Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 192

Wątek: Rise of the Nations - Prelude to War

  1. #31
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    haeressiarch
    kiedy planujesz wydać tego moda? musze przyznać że zajebistą robote wykonujesz

  2. #32
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    @ rafa704

    cześć dzięki
    historia uczy, ze "planować to se moge" szczerze to nie wiem. jak najszybciej będzie to możliwe. póki co, idzie dobrze i team się rozrasta o nowych bardzo wartościowych członków (między innymi Hern, którego obecnośc cieszy mnie niezmiernie). do tego wrócił Sunbird Alkibijad, który dotychczas odpowiedzialny był za opisy jednostek i będzie również uczestniczył w procesie tworzenia hellenistycznych armii. ubaw po pachy a tu jeszcze mapa wymaga fix'ów... no chyba, ze wiecej ludzi nam pomoże

    http://www.twcenter.net/forums/forum...897&styleid=35
    ...it is 280BC and mankind is once again at war...

  3. #33
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    Czołem haeressiarch !
    A już myślałem, że po katastrofie serwerowej się nie udzielisz więcej na tym forum
    To fajnie, że nie ustajecie w wysiłkach na modem. Jak kiedyś wspomniałeś te mapy co wam posłałem,też się pewnie przydały.... Mam pytanie:
    -Czy zamierzacie podrasować obozy wojskowe ?
    Myślę tutaj by dać możliwość wejścia wojowników na drewniane wały, dodać więcej strzelających wież.... Zdobycie rzymskiego lub hellenistycznego obozu powinno być wyzwaniem, czyż nie ? 8-)
    W przypadku barbarzyńców obóz powinien mieć lokację na szczycie pagórka o stromych stokach (ale bez wałów).... No i najważniejsze, czy coś takiego jest możliwe do zmodowania ?

    Pozdrawiam
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  4. #34
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    @ szwejk

    witaj szwejku! zmiany kosmetyczne obozów wojskowych to pestka w porównaniu z wymuszeniem na silniku gry by używał akcesoriów typu wieże. jest to przypisane do miast i tylko w miastach można dokonywać w tym zakresie zmian, by nadal nazywać to modowaniem. zmiany które proponujesz wymagałyby zmian w silniku a to już naruszenie praw autorskich twórców kodu gry. ale galeryjki dla wojowników są osiągalne. póki co zmusiłem jeszcze pół roku temu by żołnierze biegali po schodach budynku, więc trochę ciężkiej pracy i myślę że odpowiedź będzie jak najbardziej pozytywna.

    mapy przydały się bardzo efektem jest min. nowa mapa jeszcze raz dziękujemy serdecznie
    w przyszłyn tygodniu powinienem znaleźć czas na dorzucenie nowych screenów

    http://www.twcenter.net/forums/forum...897&styleid=35
    ...it is 280BC and mankind is once again at war...

  5. #35
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    Jeżeli da się wprowadzić galeryjki na palisadzie obozowej to już to będzie znacząca zmiana w obronie, oby tylko wojownicy się na nich nie blokowali.....
    Czy rozmieszczenie miast na mapie jakie przedstawiłeś jest już ostateczne ? Czy też możliwe są jeszcze przesunięcia ? (mam tu na myśli dodanie Peluzjum w Egipcie 8-) )
    Pozdrawiam.
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  6. #36
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    Miło było przeczytać te komplementy o moich skinach. Skończę skinpack, EW1 i raczej mogę dołączyć. Chciałbym nieco zmienić swoje dotychczasowe modowanie i ewoluować w lepszym kierunku. Gdy się z tym wszystkim uporam chciałbym przygotować zupełnie nowy typ modelu i tekstury.
    Powiem Ci szczerze że w mojej ocenie obecnie najwyżej góry na scenie liczą się 2 mody: Twój i Roma Surrectum. Epoka EB już przeminęła. RTR próbują jeszcze coś wskrzesić, ale myślę że bez skutku. Ich skiny stały się przestarzałe - zamiast iść do przodu jak Ty oni dalej są w czasie gdy wydawali RTR 6, czyli od 5 lat nie widać u nich żadnej ewolucji. Najpierw RS przebili ich popularnością, teraz pora by RotN przebił RS.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #37
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    @ szwejk

    mapa ewoluuje cały czas (szczerze, to jeszcze nie udało nam się jej bez błędu zadnego uruchomić, a to z powodu jej ogromnego skomplikowania. nie robiliśmy jeszcze czegoś takiego ). chcemy usatysfakcjonować graczy, którzy wybiorą do gry jakąkolwiek frakcję grą na dobrym poziomie (acz wiem, że wszystkich zadowolić się nie da...), więc na pewno mapę będziemy modyfikować do upadłego (biedny Magpie, już ma dość kodowania ). na pewno italia to już ostateczność, bo da się na niej umieścić wszystko co planowaliśmy (szczególnie italskie RoR i TRoR dla celtów w galii przedalpejskiej i w regionie Ager Gallicus).

    niebawem preview numidii (kompletny). jest opóżniony (jak wszystko u nas włącznie z głównym grafikiem - mną :roll: ) bo brakowąło nam kogoś, kto zrobi rzeczowe opisy i wspomoże Sunbirda (bardzo zajęty ostatnio człowiek z Serbii) w wyszukiwaniu i kompilowaniu faktów w sensowną całość.

    @ King Louise Assurbanipal

    za to lubię polskie TWOrg. krytyka szczera do bólu, nieraz granicząca z bezczelnością (nie w twoich postakc królu, ale już nie jedno czytałem na tym forum ). to lubię. jeżeli ktoś mówi mi, ze robię coś ch...owo, to znaczy, że pewnie jest ch...owe proste no to staram się poprawiać, czerpać z sugestii i odgadywać, co też krytyka ze sobą niesie. dla tego już 3 razy zabieraliśmy się do modeli jednostek i dla tego zmieniamy mapę . ludzie wolą may ala RS2, no to będzie coś podobnego ale z kilkoma smaczkami. ludzie lubią ciężkie modele i tekstury? dostaną ludzie lubią nowe środowiska gry? będą je mieć

    ewolucja jest ważna. zawsze burzy się we mnie krew, gdy coś jest robione na odwal sie. jeżeli tak uważam, mówię to. jezeli to wywołuje u kogoś torsje, to nie jest mi przykro zawsze może ze mną to przedyskutować jestem prosty jak budowa cepa i nie jestem zawistny. po prostu lepsze budzi we mnie większą ambicję i wymusza większy wysiłek przy pracy 9który z czasem staje się normą itd itp...). chłopaki z RTR i moim zdaniem powinni wpuścić trochę świeżego powietrza do działu "grafika". ale gampelay mają nadal na poziomie FoE mnie bardzo cieszył, choć brakowało klimatu "decydującej bitwy" (w zasadzie każda była i szybko się z tym człowiek oswajał). RS2 będzie z pewnością wielkim osiągnięciem społeczności moderskiej, i mimo sporej napastliwości na "konkurencję" (pozdrawiam naszych zwyczajowych adwersarzy - brusilov'a, Gennosukę i wszystkich tych którzy nieustannie czuwają, byśmy byli choć raz w miesiącu raportowani za co kolwiek ) jest to mod i team kwalifikujący się do kategorii WYBITNE. miło będzie się z takim teamem próbować mierzyć damy z siebie wszystko. na razie pocieszam się, ze mamy jedną przewagę - zunifikowane modele. nie mieszamy tych z podstawki z nowymi całkami i ciałkami z innych modów. to widzę jako plus. zobaczymy co dalej. i nie moge się wprost doczekać, aż ktoś będzie kiedyś mowił o naszym modzie to samo co ja teraz

    cieszę się słysząc, ze będziemy mieli honor korzystać z dobrodziejstwa jakim jest twój niekwestionowany talent. nie mogę się doczekac świadomi twórcy zawsze w cenie

    http://www.twcenter.net/forums/forum...897&styleid=35
    ...it is 280BC and mankind is once again at war...

  8. #38
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    haeressiarch

    Twój a raczej wasz mod jest niesamowity, wręcz nie wiarygodne co zrobiliście i z małego starego Roma, jednostki są piękne z opowiadań wynika że nareszcie doczekamy się strategii doskonałej gdzie każde posunięcie militarne jakiej kolwiek ze stron będzie nas zmuszało do większych zastanowień. Naprawdę świetna robota byle tak dalej. Mam także jedno pytanko, ponieważ wymieniłeś frakcję Sarmatów i moje zastanowienie czy uwzględnicie w twarzach jednostek tej frakcji jej pochodzenie ;> Życzę powodzenia i oczekuję dzielnie na każdą wiadomość o postępach
    Forza Inter!

    Moje gadu : 12079311

    Proszę przypominać mi o turkach.

  9. #39
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    @ Kajcio

    witaj Kajcio aż pąsowieję od pochwał (i ciepło mi się w uszy robi serio) jak tak piszesz o naszym małym projekcie. na pewno nie będzie to dosonałość. od razu uprzedzam, ale zrobimy wszystko, by trudność kampanii nie polegała na tym, że przeciwnik zalewać Cię bedzie niekończącą się nawałą armii. naprawdę czasem wystarczą 3-4 zwycięztwa (tak ze 3 decydujące w tym wszystkim) by rzucić np. rzymianami greckie miasta państwa na kolana i spokojnie ich dorzynać. ale nie o tym teraz

    odpowiandam na pytanie: tak. bardzo dużo czasy mitrężymy na poszukiwanie informacji. np. wiemy, dzięki badaniom genetycznym national geographic że germanie zza renu byli raczej mikrej postury i ciemnej karnacji (a nie jak chciał "wujek Adi" blądwłosymi-niebieskookimi-aryjczykami). sarmaci dostaną swoje wschodnie rysy, tak samo jak partowie jednostki RoR rekrutowane na różnych obszarach też będą miały swoje indywidualne rysy twarzy. zależy nam na tym. dla tego właśńie powstał wewnątrz RotN pomysł na RoR (Regions of Recruitment, rozbudowany AoR z RTR) i ciutkę oryginalniejszy acz działający na podobnych zasadach TRoR (Tribal Regions of Recruitment) wewnątrz którego np. Falangita (Pezoi) na modłę macedońską rekrutowany w macedonii ubiera się i wygląda fizycznie jak macedończyk (tzn. symulujemy ten "wygląd") ale rekrutowany w obrębie greckich miast państw to juz inna śpiewka. niby to samo, ale brodate, inny hełm, inny typ pancerza, większa tarcza, krótsza sarissa... a w egipcie to już ciemna karnacja, zupełnie inne opancerzenie, inne pochodzenie etniczne... ale to nadal ten sam typ żołnierza. wasze armie w RotN będą więc zmieniać się znacznie, choć nadal będą to legiony, auxilie, czy armie helenistyczne mam nadzieję, ze pomysł wam sie podoba, mimo, że przedłuży on znacznie termin wydana moda, bo realizacja jest ciężka, gdy tylko 2 osoby pracują nad teksturami...

    http://www.twcenter.net/forums/forum...897&styleid=35
    ...it is 280BC and mankind is once again at war...

  10. #40
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rise of the Nations - Prelude to War

    Ahhh to właśnie chciałem usłyszeć Nie śpieszcie sie z modem, nie ważny jest czas ważny jest skutek ;> a już widzę że będzie dobry to tylko czekać..miodzio Jeszcze jedno mam pytanko dotyczące samego wyglądu jednostek to czy Wasi Galowie będą mieli różno kolorowe owłosienie ? Bo zawsze gdy odpalam Rome i wybieram Galów to odpycha mnie ta ich rudość ja rozumiem, żeby jeden typ odziału był rudy ale cała armia, to według mnie przesada. O i jeszcze niestety jedno pytam z ciekawości czym będą frakcje Wolne ;> tzn. INDEPENDENT STATES ?

    Pozdrawiam i podziwiam oraz chylę czoła przed wami 8-)
    Forza Inter!

    Moje gadu : 12079311

    Proszę przypominać mi o turkach.

Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Europa Universalis IV: Wealth of Nations
    By makskus in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-10-2014, 20:50
  2. Nations at War -Modern Combat [ETW]
    By Salvo in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-04-2010, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •