Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Apel do Danovy

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Apel do Danovy

    Szanowni Forumowicze
    Zauważyłem, że na forum twcenter.net uaktywnił się ponownie Danova twórca najlepszego unitpaka dla Empire Total War.
    Do tej pory stworzył kilkadziesiąt fantastycznych jednostek które w bardzo prosty sposób można zaimplikować do gry i cieszyć się z ich grywalności.
    01 czerwca napisał że myśli o rosterze jednostek dla Węgier, ale nie ma motywacji.
    Proponuję stworzyć grupę nacisku na stworzenie przez Danove dodatkowy jednostek dla RON-u i Prus bo te nacje w tej chwili wyglądają najbardziej skąpo. Proszę forumowiczów którzy są zalogowani na twcenter (a są wśród nas tacy) aby naciskali na Danovę w sprawie stworzenia kolejnego pakietu jednostek. Niestety ja nie znam angielskiego na tyle żeby poruszać się po zagranicznym forum stąd mój apel. Myślę, że należy wdać się z Danovą w dyskusję/polemikę, nie ograniczającą się do jednego czy dwuch postów, tylko taką która wywoła żywą dyskusję oraz podsyłać mu ilustracje/ryciny dla polskich jednostek.
    Pozdrawiam serdecznie
    Coolvon

  2. #2
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Apel do Danovy

    Jestem za, jednak nie będę się mieszał. Kiedyś proponowałem to danovie ale odmówił. Kiedy ponawiałem prośbę był nieco zdenerwowany. Zamieściłem mu sporo obrazków z każdego okresu RP w XVIII wieku ale bez skutku.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #3
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Apel do Danovy

    Szanowni forumowicze.
    Mimo, że od dłuższego czasu nikt nie podejmuje się działania, ponawiam mój apel dotyczący "nacisków" na Danovę.
    Własnie zauważyłem na twcenter, że uaktywnił się jakiś użytkownik proponując aby Danowa wykonał jednostki dla Prus. Czy użytkownicy naszego foum posiadający konta na twcenter mogli by przyłączyć się do tej akcji w możliwie aktywny sposób i zaproponować połączenie skinpaca dla Prus i naszej kochanej Rzeczpospolitej. Przecież wiadomo, że w grupie raźniej. Tym bardziej, że wielu z naszych znakomitych forumowiczów posiada odpowiednią dokumentację ikonograficzną dotyczącą omawianego okresu.

    Pozdrawiam i proszę o pozytywne wsparcie.
    Coolvon

  4. #4
    Salvo
    Gość

    Re: Apel do Danovy

    Konto mam, ale Danova już mówił, że robi to, co go ciekawi. Niestety RON jest dla większości ludzi z twc frakcją nieatrakcyjną i nudną :?

  5. #5
    Gość

    Re: Apel do Danovy

    Nie tylko dla nich Nie wymagajmy od ludzi zza Odry by nas rozumieli, mają swoją ciekawą historię i starają się ją przenieść jak najlepiej potrafią...Fajnie to Włosi podsumowali na swoim forum, odnośnie modyfikacji pod inne gry tej serii Ale nie będę cytował

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Apel do Danovy

    Rozumiem, że dla dużej większości graczy z Europy RON może wydawać się abstrakcyjny, ale przecież Danova tworzy modele dla różnych nacji.
    Przecież na ziemiach polskich toczyły się walki związane z Wielką Wojną Północną, choć Polska za Augusta II oficjalnie nie brała udziału w wojnie.
    Myślałem, że nie chodzi w tworzeniu o sympatie czy antypatie, ale o wzbogacenie gry. Skoro oficjalni twórcy woleli zrobić dodatek DLC z dużą ilością nowych jednostek dla Turcji, to dlaczego nie dodać kilku dopracowanych jednosetk dla RON-u. Tym bardziej, że scena TW w Polsce jest dość spora (choć uważam, że kiedyś był większy ruch na froum we wszystkich tematach, zwłaszcza dotyczących modyfikacji).

  7. #7
    Salvo
    Gość

    Re: Apel do Danovy

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Nie tylko dla nich Nie wymagajmy od ludzi zza Odry by nas rozumieli, mają swoją ciekawą historię i starają się ją przenieść jak najlepiej potrafią...Fajnie to Włosi podsumowali na swoim forum, odnośnie modyfikacji pod inne gry tej serii Ale nie będę cytował
    Nie przesadzaj, RONem nie gra się źle
    Mnie akurat denerwują trochę stereotypy, że dana frakcja musi być fajna, inna musi być beznadziejna :x

  8. #8
    Salvo
    Gość

    Re: Apel do Danovy

    Cytat Zamieszczone przez coolvon
    Rozumiem, że dla dużej większości graczy z Europy RON może wydawać się abstrakcyjny, ale przecież Danova tworzy modele dla różnych nacji.
    Przecież na ziemiach polskich toczyły się walki związane z Wielką Wojną Północną, choć Polska za Augusta II oficjalnie nie brała udziału w wojnie.
    Myślałem, że nie chodzi w tworzeniu o sympatie czy antypatie, ale o wzbogacenie gry. Skoro oficjalni twórcy woleli zrobić dodatek DLC z dużą ilością nowych jednostek dla Turcji, to dlaczego nie dodać kilku dopracowanych jednosetk dla RON-u. Tym bardziej, że scena TW w Polsce jest dość spora (choć uważam, że kiedyś był większy ruch na froum we wszystkich tematach, zwłaszcza dotyczących modyfikacji).
    Na początku nie brała, wraz z 1701 brała.

    Turcja jest akurat, z racji swojej egzotyczności ciekawa dla "zaodrzan" 8-)

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Nie tylko dla nich Nie wymagajmy od ludzi zza Odry by nas rozumieli, mają swoją ciekawą historię i starają się ją przenieść jak najlepiej potrafią...Fajnie to Włosi podsumowali na swoim forum, odnośnie modyfikacji pod inne gry tej serii Ale nie będę cytował
    Nie przesadzaj, RONem nie gra się źle
    Mnie akurat denerwują trochę stereotypy, że dana frakcja musi być fajna, inna musi być beznadziejna :x

  9. #9
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Apel do Danovy

    Więc jak będzie, czy ktoś z Was przypomni się Danovie.
    A tak na marginesie dość dawno nie pojawiał się na stronce?
    Czy ktoś wie co się z nim dzieje, pamiętam że zaangażował się w projekty modu dotyczącego wojny secesyjnej.

  10. #10
    Salvo
    Gość

    Re: Apel do Danovy

    Nie zdziwię się jeśli dał sobie spokój 8-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Apel duchowo-renowacyjny
    By Mefisto7 in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-01-2015, 09:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •