Strona 564 z 636 PierwszyPierwszy ... 64464514554562563564565566574614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 631 do 5 640 z 6354

Wątek: Jeżeli teraz jest źle, to jutro będzie jeszcze gorzej

  1. #5631
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Rozdygotanych wizją Euro nad Wisłą i tych co to mają koszmary o Niewolniczej Polsce uspokajam. Po Grecji gdy przypomniano sobie o przymykaniu oczu na spełnienie kryteriów nikomu już się to nie uda. Gdy patrzę na politykę gospodarczą lepszej zmiany to właściwie o Euro może myśleć najszybciej pokolenie mojej córeczki. Grecji proponuję powrót na śmieciową drachmę, niech pokażę jak się jej polepszy. Osobiście uważam że narodowa władza nad stopami jest tym pozytywem który przeważa nad wizją Euro co nie znaczy że w krajach bałtyckich czy na Słowacji nastąpił Armagedon.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Gajusz Mariusz za ten post:


  3. #5632
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    ,,Pożyteczni idioci" to cytat z Lenina, nie wiem czy to najlepszy autorytet.
    Autorytet? A kto tu mówi o "autorytecie". Tu mowa o trafności takiego określenie - kto je stworzył nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.
    A jeżeli widzisz więcej przykładów to je "ujawnij"

    Bo Kukiz'15 stara się cokolwiek zrobić...
    Bardzo trafne określenie. Rzecz w tym, że robienie w polityce "czegokolwiek" najczęściej kończy się źle. Bowiem jeżeli chce się coś robić to trzeba wiedzieć co i jak. Ja nie odmawiam Kukizowi dobrej woli. Ja mu odmawiam zdrowego rozsądku i podstawowej wiedzy o tym co chce robić.

    Skoro ludzie chcą coś zmienić w sposób demokratyczny a im się na to nie pozwala to nic dziwnego, że pojawiają się ruchy radykalne.
    Nie pozwala? Przecież ludzie zmieniają wszystko! Czy "nie pozwolono" Amerykanom wybrać Trumpa? Albo w Polsce PiS-u? Albo wyjść Brytyjczykom z UE? Rzecz jasna tym, którzy tego chcieli roboty nie ułatwiano, bo nie wszystkim się to podobało - na tym polega polityka. Ale mówienie o tym, że coś się ludziom "nie pozwalało" jest w tej sytuacji nonsensem.

    A dlaczego mieliby tego nie poprzeć skoro to wpisuje się w ideologię Kukiz'15?
    A Kukizowcy mają jakąś ideologię? Jeżeli coś wiesz na jej temat z z chęcią się dowiem. Bo przyznam, że ja o niczym nie wiem i niczego nie zauważam. Ale mogę się przecież mylić lub nie dostrzegać czegoś co jest widoczne i oczywiste.

    Dlatego ja swój głos oddaję na partię tego "szaleńca"
    Z tym, że jak się oddaje na kogoś głos to warto mieć na uwadze także i to, że ktoś taki może wygrać. I co wtedy?

    Osobiście uważam że narodowa władza nad stopami jest tym pozytywem który przeważa nad wizją Euro co nie znaczy że w krajach bałtyckich czy na Słowacji nastąpił Armagedon.
    Zależy jak się na co patrzy. I kto o tych stopach decyduje. Bo jeżeli wpływ na nie zaczną mieć politycy to....
    Mnie przekonuje waluta wspólna i możliwie niezależna od decyzji politycznych.

  4. #5633
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7 Zobacz posta
    Głosowanie przeciw komuś nie jest nigdy dobrym wyborem.
    Skoro nie ma na kogo głosować, to pozostaje tylko głosować przeciwko, albo nie głosować wcale.

  5. #5634
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Skoro nie ma na kogo głosować, to pozostaje tylko głosować przeciwko, albo nie głosować wcale.
    Zawsze jest na kogo głosować. Natomiast postępowanie w myśl zasady, że "na złość mamie odmrożę sobie uszy" jest co najmniej nierozsądne (mówiąc najdelikatniej).

  6. #5635
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7 Zobacz posta
    Głosowanie przeciw komuś nie jest nigdy dobrym wyborem.
    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7 Zobacz posta
    Zawsze jest na kogo głosować. Natomiast postępowanie w myśl zasady, że "na złość mamie odmrożę sobie uszy" jest co najmniej nierozsądne (mówiąc najdelikatniej).
    Reasumując i tak żle i tak niedobrze ale tylko PO jest słusznym wyborem i lekarstwem dla tego kraju


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. #5636
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7 Zobacz posta
    Zawsze jest na kogo głosować.
    Serio? PiS i Nowoczesna odpada całkowicie. PO i Kukiz tak samo - nie będę robił dwa razy tego samego błędu. Wykreśl SLD, to co zostaje? Nie licząc całkowitego planktonu politycznego nie przypadkiem tylko Korwin, Razem i PSL?

  8. #5637
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    A dlaczego nie Kukiz, tak naprawdę absolutyzm pisu (chcieli majo) likwiduje w zasadzie pozycje opozycji.
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  9. #5638
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7 Zobacz posta
    Zawsze jest na kogo głosować. Natomiast postępowanie w myśl zasady, że "na złość mamie odmrożę sobie uszy" jest co najmniej nierozsądne (mówiąc najdelikatniej).
    Na złość odmrożę sobie uszy... No ja wiem, że Ty chcesz żebyśmy głosowali na PO ale wiesz, to kiepski wybór. Bo przeanalizujmy jaki mamy realny wybór.

    PiS - wiadomo, kapota na każdej linii
    PO - dwie kadencje i w sumie żadnej poprawy losu Polaków
    Kukuz15 - pieniacze, narodowcy i celebryci, zdecydowanie nie
    Nowoczesna - POv2
    Korwin - coś tam niby oferują, ale jednak masa absurdów i rządy jeszcze większego celebryty Korwina
    Razem - w kwestiach społecznych są najbardziej merytoryczni, w kwestiach gospodarczych to kiła
    SLD - oni tylko krzyczą o kościołach, aborcjach a i tak młoda lewica ma ich w pompie. Nie dziwi mnie to
    PSL - najbardziej "przeźroczysta" partia. Dogadają sie z każdym, ale to że reprezentują interesy polskich rolników mnie całkowicie od nich odstrasza

    To na kogo głosować, żeby nie było to mniejsze zło?

    A dlaczego nie Kukiz, tak naprawdę absolutyzm pisu (chcieli majo) likwiduje w zasadzie pozycje opozycji. Bo to zbieranina celebrytów i szumowin. Brak programu, burak szefem, padają tu piękne słowa o tym, że panuje w tej partii wolność... No i dzięki temu taka partia, z wolnością i bez programu, wprowadza narodowców na przykład. Do tego promowanie ludzi od ruchów antyszczepionkowych. Serio, mieliśmy już Samoobronę, starczy już ludzi z brakami w wykształceniu i rozumowaniu.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  11. #5639
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Nie pozwala? Przecież ludzie zmieniają wszystko! Czy "nie pozwolono" Amerykanom wybrać Trumpa? Albo w Polsce PiS-u? Albo wyjść Brytyjczykom z UE? Rzecz jasna tym, którzy tego chcieli roboty nie ułatwiano, bo nie wszystkim się to podobało - na tym polega polityka. Ale mówienie o tym, że coś się ludziom "nie pozwalało" jest w tej sytuacji nonsensem.
    Chodziło mi raczej o Parlament Europejski, który nawet inicjatywy ustawodawczej nie ma. Reszta funkcji unijnych jest niewybieralna.
    Jeżeli posłowie z tego ugrupowania uważają za Ubeków byłych pograniczników, oficerów BOR, strażników więziennych, pracowników i słuchaczy niektórych uczelni, byłych pracowników CBA, strażaków itd. to mają bardzo pokręconą ideologię.
    Doczytaj jeszcze co powiedział poseł z Kukiz'15
    A dlaczego nie Kukiz, tak naprawdę absolutyzm pisu (chcieli majo) likwiduje w zasadzie pozycje opozycji. Bo to zbieranina celebrytów i szumowin. Brak programu, burak szefem, padają tu piękne słowa o tym, że panuje w tej partii wolność... No i dzięki temu taka partia, z wolnością i bez programu, wprowadza narodowców na przykład. Do tego promowanie ludzi od ruchów antyszczepionkowych. Serio, mieliśmy już Samoobronę, starczy już ludzi z brakami w wykształceniu i rozumowaniu.
    Może widzę co innego niż Ty o Kukiz'15, ale o kimś antyszczepionkowym pierwszy raz słyszę. To samo narodowcy - niby są, ale jakby ich nie było.
    Taaa, programyy, a potem zdarzają się kwiatki, że dziennikarz czyta program partii jakiemuś posłowi a ten myśląc, że to program partii przeciwnej mówi o nim negatywnie.

    Czasami myślę, że lepiej by wyszło gdyby były głosy na kogoś i przeciw komuś w wyborach.


    Stary nick:kujon333


  12. #5640
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Program Program to może mieć pralka i zwykle się go trzyma chyba, że jest popsuta... Można mieć strategię działania http://ruchkukiza.pl/klub-poselski/strategia-zmiany/ i dążyć do jej wypełnienia. Tzw. programy, na które się tu powołują ignoranci to nic innego jak stek bzdur rzucanych naiwniakom, mających na celu przyciąganie poparcia w okresie wyborów. Po wyborach jak zawsze następuje szukanie wymówek czemu co nie zostanie spełnione . Oczywiście można też zawsze jak PiS rzucić jakiś ochłap ludziom przez, który budżet padnie a oni będą mieli spokój i wysokie poparcie. Co do zdania o celebrytach, pieniaczach i ludziach bez szkoły to szkoda słów. Najwięksi celebryci w Sejmie zwą się Nowoczesną, z opłaconymi mediami, posłami bez elementarnej wiedzy oraz wodzem, który powinien wrócić do podstawówki. Rozumiem, że piosenkarz jest kimś gorszym od elektryka trafiającego ciągle 6 w lotku a nie potrafiącego się podpisać lub kontrowersyjnej motorniczej. O piłkarzach, agentach, kominiarzach, owadoznawcach i innych nie wspomnę. Same kierunki niezbędne do kierowania państwem. Nasz muzyk wprowadził do Sejmu mase merytorycznie przygotowanych ludzi. Ludzi, którym się chce coś zrobić dla Polski a nie czerpać tylko korzyści. Może nie jest najwybitniejszą postacią ale jest kimś komu leży na sercu los Polski. Wypowiedzi posłów z mównicy, projekty ustaw itp. można z łatwością znaleźć w internecie. Sami posłowie udostępniają to wszystko bo chcą byc w kontakcie z wyborcami. W przeciwieństwie do reszty sejmowego warcholstwa pracują a nie zajmują się jedynie robieniem burd na ulicach. Zresztą jak ktoś chce to sobie znajdzie to wszystko. Wystarczy troche chęci, których niektórym brakuje a internet stanie przed nimi otworem. No i najważniejsze, głosowania. Nie bede gadał o tzw. dyscyplinie partyjnej i jej szkodliwości bo mi sie nie chce, wspomnę za to o wynikach głosowań. Owszem zdarzało się, zagłosować Kukizowi podobnie jak to zrobił Pis lecz nieporównywalnie więcej głosowań ważniejszych dla Polaków zostało zostało przeprowadzone w opozycji do Pisu czego nie można powiedzieć o PO czy Nowoczesnej. Gdy chodzi o korzyści materialne posłów lub blokowanie ustaw pro-obywatelskich to dziwnym trafem Nowoczesna, PO i Pis stają się trzema muszkieterami walczącymi ze złym Kardynałem Kukizem

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  13. Użytkownicy którzy uznali post Shay Ruan za przydatny:


Strona 564 z 636 PierwszyPierwszy ... 64464514554562563564565566574614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Indie moje - Co teraz?
    By Popek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 10:58
  2. Chyba zniszczyłem płytę?Jak teraz grać?
    By stukpuk in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 20:14
  3. Jesień Średniowiecza - Co teraz?
    By Brave in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 21:58
  4. Blitzkirieg V - jutro!
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •