Strona 5 z 80 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 793

Wątek: Rock

  1. #41
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Rock

    Kod:
     Ja w sumie nie wiem co on chciał tym albumem osiągnąć, przecież wiedział jaka będzie reakcja dotychczasowych fanów, a wielbiciele popu mają miliardy innych takich gwiazdeczek do posłuchania...
    Ale zawsze znajdzie sie pare takich osob (jak ja ), ktorym spodoba sie plyta i to, ze facet nagral cos latwego, lekkiego i przyjemnego. Jak dla mnie ta plyta jest taka na luzie i spokojnie moge jej sluchac w przeciwienstwie do tak modnych ter hito z VIVY jak: Pittbul, Pussy Cat Dolls czy innych Usherow.

  2. #42
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    Cytat Zamieszczone przez glaca
    Tak samo nie lubię Coldplay, tym bardziej odkąd usłyszałem że ich wokalista nie pije, nie pali, nie ćpa i w ogóle nic mu nie można zarzucić... to co to za rockman?
    taa... w hardkorze to akurat norma hehe. ale nie latanie na koncert 'world aid' prywatnym odrzutowcem. nigga plizz ;]
    Ja tam najbardziej cenię muzyków, którzy się zaćpali, ew. zapili na śmierć, przynajmniej nie mają okazji się wygłupić na starość A ci ludzie od straight edge... no cóż, oni chyba są też zwykle weganami? Jeśli tak to im współczuję

    A co do prywatnych odrzutowców, to jak ktoś się dorobił to niech lata, nawet na "Aidowe" koncerty. Jak ktoś mniej lub bardziej szczerze chce pomóc (jak dla mnie to te akcje są kompletnie bez sensu), to nie musi od razu oddawać wszystkiego co ma
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  3. #43
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    sklepow z tanim winem rozpoczeta
    Postów
    184
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    a co powiecie o Steve Rayu Vaughanie? ;>
    "-bylem mlody i glupi
    -teraz jestem stary i glupi,
    tylko bardziej doswiadczony"

    pozdrawiam seban

  4. #44
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Asteroida O.D.B.T. 3
    Postów
    264
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    No i wyszedł jakiś niedługi czas temu nowy album Pearl Jam'u "Backspacer". Poszli chłopaki odrobinę w inną stronę niż dotychczas, czerpiąc trochę z popu, ale nie wyszło im to źle, nie jest to może ich najlepszy album evah, ale całkiem sympatycznie się słucha

  5. #45
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    Lubię czasami posłuchać polskiego rocka, np. Dżemu - wiem że teksty polskich wykonawców rockowych często są śmieszne, ale potrafią odprężyć ;p Z zagranicznych lubię Linking Park i Offspring.

  6. #46
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    324
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    wiem że teksty polskich wykonawców rockowych często są śmieszne, ale potrafią odprężyć ;p
    To zależy jakiego "polskiego rocka" słuchasz ( jeśli chodzi o Feela to się muszę z Tobą zgodzić). Zagraniczne teksty także bywają śmieszne ( według mnie nawet częściej niż nasze krajowe).

    Z zagranicznych lubię Linking Park
    Linking Park bardziej pasuje do tematu o Metalu.

    a tam najbardziej cenię muzyków, którzy się zaćpali, ew. zapili na śmierć, przynajmniej nie mają okazji się wygłupić na starość
    Cytując klasyka: "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść".

    Tak a propos Perfectu - z radiowej trójki dowiedziałem się, że polskie radio wydało płytę z dwoma koncertami z roku 1981. Ktoś miał przyjemność przesłuchać te wydawnictwo? Osobiście miałem przyjemność przesłuchać dwóch wałków, które brzmiały zacnie i zastanawiam się nad zakupem.

  7. #47
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Rock

    To zależy jakiego "polskiego rocka" słuchasz ( jeśli chodzi o Feela to się muszę z Tobą zgodzić). Zagraniczne teksty także bywają śmieszne ( według mnie nawet częściej niż nasze krajowe).
    Po pierwsze Feel to pop. Po drugie Dzem ma dobre teksty

    Linking Park bardziej pasuje do tematu o Metalu.
    :shock: Przeciez oni rock graja.

  8. #48
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    Nie chodziło mi o polski rock, tylko ogólnie ;p Ale o dżemie pisałem że fajny.
    UP - No właśnie, trzeba wiedzieć zanim się czepi A Volomir w tej kwestii jest pewnego rodzaju autorytetem

  9. #49
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    324
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    :shock: Przeciez oni rock graja.
    Kilka razy spotkałem się z terminem nu-metal kiedy ktoś mi opowiadał o LP. Nie jestem najlepszy w współczesnej klasyfikacji (zatrzymałem się na etapie "starych dziadków" ) ale niech będzie, że to rock

  10. #50
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    217
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rock

    A Rushu ktoś tu słucha? Mój ulubiony zespół rockowy wraz z The Who i Floydami.
    Płytka Moving Pictures czy 2112 czy jakakolwiek inna to naprawdę wspaniałe płyty z ze wspaniałym kawałkami :d
    Btw ktoś wcześniej pisał, że Quadrophenia jest idealna, nie wiem czemu ale to jest imo jedna z gorszych płyt The Who, zdecydowanie bardziej preferuje np Who's Next (Going Mobile na gitarze jest piękne).

Strona 5 z 80 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •