Strona 57 z 160 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 1597

Wątek: Seriale

  1. #561
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    yourself, poszukaj mojej i Volomira dyskusji o Vikingach (pierwsza nasza ścinka ) od postu 369 w tym temacie! Volomir nie będzie się musiał powtarzać, he he.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #562
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    A co Ci najbardziej przeszkadzało w wikingach? Jestem ciekaw Twojego zdania bo ja z kolei do niewielu rzeczy się tam mogłem przyczepić. A HOC miał premierę w zeszły piątek ale od razu cały sezon udostępnili.
    Wiele rzeczy
    1) Ragnar - z jednej strony chce uchodzić za takiego światłego, postępowego władcę. Niby taki mądry, ogarnięty, ma wizje a potem odwala akcję ze strzelanie z łuku do posłańca... WTF?! Do tego fakt, że jest totalnie pozbawiony charyzmy jako przywódca wikingów. No i aktorstwo jest... no cóż, nie wymagam wiele, to nie serial polityczny ale jednak modelik się średnio sprawdza. No ale wiadomo laski srają.
    2) Floki - fatalnie zagrany! Wiem że widzowie uwielbiają szaleńców, ja również, ale powiedzmy sobie szczerze, facet który chodzi jak jakiś zmanierowany gej, do tego ciągle używający wymuszonego śmiechu jest bardziej irytujący niż ciekawy.
    3) Masa absurdalnych sytuacji aczkolwiek wszystkich nie pamiętam bo jak pisałem, serial mi tyłów nie urwał. No ale na przykład sytuacja z tymi dwoma władcami w Anglii. Jeden król wysłany z dyplomacją czy jako zakładnik, czy coś - absurd totalny.
    Do tego dochodzi śmieszne walki (pierwszy sezon i obrona wybrzeży Brytanii... serio? 20 vs 20 wojów? Do tego ubranych jak z Xeny.

  3. #563
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Hmm, mi tam akurat aktorstwo nie przeszkadza. Może i tyłka nie urywa ale nie ma tragedii. Co do walk to zgoda, mnie też irytował mały rozmach bitew ale to kwestia budżetu. A żaden król nie był wysyłany jako zakładnik tylko był to syn króla a to już różnica . Gajusz przeczytałem, faktycznie trochę się ścięliście

  4. #564
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Nie, nie! Była tam sytuacja jak się dwóch królów dogadywało i jeden był przynętą, czy zakładnikiem, czy był wysłany do jakiś obrad/negocjacji. Ty mówisz o innej sytuacji. Tak czy inaczej, może trochę (ale tylko trochę!) przesadzam, ale jestem zmęczony tym, że ludzie ze środowiska reko i w ogóle tak się podniecają tym serialem i męczą mnie ciągłymi debatami na facebooku Serial to nie tragedia, ale jak pisałem to, w porównaniu do reszty seriali to taka druga liga.

  5. #565
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Sorry za post pod postem ale muszę wylać żale i muszę być wysłuchany!

    Ale mnie ten nowy sezon House of Cards wkurza... Nie to, że jest zły, nie nie! Słabszy na pewno, ale nie zły. Co mnie wkurza? To, że nagle z Franka i Clair zrobili jakiś współczujących, cierpiących ludzi. WTF? Facet który nie miał ŻADNYCH skrupułów podczas zabicia własnoręcznie dwóch osób, nagle ma wyrzuty sumienia za wysłanie żołnierzy? Nawet z psychologicznego punktu widzenia to absurd! Clair to samo. Z zimniej suki idącej po trupach do celu zrobili jakieś lelum-polelum, które pcha się do polityki nic z niej nie rozumiejąc. Kolejna sprawa to ogólny przebieg tego sezonu. Przez dwa sezony Frank pokazywał jak się manipuluje, stawia na swoim, wykorzystuje innych itd. A teraz? Z lwa polityki mamy starego, wyliniałego kocura, który najwyżej przeciągając się pokazuje pazury. Rozumiem, że zmieniła się sytuacja. Że mamy teraz prezydenta, politykę zagraniczną ale kurde! Jak nie Frank to kto? Przez 11 obejrzanych przeze mnie odcinków, Frankowi NIC SIĘ NIE UDAŁO! Nic nie osiągnął! Mnie, na przykład, irytuje kiedy mocno zarysowana postać (lub postacie) pozwala przyzwyczaić się do ich siły i sukcesów, żeby potem scenarzyści, w nowym sezonie, zwalili na nią wszystkie nieszczęścia. Serio, ogląda się to jak marsz przez bagna. Wkurzało mnie to w Synach Anarchii, w Spartacusie i wkurza mnie tutaj. Do tego mało już jest zwracania się do widza :<
    Dodatkowo mam jeszcze kilka zarzutów. Remi na przykład! Jak był przeciwko Frankowi, to był przebojowy, bruździł, mącił, pokazywał swoja inteligencję i charyzmę. A teraz? Teraz mamy murzyńską sekretarkę, która nic nie wymyśliła przez cały sezon. Seth to samo, jedyne co robi to pisze przemówienia. Wątek Douga również nie porywa. Ot rozbicie historii, typowo amerykańskie, nie wiem czy oni to lubią czy nie. Ja nie lubię na pewno.
    Tak więc poprzednie odcinki oglądałem z zapartym tchem, teraz ciężko mi przebić się przez odcinek bo wiem, że i teraz Frank dostanie po dupie.

  6. #566
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    To ja się tylko wetnę i dodam, że Community to najlepszy (i jednocześnie chyba najbardziej niedoceniany) serial komediowy, jaki widziałem i w moim prywatnym rankingu zdetronizował nawet Różowe Lata 70. Setki nawiązań do popkultury i niebywała pomysłowość scenarzystów (niektóre odcinki są niczym minifilmy w konwencjach sf, westernu, filmu gangsterskiego itd.)=coś wspaniałego. Tylko nie zraźcie się kiepskim pierwszym odcinkiem, potem jest już zupełnie inny poziom, generalnie po 1 sezonie powinniście już serial kochać. :p

  7. #567
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Volomir pełna zgoda. Serial był dużo słabszy w porównaniu do poprzednich odsłon. Choć mnie najbardziej wkurzyła Claire, żałosne zachowanie wielokrotnie w tym sezonie. Mam wrażenie że chcieli w nim pokazać tzw. "wyższe" współczesne wartości, czyli nikt nie stoi ponad prawem, władza korumpuje, równouprawnienie, wolność słowa, z demokracją nie wygrasz itd. a moim zdaniem nie tędy droga.

  8. #568
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    O scenarzystach "Walking dead" moge powiedziec ze lepiej pozno niz wcale bo wreszcie cos sie zaczelo dziac w tym sezonie.Tylko szkoda ze w ostatnim epizodzie i na kolejne trzeba poczekac az do jesieni.Na oslode bedzie oczywiscie GOT od zblizajacego sie weekendu i "True detective" powracajacy na srebrne ekrany(moze plazmowe albo inne) tego lata:
    http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s23...p8kbCaWknYJxPJ


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  9. #569
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Jestem w szoku. Wikingowie zrobili się nawet trochę ciekawi. Nie licząc tych beznadziejnych postaci to fabuła zaczęła się trochę zagęszczać i nawet nie ogląda się tego AŻ tak źle

  10. #570
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Oj, bo zdenerwujesz Volomirka!


    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 57 z 160 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Filmy, seriale, książki, muzyka w 'shogunowych' klimatach
    By Kyuzo in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 28-06-2016, 13:16
  2. Seriale sensacyjne lat 80.
    By KLAssurbanipal in forum Filmy i seriale
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-04-2010, 21:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •