Strona 1 z 34 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 332

Wątek: Crusader Kings II - Dyskusje Ogólne

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Crusader Kings II - Dyskusje Ogólne

    Już w czerwcu Paradox Interactive dawało do zrozumienia, że trwają prace nad kontynuacją Crusader Kings. Szwedzkie studio uznało najwyraźniej, że dosyć już droczenia się z fanami i wykorzystało tegoroczne gamescom do oficjalnego ujawnienia gry.
    dalsze info http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53199

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Crusader Kings II


  3. #3
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Crusader Kings II

    Zapowiada się całkiem nieźle. Widzę, że nawet większość opcji jest przeniesiona z jedyneczki.

  4. #4
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Crusader Kings II

    http://beta.paradoxplaza.com/
    zapisy na beta testy

  5. #5
    Ensis
    Gość

    Re: Crusader Kings II


    "Może nawet takie warte uwagi.

    Dwa lata w lochu mogą zmienić człowieka. Przekonałem się o tym już kilka razy, a ostatnio na przykładzie mojego ambitnego syna, Roberta, następcy tronu księstwa Flandrii. Młody był zadziwiająco operatywny i gdy tylko objął władzę w hrabstwie Vermandois, które oddałem mu w lenno, żeby nauczył się rządzić zanim ojcu się umrze i przejmie całą domenę, zaczął knuć na potęgę. Może miał żal o to, że w straciłem jego matkę? Musiałem, spiskowała by mnie zamordować. No i była stara, brzydka i chciałem jakąś młodszą, zwinniejszą żonę, co by więcej potomstwa sprokurować. Chyba mi tego nie wybaczył jeszcze wtedy. Ale zachował się honorowo - choć zdobył poparcie króla Francji i niemieckiego Cesarza, czyli dwa razy więcej niż potrzebował, by usunąć mnie z tronu siłą, najpierw wysłał mi list z żądaniem pokojowego ustąpienia ze stolca. Odesłałem szybką ripostę, a razem z nią marszałka dworu i oddział wiernych żołnierzy z zadaniem aresztowania wyrodnego pierworodnego. Umieszczenie go w lochu w Artois złamało kręgosłup spisku i odsunęło wizję francusko-niemieckiej interwencji. A po dwóch latach i przenosinach do mniej śmierdzącej, jaśniejszej i pozbawionej sodomitów celi, by okazać mą łaskę, syn wyłonił się potulny, kochający i odrobinę bledszy. I teraz grzecznie czeka aż tatko wyciągnie kopyta, służąc jako kanclerz oraz podczaszy u dworu. I jak tu nie wierzyć w resocjalizację? Działała cuda już w średniowieczu..." Czytaj dalej.

  6. #6
    voitek
    Gość

    Re: Crusader Kings II

    PS. Acha, chciałbym dodać, że w scenariuszu startowym polskie królestwo Bolesława Śmiałego to prawdziwa potęga. I z potencjałem na więcej. To taka mała zachęta dla tych, którzy grają w gry Paradoxu na patriotyczną nutę - w Crusader Kings 2 będą mogli zarządzić jeszcze ostrzej niż w Europie Universalis.
    W koncu

  7. #7
    Ensis
    Gość

    Re: Crusader Kings II


  8. #8
    Ensis
    Gość

    Re: Crusader Kings II


  9. #9
    voitek
    Gość

    Re: Crusader Kings II

    Ma ktos dostep do bety? Albo zna kogos kto ma dostep do bety? Albo kogos kto zna kogos?

  10. #10
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Crusader Kings II

    Jaram się jakoś tą częścią, chociaż prawdę mówiąc ostatnia ich gra czyli Sengoku to nieco kiszka jak dla mnie...

Strona 1 z 34 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Crusader Kings - Modyfikacje
    By Salvo in forum Crusader Kings
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-07-2017, 11:08
  2. Crusader Kings 2 - AARy
    By Salvo in forum Crusader Kings
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 16:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •