Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 139

Wątek: Peninsular War - dodatek do NTW

  1. #31
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Cytat Zamieszczone przez Dagorad
    Prawda jest taka że DLC jest znienawidzone przez większość graczy niezależnie czy sobie mogą pozwolić na zakup kliku jednostek za 10 złotych czy nie. Tylko że ludzie grę i DLC i tak kupią a nie pomyślą żeby nie kupić i pokazać że została przekroczona pewna granica.
    Prawda jest taka, że ta "większość graczy" to tylko twoja ślepa frustracja. Prawda jest taka, że gdyby DLC były tak znienawidzone, to szybko wypadłyby z rynku - a mają się całkiem nieźle.
    To mogłoby nawet pewnie podejść pod jakiś kodeks karny czy coś.
    Że niby jak? Ten dodatkowy content to nie żadne malware/spyware (i tak jak Palaiologos powiedział, jest niezbędny w przypadku multi). Pozwiesz Activision za to, że w RTW możesz znaleźć nieużywane przez grę skiny jednostek?

    Wyluzuj.

  2. #32
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Za ograniczenia mojej wolności i przestrzeni dyskowej. To wystarczający powód. Na to na pewno jest jakiś paragraf!
    the Sun and the Moon and the end of all time

  3. #33
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Dobra zagalopowałem się, mój tok myślenia poszedł w złą stronę itd itp.

    Prawda jest taka, że ta "większość graczy" to tylko twoja ślepa frustracja. Prawda jest taka, że gdyby DLC były tak znienawidzone, to szybko wypadłyby z rynku - a mają się całkiem nieźle.
    Ale z tym się zgodzić nie mogę. Mało jest rzeczy których ludzie nie lubią a tolerują bo muszą? Choćby wszelcy POpaprańcy i sPISkowcy których ludzie i tak wybierają choć są statystyki (w które w pełni rzecz jasna nie wierze) według których większość ludzi nie ufa politykom a mimo to politycy się bogacą. Moja frustracja nie jest ślepa i jest to raczej frustracja przypominająca tą jaką mam patrząc na rosnące poparcie dla PIS-u po katastrofie.

  4. #34
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Cytat Zamieszczone przez Amrod
    Na to na pewno jest jakiś paragraf!
    Tak, pewnie jakiś artykuł w konstytucji, bez sankcji

    Cytat Zamieszczone przez Dagorad
    Mało jest rzeczy których ludzie nie lubią a tolerują bo muszą? Choćby wszelcy POpaprańcy i sPISkowcy których ludzie i tak wybierają choć są statystyki (w które w pełni rzecz jasna nie wierze) według których większość ludzi nie ufa politykom a mimo to politycy się bogacą. Moja frustracja nie jest ślepa i jest to raczej frustracja przypominająca tą jaką mam patrząc na rosnące poparcie dla PIS-u po katastrofie.
    Czegoś tu nie rozumiem. Polityka nie rządzi się prawami wolnego rynku (a przynajmniej nie w takim kontekście, w jakim porównujemy problem) i jesteśmy na nią skazani. DLC zaś to po prostu produkt dla zapaleńców, kolekcjonerów, nie kupując go i tak dysponujesz samodzielnym, pełnowartościowym programem. Poświęcasz parę piw dla kilku fajnych jednostek - uwierz mi, fani Magic: The Gathering postawiliby parę krat za pokolorowany kawałek pieprzonego kartonika - to jest dopiero zboczenie

  5. #35
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Generalnie sprawa wygląda tak, że człowiek kupuje gre, ogląda pudełko i widzi sformułowanie "do aktywacji wymagane jest połaczenie z internetem oraz darmowe konto w systemie steam". Dalej, że oferowany produkt "uzależniony jest od akceptacji umowy subskrybenta steam" i jeśli nie zgadzamy się na warunki tej umowy podane na stronie steampowered.com/agreement to mamy oddać nieotwartą grę.

    Ok. Wchodzimy na strone i widzimy, że nie ma wersji umowy w języku polskim więc generalnie możemy ten warunek o akceptacji potraktować jakby go nie było bo nie ma obowiazku znania angielskiego w Polsce, a już na pewno nie na takim poziomie aby zrozumieć umowe pisaną specyficznym jezykiem. Do aktywacji gry wymagane jest połaczenie z internetem oraz konto steam. To wszystko. Po aktywacji wymagania internetowe nie istnieją. Nie jest konieczne ani posiadanie internetu ani żadna konkretna szybkość. Może to być nędzne 56 kb. Więc jeśli okazuje się, że nie można grać w multi bo ściąga się jakieś DLC już kolejny dzień z rzędu to mamy wg mnie "produkt niezgodny z umową" i możemy żądać zwrotu kasy bo w grach takie rzeczy normalne nie są, a w umowie sprzedaży nie było nic o tym, że zgadzamy się na to, że od czasu do czasu gra się bedzie aktualizowała od 1 godziny do 10 (w zależności od szybkosci lącza) i nie bezie można grac. . . kupuje to żądam możliwości gry w multi nawet bez aktualizacji. No cóż - najwyżej będę miał inne wersje. Żeby była chociaż możliwość wejścia do gry i pogrania w sp. . .

  6. #36
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Offline przecież możesz zawsze pograć w sp! Zatkao kakao?

  7. #37
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że jak kupuje grę to oczekuje możliwości gry w multi nawet bez aktualizacji DLC (patche to inna sprawa bo patche służą teoretycznie ulepszeniu produktu, który kupiłem) bo takie są gry. Że się kupuje i gra w multi kiedy chce bez przeszkód leżących po stronie wydawcy.

    Bo mnostwo osób gra w tą grę z ograniczoną ilością osób, często z jedną osobą np. kampanie. Mnośtwo osób uruchamia steama tylko wtedy kiedy cchce zagrać bo umowiła się na grę. I wówczas się wchodzi na te dwie godzinki i okazuje się, że aktualizacja. . . DLC. No i nici z gry. Często też aktualka gryzie się z modami - co jeszce pogorsza sytuacje.

  8. #38
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    168
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Bzdury pleciesz - jakby te DLC wychodziły 2 razy w tygodniu, to może bym się częściowo zgodził. A co powiesz na o wiele częstsze i większe aktualizacje w WoWie? Tam też się ludzie umawiają. A na dodatek nie możesz grać, kiedy płacisz za abonament grubą kasę.

  9. #39
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Zamiast tej bezsensownej kłótni wolałbym sie dowiedzieć kiedy premiera.....bo czerwiec jest długi

  10. #40
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Re: Peninsular War - dodatek do NTW

    Mógłby ktoś zamieścić screeny rosteru jednostek z dodatku?
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ulubiony dodatek
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 12:30
  2. Angielski dodatek
    By koszters in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 14:56
  3. Dodatek Królestwa.
    By Quassarano in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 15:07
  4. Dodatek nie działa :/
    By Ziemniak in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 18:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •