Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 217

Wątek: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Najczęstrze problemy

    Tak jak w temacie.Po odpaleniu kampanii w medievalu po jej zaladowniu sie wywala mnie na pulpit bardzo prosze o pomoc i z gory dziekujeTak BTW to mam medievala polska wersje zlota edycja

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Mam pytanie. Po zakupie nowego laptopa MTW nie działa w zakresie bitew. Wgrywa się, można grę odpalić, kampania leci ale przy bitwach pojawia sie informacja o błędzie. Na komputerze stacjonarnym mam podobną sytuację. Co to może być? Jak temu zaradzić?

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam mam pewien problem gdyż przy instalacji pojawia mi się błąd z muzyką do gry. Wyświetla mi się komunikat abym sprawdził czy pliki istnieją lub czy mam do nich dostęp.Miał ktoś podobny problem ? Od razu powiem że mam win 7 64 bitowy czy jest możliwość że na tym systemie nie będę mógł odpalić gry ?

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    U mnie działa bez problemów na dokładnie takim samym systemie więc problem leży gdzieś indziej. Instalujesz wersję Steamową czy stary Gold?

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam!
    Chciałem powrócić do Medka, jednak przestał w ogóle się odpalać. Mam zainstalowany dodatek Viking Invasion. Poza tym to edycja tzw. Battle Collection, nie na Steam. Jednak podobnie miałem z Medkiem II - też mi nie chciał odpalić, dopóty nie aktywowałem go na Steam. Próbowałem to zrobić z jedynką, ale też nic. Czy zna ktoś rozwiązanie?

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Riddler Zobacz posta
    Witam!
    Chciałem powrócić do Medka, jednak przestał w ogóle się odpalać. Mam zainstalowany dodatek Viking Invasion. Poza tym to edycja tzw. Battle Collection, nie na Steam. Jednak podobnie miałem z Medkiem II - też mi nie chciał odpalić, dopóty nie aktywowałem go na Steam. Próbowałem to zrobić z jedynką, ale też nic. Czy zna ktoś rozwiązanie?
    We wrześniu zeszłego roku wyszła poprawka KB 3086255 usuwająca z windy (7,8) wsparcie dla SafeDisk'a (taki stary DRM). Z tego powodu nie da się już odpalić wszystkich gier korzystających z drivera secdrv.sys czyli m.in. Medieval: Total War. Odinstalowanie tej poprawki powinno pozwolić nadal grać na starych kopiach Medievala. Można też pogrzebać w rejestrze windy żeby zmienić jedną wartość, która wyłącza secdrv.sys. Oczywiście nie wiem czy jest to jedyny powód dla którego nie możesz odpalić Medka, ale przy tej poprawce nie odpalisz go na pewno.

    Usunąłem część posta. Pewnych słów się na tym forum nie używa. Na razie tylko upomnienie, przy następnej podobnej radzie ban.
    Asuryan.


  7. #7
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Może to wina zbyt nowego systemu? Bo z tego co słyszałem, na nowszych mogą wystąpić problemy.

    Niech żyje Gwardia!

  8. #8
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Prawdopodobnie wina systemu. Wydaje mi się, że wersję Steam nie zaktualizowali pod nowsze systemy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    No właśnie w tym problem, że 7 ma już parę lat i Medek się włączał bezproblemowo i wszystko grało aż miło Ale teraz nic się nie dzieje

  10. #10
    Asuryan
    Gość
    Akurat wersja steam działa na Windows 7 bez zarzutu, przed chwilą sprawdziłem. Lecz w odróżnieniu od Rome i Medieval 2 nie da się aktywować wersji nie steam na tej platformie, trzeba po prostu odpowiednią wersję zakupić.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Third Age Total War 3 - Problemy techniczne
    By Kyuzo in forum Third Age
    Odpowiedzi: 850
    Ostatni post / autor: 13-06-2020, 19:56
  2. Problemy Techniczne
    By Salvo in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 23:25
  3. SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By Pawel in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 22:07
  4. Problemy techniczne
    By Belfalast in forum European Wars I
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 22:20
  5. Problemy techniczne?
    By Boniek in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •