Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 182

Wątek: Saga Baldur's Gate

  1. #41
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Dziękuję za stronkę, faktycznie sporo tego
    Czy po zainstalowaniu moda trzeba zaczynać grę od nowa?
    Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać. - E. Hemingway'
    http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - wpisujcie się!

  2. #42
    Gość

    Re: Saga Baldur's Gate

    Cytat Zamieszczone przez Boniek
    Dziękuję za stronkę, faktycznie sporo tego
    Czy po zainstalowaniu moda trzeba zaczynać grę od nowa?
    Tak, od nowa. Dokładnie według tego co w instrukcji i nie wszystko, moja lista jest póki co w miarę normalna jaki screen zamieściłem, tzn. przy takiej ilości modów, co ja mam zdarzyć się może małe niedopatrzenie, od tego jest konsola, skończyłem pierwszą część i tylko 2 razy mi była potrzebna, teraz jestem w drugiej części. Nie wszystkie mody współpracują ze sobą!!! :!:

  3. #43
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Dobra, niedługo pewnie będę miał możliwość zagrać w BG, czy jest jakiś mod, który pozwala tylko i wyłącznie odpalić 1 część na silniku 2, ale bez tych innych modów zmieniających poziom trudności i tak dalej? Bo przeszedłbym sobie BG z dodatkiem i potem tym samym bohaterem drugą część z dodatkiem. Tylko jak jest z klasami dodatkowymi? Bo myślałem o fechmistrzu, który mi się całkiem podoba, ale występuję on dopiero w 2 części, w 1 jest zwykły bard, co z tym fantem zrobić? Czy mod łączący obie części dodaje podklasy z drugiej? Inny problem to npc, chciałbym mieć Viconię w drużynie i jakieś złodzieja może, z tym że Imoen przekształca się w maga w 2 części, a ogólnie średnio bym chciał grać innym team w jedynce i dwójce. No i raczej ze 2, 3 osoby w drużynie + ja, żeby poziom się zdobywało szybciej i tak dalej 8-) A ten dodatek wybrzeże mieczy fajny jest, bo w niego nie grałem?

  4. #44
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Opowieści z Wybrzeża mieczy są "fajne", szczególnie wyspa Baldurana jest klimatyczna.

    UWAGA SPIOLERY
    Musisz grać innym teamem, bo część osób ginie na początku BG2, poza tym pojawienie się większości w pewnym miejscu jest fabularnie uzasadnione i raczej trudno, żeby się znaleźli gdzie indziej.

  5. #45
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Wieża Durlaga z "OzWM" to moja ulubiona, że się tak wyrażę, "lokacja" w historii cRPG'ów Śmiertelna pułapka dla niskopoziomowych postaci, a i na wysokich nie jest łatwo Właśnie instaluje Baldura i zastanawiam się czy grać "jak Pan Bóg przykazał" czy instalować Baldurs Gate Trilogy... jak wygląda sprawa kompatybilności tego moda z innymi?
    "Załatwmy to szybko i boleśnie..."

    Dzieje konfliktu norwesko-szkockiego - AAR

    "Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
    Terry Pratchett - Równoumagicznienie

  6. #46
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Wieża Durlaga z "OzWM" to moja ulubiona, że się tak wyrażę, "lokacja" w historii cRPG'ów
    A dla mnie to jedna z najudniejszych lokacji i lochow jakos nie rajcuje mnie lazenie "krok po kroczku" i rozbrajanie 10 pulapek w kazdym pomieszczeniu. Wole twierdze straznika z BG:ToB

  7. #47
    Gość

    Re: Saga Baldur's Gate

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Dobra, niedługo pewnie będę miał możliwość zagrać w BG, czy jest jakiś mod, który pozwala tylko i wyłącznie odpalić 1 część na silniku 2, ale bez tych innych modów zmieniających poziom trudności i tak dalej?
    Tutaj masz o tym, osobiście raz grałem i dałem sobie spokój, wolę Baldur Gate Trilogy
    Ustrojstwo nazywa się tak:
    Baldur's Gate Tutu:
    http://www.gildiarpg.pl/art/219


    Co do innych pytań, np. Viconii moja ulubienica, jej teksty są czasami takie że w Dragon Age nie uświadczysz , ale do rzeczy po konwersji zachodzą takie zmiany jak sugerowałeś w swoim poście, ale lepiej doczytać w temacie, do którego załączyłem ci linka.

    Dodatek fajny, i wymagany przy większości modów

  8. #48
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Dzięki za odpowiedzi, to Tutu jest jakieś niegrywalne/zabugowane, że tak piszesz, czy po prostu nie w Twoim guście?

  9. #49
    Gość

    Re: Saga Baldur's Gate

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Dzięki za odpowiedzi, to Tutu jest jakieś niegrywalne/zabugowane, że tak piszesz, czy po prostu nie w Twoim guście?
    Mimo zmian, wynikających z silnika gry, nic nie wnosi jak dla mnie. Z kolei BGT dla przykładu: daje możliwość wyprawy do Doliny Lodowego Wichru by wspomóc Drizzta i jego towarzyszy- nieocenione

  10. #50
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Dla mnie wystarczyła by poprawa grafiki i dodanie klas z dwójki (żebym mógł zagrać Fechmistrzem), ale skoro tak piszesz, to trilogy wydaje się ciekawe; zapewnia ono te wszystkie podklasy, grafę z dwójki itd.? nie wpływa za bardzo na samą grę (zmiana głównego wątku, poziomu trudności i tak dalej), tylko daje dodatkowe questy i jakieś smaczki?

Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 13:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •