Strona 154 z 160 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 531 do 1 540 z 1597

Wątek: Seriale

  1. #1531
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Hawkeye. Niby Marvel, jednak cały serial ma typowo świąteczną atmosferę. Bohaterowie bez kosmicznych supermocy, sympatyczna Steinfeld i nasz dresiarz - Adamczyk . Jak dla mnie najlepszy serial spod znaku MCU.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #1532
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Gangs of London. Znakomite pierwsze części, później tak jakoś średnio, finałowy odcinek rozczarowujący więc nawet nie boleję nad tym, że nie ma kontynuacji. Znając nazwisko reżysera nie dziwią sceny walk. Jednak w scenariuszu sporo bzdur. Młody szaleje, pali ludzi, a szoferowi ojca każe jechać do domu by się wyspał... Elliot, wielki tajniak, który do faceta z tasakiem większego od siebie razy 2 podchodzi, przystawia pistolet do głowy i... odwraca głowę? Scena ataku na obóz Cyganów. Wielki ochroniarz bossa wrzuca granat do przyczepy kempingowej i... przytula się na czas wybuchu do jej burty . Lale, mam ogromny szacunek do Kurdyjek, ale scena z Kurdystanu rodem z Black Widow nie pasował do serialu którego Marvel nie zaznacza jako produkcja ze stajni MCU. I na koniec mieszkanie Elliota. Nachodzą go tam ludzie z rodziny, a ten rozkleja na ścianie wszystkie foty z ludźmi gangów i rozkminia sytuację. Ok, do pewnego momentu serial naprawdę był powyżej średniej ale po napisach końcowych 10 odcinka chyba dobrze że nie nie nakręcili 2 sezonu.

    Spoiler: 


    STOP! Jednak po przerwie kręcą kontynuację. No i będę miał dylemat.

    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. #1533
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2022
    Lokalizacja
    CDA HD
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Hawkeye. Niby Marvel, jednak cały serial ma typowo świąteczną atmosferę. Bohaterowie bez kosmicznych supermocy, sympatyczna Steinfeld i nasz dresiarz - Adamczyk . Jak dla mnie najlepszy serial spod znaku MCU.

    Spoiler: 
    Mistrzostwo. Właśnie oglądałem i muszę powiedzieć, że nic dawno nie wywarło na mnie takiego wrażenia. Ode mnie 8/10 !
    Lubicie oglądać polskie kino akcji? To koniecznie sprawdźcie naszą recenzję dziewczyny z dubaju cały film w której omawiamy czy warto było sprzedawać swoje ciała dla arabskich szejków. Dodatkowo informujemy gdzie obejrzeć ten film online CDA w HD.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Smoczysk0 za przydatny:


  5. #1534
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  7. #1535
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Taki wybitny smakosz serialowo- filmowy czeka na ten serial? Jestem w szoku, choć jak uważnie się oglądało 1 sezon, to moim zdaniem kolejne sezony potwierdzają pewne tezy i sugestie tam pokazane. Mam nadzieję, że czymś zaskoczą, bo powieść do której nawiązują tak z pewnym dystansem, ma swoje logiczne zakończenie.....

  8. #1536
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Poprzedni sezon wielu się nie podobał, prawda. Jednak gdybym napisał, że nie czekam - skłamałbym. Pożyjemy - zobaczymy.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #1537
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Zacząłem oglądać serial bazujący na filmie i powieści pt. Prawnik z Lincolna. I podobnie jak zrobiono swego czasu z serialem Zabójcza broń

    - na podstawie cyklu filmowego pod tym tytułem, to mimo pewnych różnic, bo film Prawnik z Lincolna bardzo lubię, to serial daje radę, dobry jest i idzie oglądać. Nie jest kalką filmu, czy też powieści, dzieje się w obecnych czasach i jestem po 2 odcinku i polecam. (póki, co )
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  11. #1538
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    To już w przyszłym miesiącu



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  12. Następujących 2 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


  13. #1539
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    5 i ostatni sezon The last kingdom. I tak - męcząca mnie ogromnie postać Bridy zniechęcała mnie przez pierwsze odcinki, ostatnie 2-3 odcinki wyraźnie w górę. Jako że to pożegnalny sezon, sentymentalnie ocenię cały projekt na 6/10.
    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  14. Następujących 3 użytkowników podziękowało Gajusz Mariusz za ten post:


  15. #1540
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    No i powoli zbliża się pierwszy piątek bez The Boys więc czas na krótkie podsumowanie trzeciego sezonu.
    Bez wątpienia najlepszy w dotychczasowej serii: szalony,śmieszny,zakręcony i pełny twisterów. Homelander,Soldier Boy postawili widza przed trudnym zadaniem wyboru tego właściwego czarnego charakteru ale to Butcher skradł każdy odcinek, w którym się pojawiał.Fajne są te animozje w jego ekipie oraz rozterki poszczególnych członków agencji do zwalczania "supków". Może finał nie miał aż tylu fajerwerków co wcześniejszy epizod ale daje radę i mimo wszystko zadowala swoim przebiegiem oraz pozostawia furtkę dla kilku charakterów na rozwój swego szaleństwa oraz (oby) epicki come back
    Reasumując jedna ekipa się rozsypała a druga,pomimo kryzysu, zebrała się do kupy.

    Czy czekam na kolejny sezon? Odpowiem lakonicznie: Scorched earth


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  16. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


Strona 154 z 160 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Filmy, seriale, książki, muzyka w 'shogunowych' klimatach
    By Kyuzo in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 28-06-2016, 13:16
  2. Seriale sensacyjne lat 80.
    By KLAssurbanipal in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-04-2010, 21:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •