginoł od niczego... co do tego najwiekszego okretu to proboj zrobic tak aby walily w niego prawie wszystkie okrety wkoncu jego dziala nie zniszczalne nie sa...i jesli mozesz manweruj tak aby okret strzelal najpierw z jednej a potem z drugiej burty...

  3. #3
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach

    Re: Problem z bitwami morskimi

    Myślę,że głównym powodem przegranych batalii morskich jest to,że są one nowym elementem gry i trzeba nauczyć się dobrze prowadzić flotę.Ja poszedłem po rozum do głowy i zacząłem kampanię od nowa.Zamiast atakować najpotężniejszy okręt świata,tłukę mniejsze floty,zdobywając na nich okręty) i czekam aż będę mógł przeciwko Hiszpanom wystawić dwie potężne floty.Wtedy z pewnością zdobędę najlepszy okręt....Ale póki co to nieprędko to nastąpi bo trzeba długo rozwijać gospodarkę aby było człeka stać na naprawdę silną armadę.Notabene, grając Anglią(trzymam się poziomu vh/vh),co rusz groziło mi bankructwo,musiałem nie raz technologie sprzedawać aby jakoś przeżyć.Ale bitwy na morzu idą mi coraz lepiej.Co do upartego uśmiercania Nelsona przez komputer,to uwazam,że to jakiś bug gry,albo totalna złośliwość programistów poziomu very hard.Ps. AI kompa w bitwie stoi na naprawdę wysokim poziomie co wnerwia(kiedy się przegrywa),ale też ogromnie cieszy,bo większy jest miodzio z wygranej....

Podobne wątki

  1. Shogun 2 - problem z bitwami online
    By assun in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-09-2013, 19:04
  2. Problem z bitwami!
    By koles91 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-09-2013, 21:35
  3. Problem z bitwami
    By Boniek in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2010, 11:05
  4. Problem z bitwami...
    By arsa99 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 15:48
  5. [ROZWIĄZANE]Problem z bitwami (windows 7)
    By Andzia in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-01-2010, 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •