Zobacz wyniki ankiety: Która reprezentacja zdobędzie mistrzostwo świata?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Hiszpania

    23 51.11%
  • Holandia

    22 48.89%
Strona 92 z 92 PierwszyPierwszy ... 4282909192
Pokaż wyniki od 911 do 915 z 915

Wątek: Mistrzostwa świata RPA 2010

  1. #911
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Teraz przenosimy się do Brazylii, ale najpierw zahaczamy o Polskę Zaskoczyli mnie Niemcy i Urugwaj, rozczarowała Brazylia i Anglia, zasmuciła Francja
    Co do tych ostatnich, to mogli już nie strzelać tego gola z ręką w meczu z Irlandią, nie było by takiej kompromitacji

  2. #912
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    A najlepsze jest to, że ponoć zrezygnowali z powtórek na rzecz 2 dodatkowych sędziów :roll: I ta "innowacja" ma się pojawić w Brazylii... Niby zawsze lepiej 6 niż 4 ale po meczu Argentyna - Meksyk widać, że nawet po konsultacji z liniowym, która trwała prawie minutę(a liniowy widział wszystko jak na dłoni) można uznać bramkę z metrowego spalonego. :shock: Człowiek zawsze się będzie mylił, a video byłoby ewidentnym dowodem: czy piłka weszła do bramki, czy nie.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  3. #913
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum
    A najlepsze jest to, że ponoć zrezygnowali z powtórek na rzecz 2 dodatkowych sędziów :roll: I ta "innowacja" ma się pojawić w Brazylii... Niby zawsze lepiej 6 niż 4 ale po meczu Argentyna - Meksyk widać, że nawet po konsultacji z liniowym, która trwała prawie minutę(a liniowy widział wszystko jak na dłoni) można uznać bramkę z metrowego spalonego. :shock: Człowiek zawsze się będzie mylił, a video byłoby ewidentnym dowodem: czy piłka weszła do bramki, czy nie.
    Pewnie FIFA nadal chce mieć wpływ na niektóre mecze. Ponoć teraz na mundialu Sepp Blatter chciał mieć conajmniej jedną drużynę afrykańską, która przejdzie grupę. Był taki wywiad z kolesiem (poszukam później), w którym zaznaczył by uważnie patrzeć na mecze z udziałem afrykańskich drużyn i decyzje sędziów. Tak naprawdę pominąłem wiele meczów z ich udziałem więc trudno mi powiedzieć czy faworyzowano je.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  4. #914
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    No tak, http://www.gadu-gadu.pl/549562779516476 ... c-lepiej-a
    Czyli mundial w Brazylii sobie chyba odpuszczam. Jednak jak Polak trafi jedynego gola podczas meczu, a sędzia "niczego nie widział" to zatłukę dziada 8-)

  5. #915
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    101
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa świata RPA 2010

    Cytat Zamieszczone przez Sam Fisher
    Pewnie FIFA nadal chce mieć wpływ na niektóre mecze. Ponoć teraz na mundialu Sepp Blatter chciał mieć conajmniej jedną drużynę afrykańską, która przejdzie grupę. Był taki wywiad z kolesiem (poszukam później), w którym zaznaczył by uważnie patrzeć na mecze z udziałem afrykańskich drużyn i decyzje sędziów. Tak naprawdę pominąłem wiele meczów z ich udziałem więc trudno mi powiedzieć czy faworyzowano je.


    To był wywiad [ chyba w polityce ] z jakimś Anglikiem co od lat śledzi korupcje w Fifie i wydaje o tym książki. Najwyraźniej stary cap Blatter nie chce technologii bo by mu burzyła ustawki. Po cholere motać sie z video powtórkami? Problem można rozwiązać montując przy bramkach czujniki z policyjnym "kogutem" jak w hokeju i po sprawie.

    Czyżby zapomniał o tym? :
    http://www.sport.pl/pilka/1,65029,2475742.html

    Pomoc techniki jestem w stanie zaakceptować tylko w przypadku kontroli czy piłka przekroczyła linię bramkową. Futbol mógłby zaczerpnąć rozwiązania z tenisa, gdzie elektroniczne urządzenie sygnalizuje aut przy serwisie

Strona 92 z 92 PierwszyPierwszy ... 4282909192

Podobne wątki

  1. Nation's Cup, czyli mistrzostwa świata na Native
    By Dyktator in forum Scena multiplayer
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-01-2014, 17:27
  2. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 19:47
  3. Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 08:50
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2010, 20:39
  5. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 16:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •