Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Open'er i inne festiwale muzyczne

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Open'er 2010

    Cypress Hill dało koncert taki se (o wiele lepiej dali ognia parę lat temu w Gdyni na Skwerze), z dobrych kawałków to imho tylko dr. greenthumb i rock superstar, zabrakło np. what's your number, który na koncertach wypada fenomenalnie, tak samo miałem nadzieję, że usłyszę how i could just kill a man. Damiana z Nasem nie miałem okazji zobaczyc, poniewaz w tym czasie udalem sie do samochodu celem spożycia prądu (zaprawa przed świetnym koncertem Fatboya).

    Jak dla mnie rozwalili Skunk Anansie, niesamowity kontakt z publicznością, w tencie Wild Beasts zagrali niesamowity koncert, Pearl Jam oczywiście również trzymał bardzo wysoki poziom. Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie również The Hives i będę musiał nieco zagłębic się w ich muzykę. Wspomniec warto jeszcze o Trickym (i to, co zrobił podczas koncertu) i Gorillaz Sound System, również świetne koncerty.

    Porażką festiwalu było niestety Massive Attack, zmieniony Teardrop był po prostu słaby, jedyny plus, że na bisa zagrali Karmacomę, wykonanie Angel oraz Inertia Creeps również trzymało poziom ale to niestety za mało jak na dobry koncert. Za dużo pitolenia Roberta o Solidarności, jawne wspieranie Kaczyńskiego (co to w ogóle miało znaczyc?! nie przyjechał do Polski prowadzic kampanii), ale przede wszystkim ogromny zawód dotknął mnie odnośnie reszty repertuaru - gdzie Antistar, gdzie Paradise Circus, gdzie mnóstwo innych genialnych kawałków? Liczyłem na choc jeden z nich (zwłaszcza na PC), ale trudno - moze innym razem zagraja coś fajnego.

  2. #12
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Open'er 2010

    http://www.hunter.nazwa.pl/hunterfest/i ... &Itemid=15 Jak patrzę na zespoły które były to szkoda że Hunterfestu już nie ma Na woodstocku chyba tylko Titus Tommy Gun z metalowych zespołów będzie więc ten festiwal mnie zbyt nie interesuje.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Open'er 2010

    Widzę, że to już dobrze wyczyszczony skład ostatniego HunterFestu sprzed roku, gdzie większość kapel odwołała występ i ogólnie zakończył się on wielkim skandalem Trochę szkoda, bo co roku obserwowałem jak ten festiwal się rozwija i czekałem, aż w końcu będzie sens się tam wybrać. Tyle że zawsze były tam jakieś problemy (np. odwoływanie koncertów gwiazd dzień wcześniej) i w końcu to się musiało tak skończyć.

    Jarl, wg wszystkich relacji jakie czytałem Massive Attack zagrało bardzo dobrze, lepiej niż dwa lata temu i ogólnie bez większych zastrzeżeń, ale jak widać zawsze znajdą się malkontenci Byłeś może na koncercie The Dead Weather ostatniego dnia? Bo dla nich miałem zamiar przyjeżdżać chociaż na jeden dzień, ale mój zapał ostudziła cena biletów jednodniowych
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  4. #14
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Open'er 2010

    Ale ważne że zagrał Motorhead i były zawsze jakieś rodzime zespoły (obecna wielka trójca i Vader, Behemoth...) Szkoda że ich Hunter opóścił
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Open'er i inne festiwale muzyczne

    Jaka wielka trójca? Poza tym nie chciałbym być w skórze człowieka, który przyjechał na trzydniowy festiwal w pewnej odległości od cywilizacji, gdzie tylko ostatni dzień się tak naprawdę odbył, a podczas pierwszych dwóch były problemy nawet z wpuszczaniem na jego teren, toi toiami, prysznicami i całym zapleczem gastronomicznym, a zespoły dla których wielu specjalnie przejechało pół Polski (np. Arch Enemy) nie zagrały z winy organizatora Hunter opuścił organizatora, żeby ich nie łączyć z tą żenadą, chociaż trzeba przyznać że to było trochę nie fair wobec ich wieloletniego menadżera. Tak czy siak, festiwal w tym roku i tak by się nie odbył, bo po ostatnich wydarzeniach nikt nie chciałby tam pojechać, a organizator i tak nie miałby za co go organizować...

    PS. Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu na bardziej ogólną (Grogmir już dawno to sugerował), żeby nie offtopować
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  6. #16
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Open'er i inne festiwale muzyczne

    Wielka polska trójca thrashu kiedyś Turbo, Kat i TSA teraz podobno Kat, Hunter i Acid Drinkers a podobno bo nie słyszałem żeby ktoś te zespoły "oficjalnie" tak nazywał ale czasem się zdarzało że były w taki sposób określone.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Open'er i inne festiwale muzyczne

    Odpowiedziałem tutaj.
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Mapy i inne cuda....
    By Wald in forum HaxBall
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 19:51
  2. Limit Swiatyn i inne
    By polakma in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-12-2012, 23:27
  3. Inne mody na KO
    By Adixis in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 07:19
  4. Liga i inne turnieje
    By Barsa in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 12:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •