Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)

  1. #1
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)

    Witam.
    Jestem ciekawy, czy któryś z tutejszych zagrałby na multi?
    Kampanie w tej grze są powalone, a szczególnie z dubbingiem. Na necie nie gra nie wiele osób, więc jestem ciekawy czy ktoś tutaj jest aktywny

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)

    Grałem w Mark of Chaos zaraz po premierze i miałem mieszane uczucia. Furie Chaosu (nie wiem, czy dokładnie tak się nazywały - chodzi o to latające gówno) zmiatały wszystko na swojej drodze. Tragiczny balans, sama gra jakoś mało emocjonująca... Uważam grę za niewypał, przy czym nigdy nie grałem w bitewniaka, więc pewnie nie czaję w ogóle klimatu - w każdym razie, z punktu widzenia outsidera, to nie ma sensu.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Świecie
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)

    Odnawiam temat
    Zawsze byłem i jestem wielkim fanem komputerowego Wojennego Młota 40 Tysięcy. I Dawn of War 1 i dodatki jak i 2 z dodatkiem. A Warhammer Mark of Chaos którego nabyłem w wersji podstawowej mimo ,że nie urzekł mnie mechaniką, balansem jak kolega wcześniej wspomniał , to zaciekawił mnie i wciągnął swoim mrocznym klimatem Tym bardziej ,że miałem kontakt z " papierowym rpg " Warhammer .Więc z chęcią w podstawkę bym sobie zagrał Jeśli Haller jesteś nadal zainteresowany grą to napisz.
    " – Co to jest Graal?
    – Coś, czego się szuka. Coś, co jest najważniejsze. Coś, bez czego życie traci sens. Coś, bez czego jest się niepełnym, niedokończonym, niedoskonałym. "

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)

    Kupiłem ostatnio Warhammer Mark of Chaos i Battle March chętnie zagram na multi jeśli ktoś ma chęć...

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Świecie
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)

    Podbijam - jest nas już albo też dopiero jak kto woli dwójka Przyda się więcej osób ,żeby rozegrać ciekawe partyjki. Mam czas przez najbliższe 3 tygodnie pomijając niektóre dni ...
    " – Co to jest Graal?
    – Coś, czego się szuka. Coś, co jest najważniejsze. Coś, bez czego życie traci sens. Coś, bez czego jest się niepełnym, niedokończonym, niedoskonałym. "

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Warhammer: Mark of Chaos/Battle March (Multi)

    Witam, gra ktoś na multi w tę gre?
    Wiem że już trochę czasu mineło od ostatniego posta.

  7. #7
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Odświeżam tytuł z racji tego, że mam problem z uruchomieniem jej. Otóż gra nie chce się uruchomić w ogóle - gdy włączam grę, to nie pojawia się nic, ani menu, ani filmik, NIC. Specyfikacja laptopa:
    Windows 8.1
    2GB GT830M
    8GB RAM
    i3 1.9GHz

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #8
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach
    Podstawowe pytanie. Aktualizowałeś tą grę? Z jakiej edycji masz tego Warhammera?

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

  9. #9
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Złota edycja, wersja 2.14 - z dodatkiem Battle March. Trybów zgodności i uruchamiania w trybie administratora próbowałem - nic to nie dało. Podobnie jak reinstalacja gry.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #10
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach
    Spróbuj może uruchomić nie spatchowaną wersję. Albo samą podstawkę najpierw. Jak instalowałem swojego młotka też z złotej edycji to też miałem problemy (inne niż Ty) ale ostatecznie udało mi się to po paru godzinach opanować. Jeżeli nie spatchowana wersja będzie ci chodzić to poszukaj na necie patchy. Może pomoże. Jeśli nie to chyba pozostaje tylko liczyć na znajomość niemieckiego/francuskiego i odszukanie oficjalnego forum gry. Może tam ktoś ci powie co chaczy w tym Windowsie twoim. Bo wydaje mi się, że głównie z tym jest problem.
    Pozdrawiam

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Warhammer 40,000: Dawn of War III
    By McAbra in forum Warhammer 40k Dawn of War
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 09-08-2017, 13:56
  2. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-06-2016, 22:01
  3. War of Chaos
    By Kot in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-04-2014, 20:27
  4. March Of The Eagles
    By Salvo in forum Inne
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13-07-2013, 12:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •