Strona 618 z 636 PierwszyPierwszy ... 118518568608616617618619620628 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 171 do 6 180 z 6354

Wątek: Jeżeli teraz jest źle, to jutro będzie jeszcze gorzej

  1. #6171
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Do ostatnich dni to była wyjątkowa prezydentura. Nie sądziłem, że takie obrazy z Kapitolu zobaczę poza filmami.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #6172
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Do ostatnich dni to była wyjątkowa prezydentura. Nie sądziłem, że takie obrazy z Kapitolu zobaczę poza filmami.
    Jeszcze trochę mu zostało Po prostu niewyobrażalne do czego doprowadził ten chory człowiek, całe szczęście, że to już koniec tej żenującej, najgorszej w historii USA prezydentury. Powinni go postawić przed sądem za podburzanie do zamachu stanu, bo to robił odkąd przegrał wybory, a wczoraj widzieliśmy efekty. Jego zwolennicy to zwykła sekta, polecam poczytać o ruchu QAnon-nagromadzenie teorii spiskowych, że głowa mała -jaszczuroludzie,tajna organizacja satanistów-pedofili(do której należy m.in Hilary Clinton,Barack Obama)jedząca noworodki,masoni,nwo,ufo i Trump jako wysłannik niebios, który ma zrobić z tym wszystkim porządek.
    Dzięki jego błazenadzie przynajmniej republikanie utracili jeszcze większość w senacie i gros rozsądnych członków tej partii się od niego definitywnie odcina, zostają tylko najwięksi ekstremiści pokroju naszych Antków itp
    Ostatnio edytowane przez PaskudnyPludrak ; 07-01-2021 o 17:47
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  3. Użytkownicy którzy uznali post PaskudnyPludrak za przydatny:


  4. #6173
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    "Chociaż oznacza to koniec najwspanialszej pierwszej kadencji w historii prezydenckiej, to dopiero początek naszej walki o ponowne uczynienie Ameryki wielką" - dodał Trump.
    https://www.onet.pl/informacje/onetw...6ylqs,79cfc278

    Aż się wzruszyłem. Narcyz i mesjasz w jednym. A tak na poważnie. To że taki człowiek z wielką łatwością wygrywał w prawyborach w partii republikańskiej to wynik degrengolady tej siły politycznej. Nixon (choć ten także miał co nieco za uszami), Reagan czy Bush sr. przewracają się w grobie.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #6174
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    Jeszcze trochę mu zostało Po prostu niewyobrażalne do czego doprowadził ten chory człowiek, całe szczęście, że to już koniec tej żenującej, najgorszej w historii USA prezydentury. Powinni go postawić przed sądem za podburzanie do zamachu stanu, bo to robił odkąd przegrał wybory, a wczoraj widzieliśmy efekty. Jego zwolennicy to zwykła sekta, polecam poczytać o ruchu QAnon-nagromadzenie teorii spiskowych, że głowa mała -jaszczuroludzie,tajna organizacja satanistów-pedofili(do której należy m.in Hilary Clinton,Barack Obama)jedząca noworodki,masoni,nwo,ufo i Trump jako wysłannik niebios, który ma zrobić z tym wszystkim porządek.
    Dzięki jego błazenadzie przynajmniej republikanie utracili jeszcze większość w senacie i gros rozsądnych członków tej partii się od niego definitywnie odcina, zostają tylko najwięksi ekstremiści pokroju naszych Antków itp
    No nie wiem, jednak głosy były w pobliży pół na pół, to pół Ameryki musi być zwykłą sektą. To imponujące, że wszystkie główne media go zwalczały, a i tak więcej osób na niego zagłosowało niż w zeszłym roku.

    Jest pierwszym prezydentem który od dłuższego czasu nie rozpoczął nowej wojny.
    Bezrobocie wśród czarnych za jego prezydentury było najmniejsze od chyba lat 60-tych.

    Także USA raczej dobrze się rozwijało, a że wojna ideologiczna no to ideologi do garnka nie włożysz i pewnie stąd jednak mimo wszystko tylu ludzi na niego zagłosowało.

  6. #6175
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Zawsze można, co nie można, byle z cicha i z ostrożna.

    To był zamach stanu? Żałosny. Czy Tramp go inspirował? Nie wiadomo. Majdanu nie było chociaż w tej materii mają wprawę. Gdyby Tramp wygrał, być może zwolennicy konkurenta by taką hucpę też uczynili.
    Nie ma się czym przejmować, bo nasza władza już może nową d... całować.

  7. #6176
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    Gdyby Tramp wygrał, być może zwolennicy konkurenta by taką hucpę też uczynili.
    Dobre Właściwie można jeszcze dodać, że zrobili za demokratów czarną robotę, żeby tamci nie musieli już tego robić. A schodząc z orbity na ziemię i na poważnie. Dziesiątki tysięcy manifestantów urabia o skradzionym zwycięstwie po czym wysyła na kongres, obserwuje najazd na Kapitol (jako wciąż urzędujący prezydent!) i... nic. To wice musi wzywać Gwardię Narodową by ta żenada idąca na cały świat się w końcu skończyła. Bush jr ma rację, to już bananowa republika się robiła.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #6177
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    No nie wiem, jednak głosy były w pobliży pół na pół, to pół Ameryki musi być zwykłą sektą. .
    Ok, przesadziłem, ale jakaś część jego wyborców, to właśnie fanatycy QAnon, przynajmniej ci którzy szturmowali wczoraj Capitol. Ci w tych skórach,futrach to znani i aktywni QAnonowcy choć prawica już próbowała ich podpiąć pod prowokatorów z Antify
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta

    Jest pierwszym prezydentem który od dłuższego czasu nie rozpoczął nowej wojny.
    Obama też nie rozpoczął żadnej nowej wojny, pomijając międzynarodową interwencje w Libii, która ograniczała się do nalotów, Trump np wydał rozkaz ostrzelania tomahawkami bazy lotniczej syryjskich wojsk rządowych, mimo , że USA nie były oficjalnie w stanie wojny z Syrią, wydał rozkaz zamordowania irańskiego generała.Tymczasem niektórzy z Obamy robią jakiegoś Boga Wojny a Trump to gołąbek pokoju. Przypominam tylko, że zarówno wojnę w Iraku jak i Afganistanie zaczął Bush czyli członek partii republikańskiej.
    Warto też dodać, że po tej jakże błyskotliwej prezydenturze mamy na Bliskim Wschodzie rozpanoszonego Erdogana i Rosję, która pierwszy raz od czasów zimnej wojny ma tam tak mocną pozycję.Jedyny plus jego prezydentury , to fakt, że w jakimś stopniu dzięki niemu unormowano stosunki dyplomatyczne Izraela z krajami arabskimi, aaa no i generalnie Izraelowi robił bardzo dobrze heh
    O tym jak sprzedał Erdoganowi Kurdów, którzy tak przysłużyli się w walce z ISIS, to w ogóle szkoda gadać (ponoć za to mógł postawić Trump Tower w Stambule)
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    N
    Bezrobocie wśród czarnych za jego prezydentury było najmniejsze od chyba lat 60-tych.
    Było niższe niż za Obamy(który musiał borykać się z kryzysem etc tymczasem Trump trafił na czas dobrej koniunktury, oczywiście do czasu pandemii, która zresztą też w jakimś stopniu go pogrążyła) a nie od lat 60-tych.
    Ostatnio edytowane przez PaskudnyPludrak ; 07-01-2021 o 21:16
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  9. #6178
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Zapomniałeś dodać, że to Trump zniszczył porozumienie atomowe z Iranem. Stany za jego kadencji doprowadziły do wrzenia w Zatoce. A, co najzabawniejsze nie przeszkadzała mu wcale, a wcale atomowa Korea Płn.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #6179
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    A, co najzabawniejsze nie przeszkadzała mu wcale, a wcale atomowa Korea Płn.
    Bo przecież Kim to porządny gość
    "He's got a great personality. He's a funny guy. He's very smart. He's a great negotiator. He loves his people, not that I'm surprised by that."
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  11. #6180
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Wpływy USA na świecie to projekcja ich siły, która się degeneruje i spada. Tysiące młodych ludzie z kredytami studenckimi, którzy pracują w tych samych pracach, co ich dziadkowie bez studiów, bo do niczego się nie nadają. To samo zresztą w Polsce, tylko tu na szczęście nie studiują na kredytach.

    Nauczyciele robią wszystko żeby walczyć o klienta, zachęcają do imprez, jak najmniej wymagają do zdania przedmiotu.

    Sam chodziłem na uczelnie w mniejszym mieście to po roku chciałem się przepisać na zaoczne, bo to nie było sensu jak widziałem, że nawet największego debila za 10 podejściem puszczą. Co zresztą się nie udało i mi robili gigantyczne problemy z przejściem na zaoczne, bo by mniej na mnie zarobili. Ostatecznie poszedłem po 2 roku na zaoczne tylko jeszcze rok dziekanki musiałem wziąć, bo na niemiecki się zapisałem, a oni wymyślili, że ja nie miałem prawa chodzić na Niemiecki, bo miałem w szkole średniej angielski. Miałem przez 2 ostatnie klasy technikum angielski i nic nie wymagali, i nic nie umiałem, mieliśmy ruski, niemiecki ,angielski, sami poligloci... W USA to samo ogólnie nauczanie pada na całym zachodzie i mam wrażenie że do wzrostu takich Chin i innych względem USA raczej przyczynia się ogólna demoralizacja społeczeństw lepiej rozwiniętych, a nie 4 lata rządów tego czy innego prezydenta. Co do demoralizacji, to Trump był akurat mniejszym złem od Bidena. 50 płci, wyrzucanie ludzi z pracy za brak wiary w 50 płci. Zmiana płci i robienie z trans dzieci poniżej 10 roku życia bez pytania rodziców o zgodę czy filmy amerykańskie gdzie każdy biały facet to fajtłapa z dwoma lewymi rękoma, a czarny albo kobieta to super zaradny superbohater.

    Z pustego i Salomon nie naleje jak USA będzie słabe to i najlepsza dyplomacja nie utrzyma ich wpływów.

    Sam zresztą jak byłem młody to bardzo niezdrowe życie tworzyłem i smażyłem swój mózg dopaminą jak to lubią sobie ten hormon na różnych blogach nazywać. Teraz mam dużo więcej energii do wszystkiego.

    https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815...tapiony-narzad

    https://www.youtube.com/watch?v=Zq1C0odvrnI

Strona 618 z 636 PierwszyPierwszy ... 118518568608616617618619620628 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Indie moje - Co teraz?
    By Popek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 10:58
  2. Chyba zniszczyłem płytę?Jak teraz grać?
    By stukpuk in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 20:14
  3. Jesień Średniowiecza - Co teraz?
    By Brave in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 21:58
  4. Blitzkirieg V - jutro!
    By KLAssurbanipal in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 12:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •