Strona 14 z 36 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 358

Wątek: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

  1. #131
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    Zdaje się, że dotychczas nie doceniono przemożnego wpływu pani prezydentowej na małżonka. W świetle pewnego artykułu ostatnie działania prezydenta stają sie dość jasne. Wychowanka rodziców-ubeków wiernie służących ludowej ojczyźnie aż do 1968, kiedy to na fali haniebnych czystek zostali zwolnieni z pracy. Wspaniałe wzorce do naśladowania. Chichot historii...
    http://www.niezalezna.pl/artykul/rodzin ... pn/42191/1

  2. #132
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    Czyli "pierwsza dama" ma pochodzenie żydowskie skoro jej rodzice byli represjonowani w 1968. A Bronek pewnie był całkowicie nieświadomy ich pełnego poświecenia w pracy w MBP. No nie dziwię się że wolała opowiadać o rodzicach męża zamiast swoich w kampanii wybborczej i w życiorysie na stronie prezydenta tego nie ma. O ile pochodzenie żydowskie mi lata to zawodowe związki jej ojca i matki z ubeckimi katami Polski szokuje. Szokuje tym bardziej, że byli bardzo ambitni w swojej pracy, wielokrotnie awansowani i nagradziani za wkład w "bezpieczeństwo publiczne". Biografia prezydentowej - a także dzisiejsza niechlubna, służalcza wobec Rosji postawa jej męża - niestety wpisują ich oboje na listę prorosyjskiej agentury po 1945 r. Od razu spodobał się jej rodzicom- dobre sobie. Żonka wyrobiła gajowemu chody i fuchę w WSI, aż doszedł do funkcji moskiewskiego namiestnika w Warszawie. Pozazdrościć takiej żony. Oczywiście zaraz się zlecą obrońcy z hasłami "bo jakie to ma znaczenie kim byli jej rodzice". Otóż jeśli ktoś się oburza z powodu "grzebania" w przeszłości lub pochodzeniu oraz ukrywa przeszłość to znaczy, że ma coś na sumieniu. Oczywiście pochodzenie nie jest gwarancją bycia dobrym człowiekiem, ale jest jednak istotnym czynnikiem. Poza tym, może ważniejsze jest podejście do własnej przeszłości. Weźmy Wałęsę, gdyby na początku przyznał: byłem zwerbowany, zastraszony, nie miałem wyjścia, ale wycofałem się jak mogłem najszybciej - to był by bardzo ceniony. Ale jeśli zaprzecza, po cichu wypożycza teczki, coś ginie z tych teczek - to może jedynie znaczyć, że nie ma czystego sumienia. W tym kontekście - co chce ukryć Komorowska?
    A pochodzenie... no cóż - przykładowo: jakie świadectwo i wartości mogą przekazać swoim dzieciom mordercy ks.Popiełuszki? miłość do kapłanów? poszanowanie życia? sympatię do Solidarności?
    Stara agentura może nadal spać spokojnie. Komor już się nie kryje do tego stopnia że wział Jaruzela na doradcę. Wielki opozycjonista
    Ps: Pamiętamy jak komar ruski chwalił się w jednym z wywiadów, że przy pomocy teścia napisał pracę magisterską w 11 dni.
    A czy to, że jego teściowie "Dembowscy" razem z Jaruzelskimi jeżdzili na wczasy na Krym, też niebawem ujrzy światło dzienne?

  3. #133
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    niezależna.pl i IPN nic dodać nic ująć
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  4. #134
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    A Pludrak jak GW - "Niezależnie od prawdy mam własne zdanie".

  5. #135
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    O cholera wypuściliśmy dżina Gorbiego z magicznej butelki po ruskiej dykcie.
    Ps: ZChN było nie mniej antypolskie niż PO teraz. Różnica jest taka że PO pcha nas pod skrzydła matuszki Rosji.

  6. #136
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    @Zeitzler
    Co ty wiesz ,jesteśmy kondominium a rządzą nami agenci z Moskwy ,namiestnik Bronek itd ,tak jak prawi partyzant z Bieszczadzkich lasów.Prawdziwy król jest na wygnaniu ,działa w podziemiu ,Kulfon go zwą .
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  7. #137
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Czarna wołga przód od czołga
    Postów
    519
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    Ministerstwo Prawdy wróciło i jest w całkiem niezłej formie: http://www.youtube.com/user/minPRAWDY

    Komunikat tyczy się ostatnich akcji z tzw. "człowiekiem honoru" w roli głównej...
    "Chłop przemiły, szkoda tylko, że ofiara kiły" - made by Ouroboros

    „Co tam słychać o Kellerze? Ona daje – a on bierze. Mówże jaśniej, pan dobrodziej! Ona k… – a on złodziej!” - Pan Darowski

  8. #138
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    Co ty wiesz ,jesteśmy kondominium a rządzą nami agenci z Moskwy ,namiestnik Bronek itd ,tak jak prawi partyzant z Bieszczadzkich lasów.Prawdziwy król jest na wygnaniu ,działa w podziemiu ,Kulfon go zwą .
    Dobra dobra nie zmieniaj tematu na swojego wymarzonego króla. Jeśli nie masz nic na obalenie "sfabrykowanego" jak to głosisz pochodzenia prezydentowej to uszy po sobie i wracaj do lepianki świniom paciary zadać bo głodne. Tyle Ci powie partyzant z Bieszczadzkich lasów.
    Ministerstwo Prawdy wróciło i jest w całkiem niezłej formie: http://www.youtube.com/user/minPRAWDY

    Komunikat tyczy się ostatnich akcji z tzw. "człowiekiem honoru" w roli głównej...
    Nic dodać nic ująć. Ciekawe jak nasz niszczyciel teorii spiskowych pludrak to skomentuje
    http://razem13grudnia.pl/index.php/
    No proszę jak się reakcjoniści i wrogowie ludu burzą
    Ps: czekam na komunikat ministerstwa prawdy o bohaterskim sprzeciwie klasy pracującej przeciw faszystowskiemu marszowi niepodległości 11 listopada

  9. #139
    Podkomorzy Awatar Zakapior-san
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    dzikie Bieszczady
    Postów
    1 891
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 33 podziękowań w 17 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    To Jaroslaw Kaczynski mowil o przynaleznosci swoich przeciwnikow do "ukladu" ktory to zwalcza polskosc i katolicyzm.
    Jak widzę poczynania rządu i prezydenta (przyjmowanie na doradcę jaruzela- kata Polaków i katolicyzmu jest jednym z wielu przykładów) to jestem skłonny uwierzyć w istnienie "układu". I może nie tyle układu co grupy interesów, która po prostu dba o swoje dobro.
    On jest mentalnie blizej do Hitlera i Stalina niz Komorowski.
    Co jak co ale kaczor wrogiem Polaków i katolicyzmu nie jest. Wrogiem jest jaruzel i banda która go hołubi. To są ludzie, którzy od 20 lat sprzeciwiają się ukaraniu zbrodniarzy/agentury, stawiają ich na stolcach a ostatnio już wogóle się nie kryją jak choćby akcja z jaruzelem :!: W/w życiorys komorowskiej wpisuje się w pewien szerszy kontekst geopolityczny. Tylko żeby mi tu zaraz nie zarzucono że kaczora popieram. Ja tylko stwierdzam fakty. Kaczor jest dla mnie mniejszym złem ale wciąż złem.

  10. #140
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Czarna wołga przód od czołga
    Postów
    519
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Prezydent Bronisław Maria Komorowski

    Cytat Zamieszczone przez Zeitzler
    On jest mentalnie blizej do Hitlera i Stalina niz Komorowski.
    Śmiała teza, tylko czy umiesz ją udowodnić?
    "Chłop przemiły, szkoda tylko, że ofiara kiły" - made by Ouroboros

    „Co tam słychać o Kellerze? Ona daje – a on bierze. Mówże jaśniej, pan dobrodziej! Ona k… – a on złodziej!” - Pan Darowski

Strona 14 z 36 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •