Strona 3 z 101 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1006

Wątek: Prawo i Sprawiedliwość

  1. #21
    Gość

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    Cytat Zamieszczone przez Brave
    Polecam zobaczyć wystąpienie Henryki Krzywonos na zjeździe Solidarności, jak najeżdża na J.Kaczyńskiego.

    http://www.youtube.com/watch?v=_sRwwRRm ... re=related
    Widziałem w telewizji, ma rację kobieta...Lech Kaczyński był 15 minut przy obradach podczas porozumień sierpniowych, i wyszedł w pewnym momencie... hehe, a Jarosław nie dojechał...bidula.

  2. #22
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    Cytat Zamieszczone przez Brave
    Polecam zobaczyć wystąpienie Henryki Krzywonos na zjeździe Solidarności, jak najeżdża na J.Kaczyńskiego.

    http://www.youtube.com/watch?v=_sRwwRRm ... re=related
    to na pewno prowokacja :shock: ,a w ogóle to Tusk z Bronkiem jej zapłacili ,a Putin załatwił wakacje nad morzem Czarnym , zresztą to stara agentka i masonka ta Krzywonos
    Jarek odsłania przed nami nową jedyną słuszną wersję historii ,niebawem się dowiemy jak to śp Lech spod Wiednia Turka przegonił
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  3. #23
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    Ja obywatel tego kraju, wyborca, sceptyczny obserwator politycznej sceny liczyłem trochę że PO weźmie się ostro do roboty po obsadzeniu wszystkich głównych władz kraju. Liczyłem że jak nie z własnej woli w trosce o głosy wyborców (i swoje stołki) to pod wpływem ciężkich merytorycznych batów jakie im PIS zgotuje. Przecież teraz o takie baty nietrudno. Polityka gospodarki wodą jest licha wręcz swoim chaosem groźna dla ludności. Kryzys trwa, Niemcy walczą o swoje gazowe maszynki do robienia kasy, zmiany w podatkach przeciwko którym PIS tak walczył zdychającym pluszowym kotem, problemy budżetu państwa, kłopoty z misjami wojskowymi, reorganizacja armii i wreszcie plastikowe buty dla policjantów .... a i to nie koniec.

    Słowem spraw do merytorycznego krytykowania mnóstwo. A tu .... no właśnie: niemrawe i bezsensowne "bllleeee" . Czyli jakieś wywlekanie symboli, czasem jakiś głos "innego stanowiska" i tyle. Brakuje tylko eseju o losach pra-dziadka Tuska i to najlepiej na szarym papierze dostępnego wyłącznie w księgarniach parafialnych na specjalne zamówienie i po pozytywnej opinii księdza proboszcza. Są za to jakieś wewnętrzne przepychanki i szukanie winnych wśród partyjnych kolegów. A mógł by być deszcz merytorycznego opozycyjnego sprzeciwu, huragan konstruktywnej krytyki. Ale do tego trzeba najpierw trochę popracować i mieć jakiś własny pomysł i nie bać się krytykowania rzeczy w których samemu brało się udział. To wszystko zdaje się przerasta PIS. Łatwiej bić się o symbole niż o budżet państwa, łatwiej krzyczeć hasła niż wskazywać konkretne rozwiązania - to takie .... PISowskie.

    Zdaje się też że dla PIS ważniejsze od losów budżetu państwa, losów naszych żołnierzy i losów narodu są wewnętrzne przepychanki i szukanie ciepłej posadki na następne 4 lata oraz rozdzielanie szans na stołki w samorządach. W międzyczasie konsolidowanie się w cieniu grobów.
    PIS - ostatnio żenuuuła nie opozycja.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  4. #24
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    ostatnio widziałem prezesa PiS'u w telewizji na zjeżdzie Solidarności (nawet nie wiem po co tam przyjechał), ileż nienawiście z jego oczu się wylewało gdy go kamera pokazała. Takiego fenomenu jakem żyw tak dawno nie widział.

    Lepiej kłócić się i dzielić niż się przygotowywać do Euro 2012
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  5. #25
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    ostatnie wydarzenia to gwóźdź to trumny pisu.
    wywalenie migalskiego- człowieka kreowanego teraz na 'glos rozsadku', a kto widzial jego wystąpienia w telewizji to doskonale pamięta jak fanatycznie, ale i umiejętnie obarczał PO winą za każde wydarzenie- od powodzi po kryzys światowy- ten wie, że w ten sposób Jarkacz stracił chyba ostatniego medialnego polityka ze swojej partii;
    czy wystąpienie Krzywonos- też wykreowanej na 'głos rozsądku' tyle, że normalnych ludzi- w koncu swojska baba, ale cóż... wcale nie taka odcięta od polityki i mocno lewicowa od lat- książka o niej wydana przez Krytykę Polityczną to żaden przypadek.

    zbliżają się wybory samorządowe i zdziwi mnie jeśli PiS zdoła pokazać do tego czasu ludzką twarz. chyba już za późno.

  6. #26
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Czarna wołga przód od czołga
    Postów
    519
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Cytat Zamieszczone przez Brave
    Polecam zobaczyć wystąpienie Henryki Krzywonos na zjeździe Solidarności, jak najeżdża na J.Kaczyńskiego.

    http://www.youtube.com/watch?v=_sRwwRRm ... re=related
    Widziałem w telewizji, ma rację kobieta...Lech Kaczyński był 15 minut przy obradach podczas porozumień sierpniowych, i wyszedł w pewnym momencie... hehe, a Jarosław nie dojechał...bidula.
    No heroiczna tramwajarka o nazwisku Krzywonos, która staje przeciwko "kaczystowskiej" wersji historii to jedna strona medalu, ale jest też druga: http://www.pardon.pl/artykul/12389/praw ... ohaterka_a

    "Zebrane relacje świadków przeczą budowanej legendzie, jakoby tramwajarka Henryka Krzywonos, zatrzymując na trasie
    swój tramwaj nr 15, rozpoczęła strajk komunikacji miejskiej w Gdańsku, a nawet Trójmieście. Wyjeżdżając bowiem na trasę (i później zatrzymując tramwaj), Henryka Krzywonos nie mogła rozpocząć strajku, gdyż od samego rana (od ok. 4:30) na trasy nie wyjechali kierowcy z zajezdni autobusowej przy ulicy Karola Marksa (dziś gen. Józefa Hallera)".

    Teraz będzie problem czy to "antykaczystowski" bohater czy "łamistrajk". W Polsce można się pośmiać. Książkę nowej "ulubienicy starszych i mądrzejszych" promuje Jolanta Kwaśniewska - "mistrzyni stylu".
    "Chłop przemiły, szkoda tylko, że ofiara kiły" - made by Ouroboros

    „Co tam słychać o Kellerze? Ona daje – a on bierze. Mówże jaśniej, pan dobrodziej! Ona k… – a on złodziej!” - Pan Darowski

  7. #27
    Gość

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    Ouroborosie
    Nie, to Kaczyńscy zaczęli, jeden drugiego podsadził, bo to maleństwa, i przeszli przez płot Jarek Kaczyński z tego, co wiem, okaże się, że posiada, podobnie jak większość styropianu, dar bilokacji podobnie jak Ojciec Pio Tylko, co na to Platfermensi ? Przy tym płocie jeszcze trochę zrobi się tłoczno, tłumy skakały, nikt bramą nie wszedł

  8. #28
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Czarna wołga przód od czołga
    Postów
    519
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches

    Nie, to Kaczyńscy zaczęli, jeden drugiego podsadził, bo to maleństwa, i przeszli przez płot
    Płot jest atrybutem Lecha Wałęsy, tak jak trójząb Neptuna Eutychesie!

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Jarek Kaczyński z tego, co wiem, okaże się, że posiada, podobnie jak większość styropianu, dar bilokacji podobnie jak Ojciec Pio Tylko, co na to Platfermensi?
    Ja tu mówię o Krzywonos, przemyśleń na temat Pio i Kaczyńskich na razie przynajmniej nie poruszam, ale ciekawa teza przyjacielu, ciekawa...

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Przy tym płocie jeszcze trochę zrobi się tłoczne, tłumy skakały, nikt bramą nie wszedł
    A motorówka Eutychesie? Pamiętaj o motorówce!
    "Chłop przemiły, szkoda tylko, że ofiara kiły" - made by Ouroboros

    „Co tam słychać o Kellerze? Ona daje – a on bierze. Mówże jaśniej, pan dobrodziej! Ona k… – a on złodziej!” - Pan Darowski

  9. #29
    Gość

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    Cytat Zamieszczone przez Ouroboros
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches

    Nie, to Kaczyńscy zaczęli, jeden drugiego podsadził, bo to maleństwa, i przeszli przez płot
    Płot jest atrybutem Lecha Wałęsy, tak jak trójząb Neptuna Eutychesie!

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Jarek Kaczyński z tego, co wiem, okaże się, że posiada, podobnie jak większość styropianu, dar bilokacji podobnie jak Ojciec Pio Tylko, co na to Platfermensi?
    Ja tu mówię o Krzywonos, przemyśleń na temat Pio i Kaczyńskich na razie przynajmniej nie poruszam, ale ciekawa teza przyjacielu, ciekawa...

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Przy tym płocie jeszcze trochę zrobi się tłoczne, tłumy skakały, nikt bramą nie wszedł
    A motorówka Eutychesie? Pamiętaj o motorówce!
    Wiem, wiem, o tym wszystkim, moje przemyślenia wybiegają w przyszłość. Skoro prezydent , który pochodził z PIS- u jest pochowany na Wawelu, a Kaczorowski, nie, to moje dywagacje na pozór nonsensowne, mogą okazać się prorocze...

  10. #30
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Prawo i Sprawiedliwość

    List Jarosława Kaczyńskiego do PIS. Warto przeczytać. http://www.files.jasnet.pl/wydarzenia/17016_&123.pdf

Strona 3 z 101 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Prawo Naturalne
    By pulchram in forum Agora
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-08-2013, 20:37
  2. Mecz o prawo walki do SL:Scooter{SB} 2:1 Deathlord{IPL}
    By piterus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 23:25
  3. Prawo Jazdy
    By Aro137 in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-04-2012, 10:10
  4. Prawo do wolności osbistej.
    By Witold in forum Agora
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 15:44
  5. Prawo do podsłuchu.
    By Witold in forum Agora
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 11:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •