Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 75

Wątek: "Bajki" czasów dzieciństwa

  1. #11
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sylvan - bajka z 1994

    Hmm... tego Sylvana to nie bardzo kojarzę. Niby imię i jego mordka jakaś znajoma, ale pozostałe postacie ani trochę.
    Wydaje mi się jednak, że to trochę taki serialowy plagiat pełnometrażowego filmu rysunkowego Disney'a: Robin Hood z lat 60', który zafascynował mnie swoimi postaciami drugoplanowymi (bo sam Robin to jednak nudny był).
    http://www.youtube.com/watch?v=BDihcz1k5fM
    Ale tego dubbingu to nie pamiętam. Ten jest po prostu beznadziejny.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  2. #12
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Sylvan - bajka z 1994

    http://www.kreskoweczki.pl/lista/
    http://www.kreskowki.tv/
    2 serwisy na których wszystkie są ale tej co zapodałeś hetman niewidzę może ręcznie tzreba jakoś poszukać, a jak nie ma online to wal w chomikuj jak to z bajkami bywa odcinki krótkie więc pewnie znajdziesz wersje rmvb które max 70 mb będą tam zajmować

    ja tam wole anime i jak co lato DBZ katuje lecz teraz jakoś od tygodnia naszła mnie chęć na obejżenie innej wyjebiaszczej co też na rtl7 szła czyli Rycerze Zodiaku kurde jedynie głupio się po tylu latach teraz ogląda ze względu na zwracanie uwagi co oni tam mówią hehehe "zaraz się przekonasz co znaczy..." jeb cios pada gość odparowuje i "...jak to możliwe jak mu to się udało" i tak co każdą walkę jednak jak się było gówniarzem to się fajniej to oglądało bo człowieka nie denerwowały takie duperele tylko najważniejszy obraz ^^
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  3. #13
    Lena
    Gość

    Re: Sylvan - bajka z 1994

    A kojarzy ktoś Daimosa?

  4. #14
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Sylvan - bajka z 1994

    Oglądając zapowiedź Sylvana przypomniała mi się (być może z powodu podobnej maniery rysunku) jeszcze kreskówka ,,Szaleństwo koszykówki" (czy jakoś tak) o drużynie ,,Dynamitów", która stawiała czoła innemu ulicznemu gangowi, aby rozstrzygnąć spór na drodze pokojowej. Druga drużyna unieważniała każdy mecz i tak co odcinek.

    Milanos, ale żeś wybrał gniota. Kreskówka nastawiona na dokonywanie niemożliwego. Ciągłe przeginanie z 1000 razy silniejszymi przeciwnikach raziło bardziej niż w DB. Osobiście uważam, że czas działa na korzyść anime (w przypadku kreskówek jest odwrotnie). Taki współczesny ,,Naruto" może nie jest najambitniejszy, ale przynajmniej początkowo starał się tworzyć coś bardziej realnego, a nie kreować bohatera. A i szary świat z konfliktami politycznymi pod cienką otoczką opowiadań, przekonuje mnie bardziej niż bajki o bohaterach.

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    116
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sylvan - bajka z 1994

    Kurde teraz sobie pierwszy raz od paru dobrych lat zasłuchałem muzyczkę Rycerzy Zodiaku, aż się łezka w oku kręci To były czasy.

    http://www.youtube.com/watch?v=cTPlDgJOSQE

  6. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sylvan - bajka z 1994

    No faktycznie, tego Sylvana nigdzie nie ma, co prawda wątpliwe by dziś mi by się spodobała, ale jeden odcinek bym obejrzał z ciekawości o co w nim chodziło.
    Za to na youtube są chyba wszystkie odcinki Zorro http://www.youtube.com/watch?v=2NBUBqLt_-w (jak to zwykle bywa w tego typu bajkach: jedynymi naprawdę interesującymi postaciami są czarne charaktery, tym bardziej wojskowi).
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  7. #17
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sylvan - bajka z 1994

    Cytat Zamieszczone przez Szczypior
    Kurde teraz sobie pierwszy raz od paru dobrych lat zasłuchałem muzyczkę Rycerzy Zodiaku, aż się łezka w oku kręci To były czasy.

    http://www.youtube.com/watch?v=cTPlDgJOSQE
    Też oglądałem, ale nie wszystkie odcinki nie wiedząc do końca o co chodzi ^^

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Bajki czasów dzieciństwa

    Ja się wychowałem na takich bajkach jak "Inspektor Gadżet" i "Łebski Harry". Swego czasu na jedynce bodajże były emitowane. Kojarzy ktoś?

  9. #19
    Maharbal
    Gość

    Re: Bajki czasów dzieciństwa

    Cytat Zamieszczone przez nudek
    Ja się wychowałem na takich bajkach jak "Inspektor Gadżet" i "Łebski Harry". Swego czasu na jedynce bodajże były emitowane. Kojarzy ktoś?
    Ha, ,,Gadżeta" jasne że tak. Ale tej drugiej jakoś nie...mógłbyś przybliżyć, o czym to było :?:

  10. #20
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Bajki czasów dzieciństwa

    O kocie, który rządził dzielnicą i lał okoliczne psy.

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2023
    Ostatni post / autor: 02-02-2018, 04:40
  2. "Brak odpowiedzi" na mapie kampanii przy losowej czynności
    By sebastianeros in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 10:39
  3. [SUNTZU] Wielki Edward vo 0:2 {Sacred Band} Marcin "Łysy"
    By Rue in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-04-2012, 06:26
  4. Zasada z "nieoddawaniem" miast na "obrzeżach"
    By Mefisto7 in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 10-02-2012, 22:32
  5. ERROR:"Unable to finde deadpage coords file for parsing"
    By anna223 in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-02-2010, 11:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •