Strona 612 z 636 PierwszyPierwszy ... 112512562602610611612613614622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 111 do 6 120 z 6354

Wątek: Jeżeli teraz jest źle, to jutro będzie jeszcze gorzej

  1. #6111
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Przypadkiem tu wszedłem, normalnie bym nie napisał, bo polityką się nie param. Jednak wybory skończyły się w czerwcu, teraz jaki mamy wybór? Ktoś napisał wyżej - między zatwardzeniem i rozwolnieniem? Kto inny napisał, że jedni płaszczą się Amerykanami. A drudzy przed kim...? Jedni wytykają błędy ostatnich 5 lat, zapomnieli o 8 latach drugich?

  2. #6112
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Jak przeczytałem założenia najnowszego projektu tarczy antykryzysowej i jakie są tam ,,baty,, na bogu ducha winnych pracowników, to zatęskniłem za socjalizmem, przy okazji walki z kryzysem mam zostać współczesnym niewolnikiem, to ja już dziękuję. Mało tego dzisiaj w alertach pogodowych dostałem na media elektroniczna informacje wyborczą dla 60 plus. Wraz z tym chwytem wyborczym Prez. stracił u mnie niegdysiejsze uznanie. Jak przegra niech podziękuje działaczom PIS.
    Ostatnio edytowane przez anachoreta ; 11-07-2020 o 12:49

  3. #6113
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ale nie przegrał. Rozdawnictwo spełniło swe założenia.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #6114
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Trzaskowski w takim snobistycznym, lewackim Wilanowie miał prawie 80% poparcia, a Duda w prowincjonalnych Końskich 60% poparcia. I jak tu nie wierzyć Schetynie, że wybory wygrywa się w Końskich, a nie w Wilanowie
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  5. Użytkownicy którzy uznali post szwejk za przydatny:


  6. #6115
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Niektórzy ,,stratedzy,, od polityki zapominają że Polska składa się nie tylko z Warszawy i okolic, w większości składa się z innych lokacji .Rozumiał to A.Kwaśniewski, zrozumiał chyba A. Duda nie zawsze rozumie to ,,warszawka,,. Ludzie na tzw prowincji zieloną Polskę mają za ogrodzeniem swojej posesji. Szanuję wyniki wyborów i nie jestem zwolennikiem negowania wszystkich i wszystkiego, czego nie rozumie, obecna opozycja, a idą czasy nieciekawe z nowym konfliktem zbrojnym Rosja vs Ukraina, trzeba się będzie określić, co może nie być łatwe.

  7. #6116
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Póki co jak ktoś daje ... + to niech robi co tam chce w stolicy. Taka opinia święci triumfy, zresztą jak dla elektoratu reaktywowano Dziennik Telewizyjny, to nawet Bareja potrafił wyjaśnić słowami towarzysza Winnickiego (i to za komuny) jak ma to działać. I działa.

    Zawsze szanowałem wyniki wyborów, choć te organizowane przez ministra Sasina to by była kpina. Widziałem jak mój naród wybiera opozycję by po kilku latach wróciła komuna. To także mój naród wybierał. Teraz też wybrał więc mamy gościa który w ramach wstawania z kolan podpisuje w imieniu RP deklaracje na stojąco. Jak nigdy przedtem zastanawiam się nad wyjazdem. Od chwili pojawienia się w dużej ilości Sobieskich w bankomatach zaczynają mi się przypominać czasy gdy pensja w styczniu znaczyła zupełnie co innego niż ta w lutym.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  9. #6117
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...cid=spartandhp

    Pozdrawiam wiadomo kogo, boję się rozwijać na tekst moje myśli Pozdrawiam jeszcze raz ...


    Politycy PiS wskazują ministra Krzysztofa Szczerskiego jako tego, który dopuścił do telefonicznej rozmowy youtuberów z Rosji z prezydentem Andrzejem Dudą – informuje Wirtualna Polska.

    Spoiler: 
    Politycy PiS wskazują ministra Krzysztofa Szczerskiego jako tego, który dopuścił do telefonicznej rozmowy youtuberów z Rosji z prezydentem Andrzejem Dudą – informuje Wirtualna Polska.

    Dwójka rosyjskich pranksterów, Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoljarow, znani jako Vovan i Lexus, poinformowali, że udało im się nabrać polskiego prezydenta. Andrzej Duda myślał, że rozmawia z Antonio Gutteresem, sekretarzem generalnym ONZ. Nagranie trafiło do sieci.
    Według nieoficjalnych ustaleń WP, za narażenie prezydenta na ośmieszenie odpowiedzialny jest szef jego gabinetu, Krzysztof Szczerski. Dziennikarzom nie udało się skontaktować z ministrem – miał wyłączony telefon.
    Portal cytuje ważnego polityka PiS, który uważa, że Szczerski powinien podać się do dymisji. – Czy prezydent ją przyjmie? Nie musi. Ale to Szczerski zawalił, a sytuacja jest na tyle poważna, że nie wyobrażam sobie, żeby nie zostały wyciągnięte konsekwencje personalne – powiedział.
    Jednak dymisja w Pałacu wcale nie jest przesądzona. Źródła portalu wskazują, że Szczerski to jeden z najbliższych współpracowników Andrzeja Dudy. Prezydent może nie chcieć jego odejścia.
    Jak przekonują rozmówcy WP, "być może polecą głowy tych z niższych szczebli, a Szczerski umyje ręce". Jaki będzie finał? Kancelaria Prezydenta ma wydać oświadczenie w tej sprawie.

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #6118
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Tego gościa wystawialiśmy (tzn jedynie słuszna partyja) do ważnych funkcji w NATO i UE. No cóż, na dzień dobry po reelekcji kancelaria długopisa musi jakoś tę żabę przełknąć.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  11. #6119
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Jedyny kraj w tej części galaktyki, gdzie sprawy pedofilii zamiata się w tak jawny sposób. Ponownie pozdrawiam etc ^^
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...cid=spartandhp


    Brak Isakowicza, to efekt jego publikacji o patologiach w KK, widać PIS dostał wytyczne od kogoś Tam?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  12. #6120
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Bosak grzmi a już zapowiedział ewentualną koalicję z PiS za 3,5 roku. Czyli przebierają nóżkami do spółek skarbu państwa. A ks. Isakowicz-Zaleski? Niech się cieszy że nie wieszają na nim na paskach grozy w TVPiS łatek typu lewak ect. Pamiętacie za co podpadł Dziwiszowi? No właśnie... No ale wybraliśmy ten kurs więc na 3 lata wypada popaść w emigrację (w najlepszym razie) wewnętrzną. Nie skorzystaliśmy z szansy na hamulcowego więc pozostała nam bierna rola widza.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 612 z 636 PierwszyPierwszy ... 112512562602610611612613614622 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Indie moje - Co teraz?
    By Popek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 10:58
  2. Chyba zniszczyłem płytę?Jak teraz grać?
    By stukpuk in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 20:14
  3. Jesień Średniowiecza - Co teraz?
    By Brave in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 21:58
  4. Blitzkirieg V - jutro!
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •