Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 139

Wątek: Peninsular War - dodatek do NTW

  1. #111
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Cytat Zamieszczone przez Palaiologos
    Przecież Wlk. Brytania miała lekkich dragonów.
    Dostała innych - takich w kaskach nie wiem czemu skoro to 1811.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #112
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Eee, dostała ich przecież tylko do kampanii. Podobnie jak np. KGL ma w niej białe spodnie.

  3. #113
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Szkoda ze nie zrobili tak z Hiszpanią. Mogli dać te nowe jednostki do kampanii tylko a nie zapaskudzili Multi. :/
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. #114
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Krótka piłka panowie - warto wydać te 28 zł? Czy kampanie są interesujące i klimatyczne, można się wczuć w sytuację danej strony konfliktu? Czy Wielka Brytania i Francja dysponują w multiplayerze jakimiś nowymi jednostkami?

  5. #115
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Grałem Francją.....zrobiłem blietzkrieg i szybko zniszczyłem Brytanię i Hiszpanię.....Portugalia to była już formalność....trochę za szybko i za łatwo jak na poziom trudny poszło....pilnowałem jedynie nastrojów w swoich prowincjach, a wojsko maszerowało na zachód....
    Klimat można poczuć jeśli gra się "spokojniej"....rozwijać gospodarkę....dać zaatakować Anglikom....powalczyć z Guerillą....dodatek jest OK.......myślę, że gra Brytanią i Hispzanią może przynieść dużo radości....

  6. #116
    Asuryan
    Gość

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Cytat Zamieszczone przez Marquess Alec Fortescue
    A Scots Greys?! Łeee, to ja pieprzę ten 'dodatek'...
    Scots Greys już dawno są u tych, którzy zakupili NTW w preorderze Steam, tak więc możesz zapomnieć o tym że zobaczysz ich w jakimś DLC. Tak samo zresztą jak Grand Battery of the Convention w preorderze Amazona, Towarczys i HMS Elephant w preorderze innych dystrubutorów. No chyba, że wydadzą osobno DLC Heroes of the Napoleonic Wars & Bonus Content, tak jak to zrobili ze Special Forces dla ETW. Ja kupiłem edycję imperialną NTW i zamiast unikalnej jednostki zależnej od dystrybutora mam Heroes of the Napoleonic Wars... W ETW, przy DLC Special Forces & Bonus Content, udostępnili za darmo wszystkie trzy unikalne jednostki z preorderu (HMS Constitution, Dahomey Amazons i Death’s Head Hussars) posiadaczom edycji kolekcjonerskiej. Może tak samo zrobią z NTW, choć zaczynam w to wątpić, jako że w przypadku ETW to był pierwszy DLC.

  7. #117
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Grałem kampanie Anglią na vh(bitwy)/h(mapa) i jestem mile zaskoczony. Najpierw wespół z Hiszpanią zaatakowaliśmy Francję, zmniejszając jej włości do północnego i wschodniego skrawka (jest wbrew pozorom sporo prowincji), komp robi duże do dość silne armie... Jednak nie oddawałem podbitych prowincji Hiszpanii i zdarzało mi się coś złupić dla pieniędzy, relacje z Hiszapanią tak mi się pogorszyły, że ta wypowiedziała mi wojne, jednocześnie gwałtownie spadło mi poparcie we wszystkich prowincjach "hiszpańskich" tak, że straciłem połowę terytorium na rzecz Hiszpanii i Francji (nie miałem pieniędzy na utrzymanie odpowiedniej liczby wojsk przy spadku dochodów), zmuszony byłem zreorganizować się na południu i zachodzie i ruszyć w ponowny podbój w którym głównie skupiłem się na eliminacji Francji (żeby było trudniej) i strałem się niezbyt ruszać Hiszpanów, tak że grę skończyłem dopiero w 1814 r.
    Uważam dodatek za udany podobnie zresztą NTW

  8. #118
    Chłop Awatar Frutis
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Cytat Zamieszczone przez Palaiologos
    Co do nowych jednostek jest tylko parę nowych dla Hiszpanii. Na potrzeby kampanii przemodelowano skiny wszystkich frakcji, Francuzi mają brązowe spodnie. Nie ma żadnych ułanów nadwiślańskich. W MP zmieniona kosmetycznie Hiszpania i do Francji doszła piechota szwajcarska (czyli to co już było). Nie wiem, czy nie ma polskiej wersji, czy c, ale muszę reinstalować grę, bo nie mam opisów jednostek, niektórych nazw, nazw nowych map i w ogóle mi się część gry zangielszczyła. Kampania mnie mało interesuje, ale wygląda na to, że Francją można wygrać ją w parę tur.

    Edit: Już mi wszystko działa. Ułani Nadwiślańscy rzeczywiście są, ale to nie tyle nowa jednostka, co po prostu lansjerzy w innym mundurze (tych zwykłych w kampanii w ogóle nie ma). Francja ma jeszcze kontrpartyzantów (ale nie w MP - tutaj bez zmian prócz szwajcarskiej). Polecam tylko dla fanów Hiszpanii.
    Ja również po zainstalowaniu dodatku straciłem "polską wersje" czy mógłbyś napisać jak z powrotem spolszczyłeś grę? Bo jak mam reinstalować to dam sobie spokój. Oczywiście jak ktoś wie niech pisze.

    Sam dodatek bardzo udany, gram na razie Anglią i jestem mile zaskoczony.

  9. #119
    Asuryan
    Gość

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Steam, biblioteka, zaznaczenie nazwy gry prawym przyciskiem myszy - właściwości, język - wybór interesującego Cię języka. Przygotuj się na to, że zmiana wersji językowej trochę trwa, nawet do pół h.

  10. #120
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    czy jest już jakaś pewna wiadomość co do wydania tego dodatku w wersji "pudełkowej" tak jak dodatku do ETW " na wojennej ścieżce " ?

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ulubiony dodatek
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 11:30
  2. Angielski dodatek
    By koszters in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 13:56
  3. Dodatek Królestwa.
    By Quassarano in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 14:07
  4. Dodatek nie działa :/
    By Ziemniak in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 17:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •