Strona 501 z 636 PierwszyPierwszy ... 401451491499500501502503511551601 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 001 do 5 010 z 6354

Wątek: Jeżeli teraz jest źle, to jutro będzie jeszcze gorzej

  1. #5001
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Wiesz, najgorsze nie jest to, że PiS chce zrujnować gospodarkę (no dobra to jest złe) czy ze wprowadza beznadziejne szkodliwe ustawy. Najbardziej boli mnie to, że wiele ludzi jest tak zaślepionych/zmanipulowanych*, że tego nie widzi. Owszem PO rządziło kiepsko, nieudolnie i nawet pod koniec nie potrafili dojrzeć tej góry lodowej, która się do nich zbliża. Tylko czy warto rujnować kraj po to żeby dać pstryczka w nos PO?

    Aha, czekam z utęsknieniem jak Macierewicz odtajni te mistyczne teczki! Z chęcią zobaczę jak połowa jego kolegów z PiS idzie na dno za komunistyczne konszachty z diabłem


    *Posługuję się teraz językiem tych właśnie "fanów" nowego porządku. Niezmiernie bawi mnie to wyzywanie się od ślepców/koryciarzy/lemingów. Najwięcej do powiedzenia ma pan Mietek, który całe życie spędził w Radomiu, kocha Boga i ojczyzne a hobbystycznie wyzywa wszystkich od lemingów, samemu zasłuchując się w Korwina/Kolonko/Cejrowskiego/Macierewicza/itd. którzy tak samo nim manipulują

  2. #5002
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Macierewicz z tymi teczkami się spóźnił jakieś ćwierć wieku. Dekomunizację trzeba było przeprowadzić na początku lat 90-tych a teraz to już po barszczu. Po drugie takie były ustalenia Okrągłego Stołu że komuchów ruszać się nie będzie i wciąż zbieramy tego żniwo.
    Niechaj ktoś wreszcie zacznie pociągać polityków do odpowiedzialności karnej za swoje występki i służbę krajowi a nie za partyjną przynależność gdyż inaczej ten syf będzie nam towarzyszył co cztery lata.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #5003
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Niemcy tak lubią pouczać Polaków o wolności, tolerancji, wolnym rynku... Zobaczcie, jak "wolny rynek" prasy funkcjonuje w Niemczech

    http://natemat.pl/167401,chcieli-byc...z-nimi-ordnung
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  4. #5004
    Pampa
    Gość
    Gwoli ścisłości to Macierewicz już w 92' taką listę stworzył, jak się skończyło wszyscy wiedzą - rozwiązaniem rządu po cichu.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_Macierewicza

  5. #5005
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Gwoli ścisłości to Macierewicz już w 92' taką listę stworzył, jak się skończyło wszyscy wiedzą - rozwiązaniem rządu po cichu.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_Macierewicza
    Gwoli ścisłości, to obecnie Macierewicz jest jest szefem MON-u , a nie ministrem MSW, by zajmował się dekomunizacją. Jak już co, to powinien współpracować w tej sprawie z MSW i IPN-em, a zapewne tego nie uczyni, bo chęć spicia śmietanki i kawy będzie silniejsza. Lista powinna zostać najpierw zweryfikowana i sprawdzona nim zacznie się niszczyć ludziom życie, bo mam dziwne przeczucie, że swoich nie ruszą Po aferze z likwidacją WSI i późniejszymi procesami pan minister powinien się czegoś nauczyć, ale nie sądzę by wyciągnął wnioski z lekcji.


    Po drugie gwoli ścisłości to pan minister ogłosił to na promocji książki "Konfidenci" - http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...lnych-prl.html Od kiedy to minister zajmuje się takimi rzeczami? Pewnie od kiedy (niecały miesiąc później) powołuje jednego z autorów (Centkiewicza) książki na na stanowisko Pełnomocnika Ministra Obrony Narodowej ds. Reformy Archiwów Wojskowych oraz pełniącego obowiązki dyrektora Centralnego Archiwum Wojskowego.

    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  7. #5006
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Jak działa Antoni świadczy akcja z CEK NATO. Nie wnikam merytorycznie o całym zajściu (samo w sobie także interesujące, nawet jakoś mnie nie zaskoczyło ale to zostawmy do czasu wyjaśnienia całej sytuacji). Przypominam - rano po akcji 18 grudnia jeden z zapytanych ludzi Antoniego rzekł że już tydzień wcześniej uzgadniano to ze Słowakami. Drugi chyba nic o tym nie wiedząc rzekł że uzgadniał to wczoraj. Co mamy później? Tuż przed Świętami mamy list od szefa MON Słowacji w skrócie z zapytaniem: czy ktoś może nam powiedzieć co Wy tam do licha robicie? Zaprzeczył przy okazji o jakiejkolwiek informacji w tej sprawie ze strony Antoniego i jego ekipy. Gdy dziennikarze byłych reżimowych mediów pytali o to naszych orłów, dostali info że to... stara sprawa już dawno załatwiona. Czyli... dopiero na tą reakcję podsekretarz stanu MON raczył skontaktować się z szefem słowackiego MON i wyjaśnić co nieco. Reasumując: kłamstwo za kłamstwem. Tylko o co chodzi z tym okłamywaniem polskiego społeczeństwa? To ta dobra zmiana? Bo o wizerunku to zapomnijmy.

    http://www.rp.pl/Swiat/151239985-Slo...-CEK-NATO.html

    Myślałem że po szefie MON w postaci Bogdana Klicha gorzej już być nie może. A jednak są tacy co dadzą radę. Taki przykład: 25-letni syn Janusza Kurtyki, Paweł, został szefem Rady Nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego. Do chłopaka nic nie mam, ale krótka ławka nie wszystko tłumaczy... O nowej komisji smoleńskiej wkrótce napiszę, bo to też będzie jazda. Kreml zadrży w posadach...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #5007
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Znalazłem takie o to ciekawą informację:http://polska.newsweek.pl/ksiazka-wo...,376871,1.html
    Nie powiem zaciekawiło mnie to i jeśli to prawda,to całkiem inaczej wygląda ta sprawa ,,nagonki'' politycznej.Nie będę ukrywał ze książka Sumlińskiego to dla mnie tak rzetelne źródło informacji, jak książka ,,Pakt Piłsudski-Lenin'' Zychowicza.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Piner za przydatny:


  10. #5008
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Zapoznaj się z jej treścią a zrozumiesz dlaczego zaraz po publikacji były naciski ze strony byłego prezydenta na jej wycofanie ze sprzedaży.
    http://wpolityce.pl/polityka/244599-...-komorowskiego

    Tomasz Lis jak widzę stoi na straży dobrego imienia swoich pracodawców.Robota w TVP się skończyła więc musi jakoś zareklamować własny tabloid .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  11. #5009
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Zapoznaj się z jej treścią a zrozumiesz dlaczego zaraz po publikacji były naciski ze strony byłego prezydenta na jej wycofanie ze sprzedaży.
    http://wpolityce.pl/polityka/244599-...-komorowskiego
    Tak pamiętam jak psioczyli, że np Empik wycofał ze sprzedaży, a we wszystkich Empikach leżała na wejściu jako bestseller tak samo bajdurzyli z "Resortowymi dziećmi".
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  12. #5010
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Zabawne że resortowe dzieci za te bajdużenia podały do sądu autorów monografii o PRL dziennikarstwie.Zaś co do książki Sumlińskiego skoro to również bajdużenie dlaczego Komorowski tak unikał odpowiedzi na pytania dotyczące spraw w niej zawartych?
    Może dlatego że nie było w niej rubasznych dowcipów o bigosie i flintach myśliwskich?


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 501 z 636 PierwszyPierwszy ... 401451491499500501502503511551601 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Indie moje - Co teraz?
    By Popek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 10:58
  2. Chyba zniszczyłem płytę?Jak teraz grać?
    By stukpuk in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 20:14
  3. Jesień Średniowiecza - Co teraz?
    By Brave in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 21:58
  4. Blitzkirieg V - jutro!
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •