Zobacz wyniki ankiety: Która reprezentacja zdobędzie mistrzostwo świata?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Hiszpania

    23 51.11%
  • Holandia

    22 48.89%
Strona 1 z 92 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 915

Wątek: Mistrzostwa świata RPA 2010

  1. #1
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    z miasta Łodzi, gdzie bieganie psom szkodzi
    Postów
    355
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Mistrzostwa świata RPA 2010

    Zakładam nowy temat, żeby nie robić bałaganu w temacie o piłce, gdzie piszemy raczej o klubach. Poza tym zgodnie z tradycją starego forum mistrzostwa swiata/europy zawsze miały swoje wątki

    Kto jest waszym faworytem? Patrząc na składy uważam, że Hiszpania jest bezkonkurencyjna, mają obecnie genialną generację piłkarzy, światowej klasy zawodników praktycznie na każdej pozycji, coś jak Francja 10 lat temu. Kibicować jednak będę jak zawsze Italii, a jak ona odpadnie to Holandii i Brazylii. Czarnym koniem może okazać się Anglia, która popadła w zapomnienie przez nieobecność na ostatnym Euro, a która wreszcie ma znakomitego trenera.
    "Wobec każdej sprawy mam jedno zdanie rano, drugie około południa, a wieczorem... och, wieczorem nie mam żadnego zdania" - Talleyrand

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Sprawa bardzo trudna. Hiszpanie wydaja sie byc najlepsi na swiecie obecnie (pomimo 2 miejsca w rankingu FIFA). Maja klasowych zawodnikow na kazdej pozycji - twardych obroncow, swietnych rozgrywajacych na czele z Xavim i zabojczo skuteczny napad Torres-Villa.
    Oczywiscie trzeba stawiac Brazylie w gronie faworytow. Bajeczna technika to ich wielki atut, ale ich sklad nie napawa mnie zbytnim optymizmem. Brak Ronaldinho jest chyba najwiekszym ich brakiem.
    Argentyna to wielka niewiadoma. Moim zdaniem maja najlepszy atak na swiecie. Messi, Higuain, Tevez, Aguero i Milito. To wielki atut Argentyny gdyz Maradona nie bedzie musial przemeczac swoich najlepszych atakujacych z meczu na mecz. Wymiennosc miedzy tymi zawodnikami nie sprawi gorszych rezultatow. Wszyscy naleza do najlepszych na swiecie. Jedynie Messi imho bedzie musial grac w niemal kazdym spotkaniu. Nikt go nie zastapi.
    Anglicy tez maja sklad godny mistrza swiata. Martwi mnie jedynie pozycja bramkarza. Nie bedzie niespodzianka, ze Roo bedzie kluczowym zawodnikiem Anglikow, ale nie wiadomo jak zaprezentuje sie po rekonwalescencji. Kontuzja jaka odniosl pod koniec sezonu sprawila, ze Manchester nie byl w stanie wygrac ligi i odpadli z Bayernem, a Rooney stracil 1 miejsce w rankingu strzelcow na rzecz Drogby.

    Nie chce mi sie wiecej pisac^^ Jak najdzie mnie ochota to napisze jeszcze

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  3. #3
    Maharbal
    Gość

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Reprezentacje krajów hiszpańskojęzycznych mają składy, które mogą coś konkretnego ugrać na tych MŚ. Myślę tutaj przede wszystkim o Hiszpanii i Argentynie, chociaż Meksyk czy Paragwaj również mają realne szanse na wyjście z grup.
    Do grona faworytów oprócz wymienionych ,,Albicelestes" i kadry hiszpańskiej zaliczyłbym standardowo Brazylię i Niemcy. Włochy, Holandia, Francja, Anglia i Portugalia prezentują na chwilę obecną solidny poziom, ale raczej nie na tyle, żeby pokusić się o walkę o ,,majstra" (szczególnie Portugalia po ostatnim wystąpieniu z Cabo Verde zdaje się odstawać poziomem od reszty).
    Nie należy zapominać o reprezentacjach z czarnego lądu i Azji wschodniej, które z reguły prezentują świetne przygotowanie kondycyjne. Taki Kamerun czy inna Ghana potrafią sprawić niejedną niespodziankę, a już napewno lekceważone Japonia czy Korea Północna. Kadry takie jak Słowenia, Słowacja czy Szwajcaria jak dla mnie są od razu do odstrzału.
    Osobiście uważam, że Hiszpania zdobędzie mistrzostwo. Po ostatnich ME powinni złamać fatum, które ciążyło nad nimi ,,przygotowani jak nigdy, kończą jak zawsze".

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Cóż... Holandia grająca futbol piękny, techniczny i szybki, wspaniały dla oka pewnie jak zwykle odpadnie tuż po wyjściu z grupy. Brazylia? Na chwilę obecną brakuje im lidera z krwi i kości, jak niegdyś Ronaldo czy Pele. Ronaldinho nie jest chyba obecnie w aż takiej formie, by tej roli podołać. Hiszpania? Jeśli nie będą ,,gwiazdorzyć'' to jednego finalistę już znamy Anglia buduje zespół, będą groźni na Euro 2012. Zagłosowałem na Albicelestes, ponieważ to mój faworyt oprócz wspomnianej przez przedmówców Hiszpanii. Czarnym koniem (a raczej stadem ) mogą być Ghana, Holandia i zawsze mocni Niemcy, których dyspozycja jest dla mnie zagadką. I za to kochamy piłkę nożną- nie ma pewniaków

  5. #5
    Pampa
    Gość

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Mam nadzieje że Niemcy wygrają, mają solidną drużynę i 2 Polaków

  6. #6
    Podczaszy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    663
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Kibicować będę jak zwykle Holandii i Brazylii, ale zdrowy rozsądek mówi, że wygra Hiszpania. Jeżeli Maradona pozwoli grać elastyczny futbol to Argentyna ma duże szanse zajść daleko (mimo cienkiej defensywy).

    Niemcom kibicować nie będę (mimo naszych rodaków)
    Zagadką jest dla mnie dyspozycja Francuzów. Liga Francuska coraz mocniejsza się robi.

  7. #7
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Over the hills and far away
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Ja będę gorąco kibicować Holandii, ale pewnie znowu tak jak ktoś wcześniej pisał, po dobrej grze w grupie(tak jak 2 lata temu) odpadnie w 1/8 albo w ćwierćfinale. Wygra pewnie Espana, chociaż Argentyna też może pokusić się o mistrzostwo. Diego Milito i Lionel Messi mogą trochę namieszać .

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Jak dla mnie faworytami są: Hiszpania, Argentyna, Niemcy, Anglia i Holandia [myślę że się przełamią].

  9. #9
    Stolnik Awatar Baal-Melkart
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 14 podziękowań w 12 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Cytat Zamieszczone przez Dylanus
    Ronaldinho nie jest chyba obecnie w aż takiej formie, by tej roli podołać.
    On chyba wogóle nie został powołany.


    Wydaje mi sie jednak, że mistrzostwo zdobędzie Brazylia, choć jej nie kibicuje. Liczę na Argentynę, a z krajów europejskich Francji, Hiszpanii oraz krajom słowiańskim. Niestety zabrakło Chorwacji
    Żeś Jeden Święty jest, uznałem ciebie, Mazda-Ahuro,
    Gdy Dobra Myśl zeszła raz ku mnie,
    Bym głośno wyrzekł, co Myśl mówi Cicha, Najlepsza:
    u Kłamców licznych nie szukaj pochwały,
    Bo każdą Cnotę wrogiem ci uczynią.

  10. #10
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    ja typuje argetyne poniewaz ma obecnie najwieksza ilosc klasowych napastnikow zawsze byla wsrod faworytow a poza tym ostatni raz mistrzostwo zdobyla w 1986 roku, wiec motywacja pilkarzy jest duza.
    ,,Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo.'' - Józef Piłsudski.

Strona 1 z 92 1231151 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nation's Cup, czyli mistrzostwa świata na Native
    By Dyktator in forum Scena multiplayer
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-01-2014, 17:27
  2. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 19:47
  3. Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 08:50
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2010, 20:39
  5. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 16:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •