Pozwolisz, że swoją ręką już ja sam pokieruję Czasz na rozegranie meczy było, aż nadto. Wraz z przedłużką minął dnia 17. Taka samo jak Ty, tak samo jak ja nie zmuszę nikogo do rozegrania meczy już niejako "poza konkursem". Wszelkie mecze, które trwały już po zależały w dobrej gestii przeciwników. Jeżeli nie zostałyby rozegrane wynik prawdopodobnie byłby podobny jak tutaj. Każda grupa była rozpatrywana indywidualnie, tak, aby ewentualne rozstrzygnięcia miały jak najmniejszy wpływ na końcową rozpiskę, więc nie mają one na siebie bezpośredniego przełożenia. Oceniam po tym co widzę na forum. O całej zaistniałej (?) sytuacji informujesz 19 maja, po deadline i po przedłużce. Skąd mam wiedzieć, że z kolei właśnie teraz nie kombinujesz, Twoje serce i Twoje sumienie. Skoro piszesz, że mogłeś podać wyimaginowany wynik i lepiej byś na tym wyszedł (niekoniecznie)? A postawa przeciwnika, jeżeli to prawda, to cóż... każdy pomyślał już po swojemu.

Na dzień deadlinu nie było ustalone żadnego konkretnego tematu co do czasu rozegrania meczu.
Wystarczyłoby napisać w deadline czemu jednak mecz nie został rozegrany. Prawdopodobnie.
Niestety wszystkim nie dogodzę. Dla mnie najlepiej by było, jakby gracze rozgrywali mecze od początku turnieju a nie od końca. Stąd problematyczne często decyzje, których wcale nie chciałbym podejmować.