Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 217

Wątek: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

  1. #101
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Problem z grą

    Cytat Zamieszczone przez Smain
    Mam pewien problem, kiedy włączam grę pojawia się jakiś rozmazany obrazek i dźwięk metalu.
    Co do rozmazanego obrazka - rozwiązanie masz kilka postów wyżej od użytkownika Kroco. Generalnie tego typu problemy powodują kodeki i niektóre programy działające w tle (np. Nero). Co do dźwięku to ja tam bym się cieszył gdyby mi leciał metal w czasie grania w medieval-a . Mam nadzieję, ze to był jakiś niezły riff . Jeśli mimo wszystko nie jesteś wielbicielem metalu i problem będzie nadal występował to wyłącz w opcjach gry "wspomaganie sprzętowe" dla dźwięku. Powinno pomóc.

  2. #102
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    PRZEKLETE BUDYNKI

    hmmm ja mam całkiem nietypowy problem ponieważ złota edycja MTW całkiem ładnie chodzi, jednak z czasem gdy w prowincjach przybywa budynków zauważyłem, że wybudowanie niektórych budynków powoduje wywalenie gry do wina. Następuje to tylko w sytuacji podświetlenia danej prowincji z "przeklętym" budynkiem. Grać się da ale muszę uważać żeby się nie zapomnieć i kliknąć niefortunnie.

    Wszelkie pomysły sprawdzę bo z taką prowincją nie da się prawie nic zrobić, z wyjątkiem jednostek (co ciekawe zdarzyło się, że i to menu było "przeklęte").

  3. #103
    Gość

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Podaj namiary sprzętu, systemu i jaka nacja.

  4. #104
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Jak miałem 19 lat poznałem medievala. Grałem w to z pewnymi przerwami latami.
    Uważam, że żadna gra z tej serii nie miała takiego klimatu jak pierwszy medieval.
    Następne części, rome czy medieval 2 to był dla mnie wielki zawód. Mineło sporo lat od tamtej pory, ale dzis
    postanowiłem po raz kolejny przejść tą grę. Niestety Geforce 9600 gt okazał się przeszkodą
    co za ironia !! mam całkiem przeciętną karte, nie gram w żadne gry, ale gdy chciałem pograć , moja karta okazała
    sie za nowoczesna.... straszne

  5. #105
    Stolnik Awatar Dunkel
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    808
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    yyy.... spróbuj ze straszymi sterownikami (masz jakieś 'pierwotne' na płycie?), kodeki też chrzanią sprawę. Nie poddawaj się tylko napisz tu co się dzieje, poza tym ja proponuje utworzyć specjalnego użytkownika w windowsie tylko pod medieval, nic tam nie instaluj procz medka i bedzie hasał.

  6. #106
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    @ Eutyches

    Mój laptop:
    Acer Extensa 5635Z
    Procek Pentium Dual 2,3GHz
    Grafika zintegrowana Intel GMA 4500M
    2 GB memory
    System Win7

    Nacja ? Moja PL gry tez wersja PL

  7. #107
    Gość

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    qrator
    Spróbuj szlachetny sympatyku jednej z dwóch najlepszych gier serii Total War spróbować skorzystać z porad kirlana, jest tego cały wachlarz, u mnie podziałało wywalenie kodeków, jak miałem w Shogunie i Medku problemy z grafiką, przeczytaj spróbuj, a jak nie wyjdzie nic z tego to popróbujemy coś....
    Ja uważam że twój problem jest związany z grafiką, chyba że ktoś uważa inaczej to proszę o podpowiedź

  8. #108
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    193
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    siemanko wszystkim, zainstalowałem sobie medka, wszystko ok, na poczatku byl problem z filmikiem poczatkowym ale zrobilem "skipcredits" i bylo ok, wchodze sobie elegancko w kampanie, gram bez zadnych problemów, chce doprowadzic do bitwy. pojawia sie ekran ladowania pojawia sie pole bitwy, obraz miga, a jak ruszam kursorem to za nim zostaja smugi.
    moja karta to geforce 9500gt musze zmienic sterowniki czy co?

  9. #109
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez ottoman
    siemanko wszystkim, zainstalowałem sobie medka, wszystko ok, na poczatku byl problem z filmikiem poczatkowym ale zrobilem "skipcredits" i bylo ok, wchodze sobie elegancko w kampanie, gram bez zadnych problemów, chce doprowadzic do bitwy. pojawia sie ekran ladowania pojawia sie pole bitwy, obraz miga, a jak ruszam kursorem to za nim zostaja smugi.
    moja karta to geforce 9500gt musze zmienic sterowniki czy co?

    Ja mam problem z Medkiem, na każdym z lapków . Twój problem to problem karty grafiki. To zabrzmi dziwnie, ale po prostu masz za dobrą kartę, jak na tę gierę. Podobny problem widziałem u kumpla, znaczy się to miganie. Czytałem o tym w necie, że to dość powszechny objaw w tej serii kart. Zmiana sterowników nic nie dała.
    Obawiam się, że sobie nie pograsz na tym sprzęcie.
    Ja mam starego kompa stacjonarnego i na nim pykam. Ale planuję kupić sobie jakiś starszy model lapka na allegro, specjalnie do starych gier (starsze settlersy (np!) też mi cyrki odstawiają na nowszej karcie). Taka sprawa.

    Można by se takowego antyka w b. dobrym stanie sprawić - parę stów (300-400 zł) i po problemie.

  10. #110
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2011
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne

    czołem

    mam problem z Medievalem - mianowicie przed załadowaniem kampanii, bitwy czy mapy głównej jak pojawia się ten czerwony pasek, to komputer zawiesza się na ok. 5 minut. potem nagle się odwiesza i pasek ładuje w 5 sek. najbardziej to denerwuje w małych bitwach - bitwa 1 min, a załadowanie 10!!

    widziałem, że ktoś poruszał już ten temat, ale nie wiem czy sobie poradził. macie jakieś propozycje

    mam radka hd3870 i windowsa xp
    gierka gold edition z jakiejś tam platynowej edycji

Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Third Age Total War 3 - Problemy techniczne
    By Kyuzo in forum Third Age
    Odpowiedzi: 850
    Ostatni post / autor: 13-06-2020, 18:56
  2. Problemy Techniczne
    By Salvo in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 22:25
  3. SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By Pawel in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 21:07
  4. Problemy techniczne
    By Belfalast in forum European Wars I
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 21:20
  5. Problemy techniczne?
    By Boniek in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 09:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •