Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Archaon's Loyal Allies

  1. #11
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    Dzięki!!! teraz wiem już o co chodziło zę miałem wszystkiego mało itd, po unpucjerze wszystko jest, unit models itd

  2. #12
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    Jednak po odpakowaniu wszystkiego i przekopiowaniu plików z moda z tego wątku, i early generals and captains, oraz cities(...) zwaliło mis ie wszystko co dotycztło podstawki. Bitwy w: podstawce, ornamentum mod i retrofit mod nie włączają sie, widać jednostkę przez 0,5sek i kolory nie te, jest dżwięk błędu i czrne tło z klepsydrą... o co chodzi? W Kingdoms dalej wszystko spoko, ale i nie ma różnic, wszystko niezmodowane, pewnie przez to że tych kampanii nie - unpuckowałem i nie podmieniałem.

    Unpackowałem też dla próby britannia campaign, i bez instalacji modów , włączyłem bitwę, i to samo!!! Unpackowanie wszystko spieprzyło, jak to jest że wam działa..?

  3. #13
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    Jednak po odpakowaniu wszystkiego i przekopiowaniu plików z moda z tego wątku, i early generals and captains, oraz cities(...) zwaliło mis ie wszystko co dotycztło podstawki. Bitwy w: podstawce, ornamentum mod i retrofit mod nie włączają sie, widać jednostkę przez 0,5sek i kolory nie te, jest dżwięk błędu i czrne tło z klepsydrą... o co chodzi? W Kingdoms dalej wszystko spoko, ale i nie ma różnic, wszystko niezmodowane, pewnie przez to że tych kampanii nie - unpuckowałem i nie podmieniałem.

    Unpackowałem też dla próby britannia campaign, i bez instalacji modów , włączyłem bitwę, i to samo!!! Unpackowanie wszystko spieprzyło, jak to jest że wam działa..?

    Weście mnie zabijcie, bo jakoś ja nie mam problemów: Np: Retrofit, bitwa:



  4. #14
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    nie wiem o co chodzi, odinstalowałem wszystko, instaluję ponownie, ale chyba nie unpackuję, bo nie bede ryzykował no i bez porządnie działających modów=uboga rozgrywka z komputerem idiotą. ale trudno...

    A powiedz Soul of Night, jakie mody masz, obsługujesz, jak są ze sobą kompatybilne i jakie zestawienie najlepiej utworzyć? czy jakiegoś mod menagera używasz?

  5. #15
    Gość

    Re: Archaon's Loyal Allies

    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    nie wiem o co chodzi, odinstalowałem wszystko, instaluję ponownie, ale chyba nie unpackuję, bo nie bede ryzykował no i bez porządnie działających modów=uboga rozgrywka z komputerem idiotą. ale trudno...

    A powiedz Soul of Night, jakie mody masz, obsługujesz, jak są ze sobą kompatybilne i jakie zestawienie najlepiej utworzyć? czy jakiegoś mod menagera używasz?
    Niczego nie ryzykujesz, przy niektórych modach i słabszych kompach, wskazane jest takie totalne rozpakowanie...U mnie są takie mody, jeszcze chodzi Medek, ale w każdej chwili może być wesoło, mam kopię zainstalowanego Medka na płytce i sobie pogrywam, w rożne mody



  6. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    nie wiem o co chodzi, odinstalowałem wszystko, instaluję ponownie, ale chyba nie unpackuję, bo nie bede ryzykował no i bez porządnie działających modów=uboga rozgrywka z komputerem idiotą. ale trudno...

    A powiedz Soul of Night, jakie mody masz, obsługujesz, jak są ze sobą kompatybilne i jakie zestawienie najlepiej utworzyć? czy jakiegoś mod menagera używasz?
    A więc tak:
    Medek 1.3, Królestwa 1.5 (wszystkie mody). Retrofit, Grand Campaign Mod, Thera, Third Age, Seasons, Broken Crescent, Kadi Mod, New portrets, New buildings, New traits, Large spot mod, Realistic Battle, New units, RMBSoN (Ręczny Mod By Soul of Night ), dodatkowo: Ręcznie dodane niektóre jednostki, zmienione ustawienia początkowe, City mod, Strat Captains Mod, Womens Generals.
    To tak po łeku. Niektóre mody są ręcznie robione lub w bardzo małym gronie, no i nieźle się namęczyłem, żeby je wprowadzić


  7. #17
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    ŁOOOŁ, dużo! czyli macie retrofit itd,a nie mace tak że jedne popmniejsze mody działają na retrofit a inne na innej ikonie? ja sobie nawet nie wyobrażam żebym miał tyle, w empire też nie kombinowałem, tylko darth mod i fifes and drums .


    Niestety zupełnie mi sie medieval spieprzył, nie wiem dlaczego ale nawet po odinstalowaniu całego medievala2 z kingdoms i po zainstalowaniu go jeszcze raz, patrzę do daty podstawki i britannia i znowu odpackowane, włąćzam bitwę i też to samo, CO ROBIĆ!! może jakoś sie da zapakować zpowrotem..? normalnie wszystko odinstalowałem , a jest tak jakbym nic nie zrobił, przecież nie zmieniałem właściwości instalacji na płycie tylko pliki zainstalowane, więc nie powinno tak być.. ( i co teraz?

  8. #18
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    jednak po przyjrzeniu sie dokładnie, to wszystko było dziwne, bo opcja odinstalacji, chciaż zniknęły ikony i myślałem że już niczego nie ma, nie zaddziałała i potem zainstalowałem wszystko jakoś na nowo na zainstalowanym... w ogóle porąbane, i wszystkie mody były itd, wiec sie nie odinstalowało, więc usunąlem wszystko ręcznie, to nie bedzie wątpliwości... ale porąbana sprawa, mam oryginał, tak jak wy, wam chodzi milion modów, unpack niczego nie psuje i jest ok, a ja mam przerąbane ciekawe o co chodzi,...

  9. #19
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    558
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    jednak po przyjrzeniu sie dokładnie, to wszystko było dziwne, bo opcja odinstalacji, chciaż zniknęły ikony i myślałem że już niczego nie ma, nie zaddziałała i potem zainstalowałem wszystko jakoś na nowo na zainstalowanym... w ogóle porąbane, i wszystkie mody były itd, wiec sie nie odinstalowało, więc usunąlem wszystko ręcznie, to nie bedzie wątpliwości... ale porąbana sprawa, mam oryginał, tak jak wy, wam chodzi milion modów, unpack niczego nie psuje i jest ok, a ja mam przerąbane ciekawe o co chodzi,...
    Istnieje tylko jedno wyjaśnienie... Empire
    Nie no żartuje, nie mam pojęcia - ja mam tak zaśmiecony komputer, ze ciesze sie, ze się włącza :/


  10. #20
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Archaon's Loyal Allies

    problemy mefisto7 , ciąg dalszy...
    Ja już nie wiem co mam robić, usunąłem ręcznie ( bo nie dało sie odinstalować porządnie) wszystko co ma związekz medievalem i kingdoms. Wkładam płytę podstawki, pokazuje sie menu... i jest opcja odinstaluj, włączam ją i mówi mi że mam wersję 1.03 i jakieś pierdoły i nie odinstalowuje. Wkładam płytę kingdoms, bo tam było 1.03 a tam nie ma odinstaluj, i zrobiło sie gó....... . Nie pozostaje mi nic innego jak format?

    a co do tego że po unpuckowaniu sie craqshują bitwy to jest to popularny błąd, patch 1.05 to na przykład usuwa, ale teraz to i tak mi nic nie pomoże bo wszystko spaprane... no i czy zostaje mi tylko format ?

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pdguru's French and Allies... - Mod na jednostki
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-03-2013, 14:43
  2. Archaon's Loyal Allies
    By in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 22:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •