Strona 2 z 68 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 676

Wątek: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    myśle że tak mnie działa na 512 ram
    intel pentium 4 2.8ghz
    radeon 9550

  2. #12
    Pampa
    Gość

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Czy to jest żart z tym pytaniem czy ci pójdzie na GF 9600 GT?

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Żart to zapewne nie jest. Ja się nie dziwię bo w praktyce te wymagania są wyssane z palca. Ja nie wiem na czym to puszczają ci ludzie z CA ale wymagania pudełkowe są jakieś z bajki. Praktycznie sprzęt musi być o klasę lepszy niż ten który oni podają jako minimalne wymagania. Przynajmniej jak ktoś jedzie na AMD a nie na Intelu. Normalnie wszystkie gry mi śmigają na fabrycznych ustawieniach a do Empire musiałem podkręcić proca o 7 % żeby się nie scinał co parę minut a używam AMD Athlon64 X2 6000+ Dopiero po podkręceniu z 3Gh NA 3.2 Gh przestało przycinać i śmiga płynnie a grafę mam Ge Force 9800GT. o pamięci nie wspomnę 4GB
    Więc dobrze że się ludzie pytają bo to co podają na pudle to jakaś fikcja literacka albo ta gra jest jakoś przystosowana do procków Intela a na AMD potrzeba większych ustawień, tego nie wiem.

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    a tak z innej beczki czy ktoś coś wie kiedy wyjdzie patch 1.4 na Empire ? Zmiany które tam mają wprowadzić może wreszcie usprawnią tę rozgrywkę co spowoduję że ten tytuł przestanie wreszcie leżeć i się kurzyć na mojej półce hehe.

  5. #15
    Pampa
    Gość

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Tego nie wiedzą najstarsi górale.

  6. #16
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez Matias
    mam pytanie: Czy Empire pójdzie mi na AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual, Core processor 5000+, 2.61 GHz, 3000 GB RAM
    EDIT: karta graficzna: NVIDIA GerForce 9600 GT
    :shock: nawet nie wiedziałem, że są systemy, które czytają 5 GB a co dopiero 3000GB
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    110
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Pewnie musial kupic obudowe wielkości czołgu, aby tyle tego tam upchać...

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    [/quote]:shock: nawet nie wiedziałem, że są systemy, które czytają 5 GB a co dopiero 3000GB [/quote]

    To musi być pomyłka pewnie chodzi o 3 GB RAM tylko że kolega coś pomieszał są płyty które obsługują max 16 GB Ramu ale to narazie tylko na systemach 64 bitowych mało popularnych przeciętnemu użytkownikowi który nie pracuje na komputerze zawodowo (grafik,projektant)

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Świebodzin
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Powiem szczerze, żen ie grałem w Empire i nie zamierzam. Nie interesuje mnie ten okres historyczny. Najbardziej pasuja mi od późnego średniowiecza w dół
    Moim zdaniem Medek stracił swój klimat przenosząc go do tego okresu historycznego. Jeżeli zrobią jeszcze medka II Wojna Światowa to się całkiem na to wypnę:/ To nie to samo. Średniowiecze i starożytność ewentualnie to okresy najwłaściwsze dla Medka.
    Moja wiedza na temat tego tytułu opiera się tylko na obserwacjach, a mianowicie mój kuzyn grał w Empire.
    Popatrzałem jak to wszystko wygląda i owszem jest parę fajnych smaczków, ale oprócz tego to już nie ten sam Medieval.
    Najbardziej z detali zadziwił mnie ten szczególik: wszystkie jednostki w oddziale mają te same twarze. To już takiej chały nawet w M2 nie robili. Jestem czuły na szczegóły, a ten jest bardzo rażący. Nie wspominając już, że jakieś polskie jednostki w angielskich mundurach zapierdzielały

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez BlackKuma
    Powiem szczerze, żen ie grałem w Empire i nie zamierzam. Nie interesuje mnie ten okres historyczny. Najbardziej pasuja mi od późnego średniowiecza w dół
    Moim zdaniem Medek stracił swój klimat przenosząc go do tego okresu historycznego. Jeżeli zrobią jeszcze medka II Wojna Światowa to się całkiem na to wypnę:/ To nie to samo. Średniowiecze i starożytność ewentualnie to okresy najwłaściwsze dla Medka.
    Moja wiedza na temat tego tytułu opiera się tylko na obserwacjach, a mianowicie mój kuzyn grał w Empire.
    Popatrzałem jak to wszystko wygląda i owszem jest parę fajnych smaczków, ale oprócz tego to już nie ten sam Medieval.
    Najbardziej z detali zadziwił mnie ten szczególik: wszystkie jednostki w oddziale mają te same twarze. To już takiej chały nawet w M2 nie robili. Jestem czuły na szczegóły, a ten jest bardzo rażący. Nie wspominając już, że jakieś polskie jednostki w angielskich mundurach zapierdzielały

    no to nie wiesz wszystkiego najbliższy tytuł ma to zmienić Napoleon będzie miał pod tym względem większą różnorodność. A seria Total War nie zaczęła się od Medka ani od Medka II tylko od Shoguna Total War. Okres historyczny to umowna sprawa. Mnie też nie pasuję okres Historyczny Empire za to Napoleon to już inna rozmowa. Miedek II nie był taki zły zabrakło według mnie większęj różnorodności jednostek i może ram historycznych bo naprawdę nie rozumiem dlaczego gra kończy się w XVI wieku (1530). Wystarczyło zrobić tury co rok a nie co dwa lata i wtedy taka sama długość rozgrywki mogłaby się kończyć w bardziej historycznej dacie tj 1453 ,1493 lub względnie 1517

Strona 2 z 68 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Shogun 2: Total War - DYSKUSJE OGÓLNE
    By voitek in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 1121
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 06:58
  2. MEDIEVAL II TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 833
    Ostatni post / autor: 23-12-2020, 23:58
  3. ROME TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 27-09-2019, 17:51
  4. NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 847
    Ostatni post / autor: 01-06-2018, 00:17
  5. MEDIEVAL TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-03-2016, 08:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •