Usunięcie tego pliku również nic nie dało, w kampanii po wczytaniu save'a nadal moge atakowac sojuszników.

W nowej kampanii również. Jednym słowem - nie działa, a robie wszystko zgodnie z instrukcją (no umówmy sie, ze instalacja nie jest zbyt skomplikowana).

Dodam, że korzystam z twoich plików wrzuconych kilka postów wyżej - z nimi na pewno wszystko jest ok, tak?



Nie wiem co pozostaje, odinstalować grę i zainstalować od nowa? Potem wrzucić sobie save'a i próbować wrzucić moda z powrotem? Sam nie wiem.


edit: po przeczytaniu tematu na twcenter, głownie tej informacji:

"With just a text file in the text folder, the game will create a new .strings.bin file when the game starts up."


u mnie taki plik po uruchomieniu gry się nie tworzy. Może to na tym polega? Może jakby ktoś był tak dobry, i miał ten plik PO uruchomieniu moda, który się własnie dzieki temu stworzył, i wrzuce to u siebie, to zadziała? Co istotne, plik map.rwm tworzy się sam po uruchomieniu gry.

No i teraz odkryłem, ze po tych wszystkich modyfikacjach, wywala mnie z gry po wczytaniu się jakiejkolwiek bitwy..