Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 182

Wątek: Saga Baldur's Gate

  1. #81
    Gość

    Re: Saga Baldur's Gate

    A ja aby odpocząć od prozy życia powróciłem do BGT, z większą ilością modów, plus takie rodzynki jak np. mod na "prawość" zmienia i urealnia cechy postaci, nasz i innych stosunek do tego co robimy. Może nam się charakter w karcie postaci zmienić z dobrego na zły itp...Połowa drużyna odejść, bo robimy świństwa itd...
    Oczywiście gram starą postacią, niby ułatwienie, ale na modach nie jest łatwo...
    Volomir
    Ja oczywiscie caly czas czekam na BG3 ale licze ze zrobi je:

    a) wskrzeszone Black Isle
    b) niedobitki z Obsydian, majacy finanse i wsparcie od Bioware mimo tego ze wypuscili szmate pokoroju DA2
    Na to bym nie liczył, jedyna szansa, że Rosjanie wskrzeszą mniej lub bardziej udanie tę grę, jak uczynili z niektórymi tytułami. Oczywiście można mieć wątpliwości co do pewnych zmian w tych przywróconych grach, ale są takie co można spokojnie zagrywać się godzinami...
    pozdrawiam

  2. #82
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Nie pamiętam byś wspominał, że prace trwają.
    Tzn. jakby coś było to wtedy by się zmieniło ale nie ma i nigdy nie będzie bo nikomu się nie chce robić BG3 A co do żeńskiej to.... hmn nie uwzględniłem tego ale dla faceta to zapłodnił a dziewczyna urodziła.
    Balgur's Gate to najlepszy cPRG wszech czasów!!!

  3. #83
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Cytat Zamieszczone przez Gebarsha
    Tzn. jakby coś było to wtedy by się zmieniło ale nie ma i nigdy nie będzie bo nikomu się nie chce robić BG3 A co do żeńskiej to.... hmn nie uwzględniłem tego ale dla faceta to zapłodnił a dziewczyna urodziła.
    Jak na megamoda to raczej słabo, że nie uwzględniłeś takiej ścieżki. Pomyśl nad tym.



  4. #84
    Gość

    Re: Saga Baldur's Gate

    Panowie jeżeli chodzi o treść to są takie megamody, że nim samemu coś się zaplanuje, to lepiej się z nimi zapoznać, po co wyważać otwarte już drzwi?

  5. #85
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Panowie jeżeli chodzi o treść to są takie megamody, że nim samemu coś się zaplanuje, to lepiej się z nimi zapoznać, po co wyważać otwarte już drzwi?
    Po tym jak drużyna próbuje otworzyć drzwi od kilku godzin czasu gry.
    MG: "Sugestia MG - wszyscy patrzą na MG - naciśnijcie klamkę." ;]

    Coś w ten deseń?



  6. #86
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Ale ja napisałem że mam fabułę ALE MUSZĘ JĄ JESZCZE DOPRACOWAĆ na razie uwzględniłem tylko faceta ale spoko po gruntownej przeróbce fabuły mogę ją tu wstawić.
    Pomysły i poprawki piszcie W KOMENTARZACH
    Ale dobra koniec tematu zajmijmy się ważniejszymi sprawami dot. mojej UKOCHANEJ gry
    Gdy po raz pierwszy kolega mi przyniósł BG1 nie wiedziałem praktycznie nic o tej grze ani o modach po prostu nic i on też grał jak kaleka więc wgłębiłem się w tę gra aby się podszkolić i jakoś tak w magiczny sposób ta zaje**ście dobrana i dopracowana fabuła mnie wciągnęła tak zaczęła się moja przygoda z tą grą a to było już ze 5/6 lat temu (mam 13 więc jak słusznie kolega zauważył chodzę do gimnazjum)
    Balgur's Gate to najlepszy cPRG wszech czasów!!!

  7. #87
    Gość

    Re: Saga Baldur's Gate

    Gebarsha
    Zeknij na moje posty na pierwszej stronie tematu, nie żartuję sobie z twojej ochoty by coś wymodować, jest multum narzędzi, nie ma z tym problemu, ale chodzi mi o to że są mody z np. innymi alternatywnymi zakończeniami Sugeruję zerknąć tutaj, poczytać, a na pewno coś dla siebie znajdziesz
    http://hrothgar.pl/topics16/baldurs-gat ... n-vt69.htm

    Samick
    Coś w ten deseń, a doprecyzuję, jest megamodyfikacja Watsona, około jakoby 250 modów, z autoinstalatorem, tam ile jest nowych treści, nie grałem bo całość wymaga znajomości i to bardzo dobrej angielskiego...w polskim są trudne questy...

  8. #88
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Dzięki ale czytałem to już hehe
    Balgur's Gate to najlepszy cPRG wszech czasów!!!

  9. #89
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Pod Waszym wpływem kupiłem sobie za leżące od wieków odłogiem punkty CD-Projektu obie części BG1 (miałem kiedyś oba oryginały kupione w momencie premiery ale jakoś mi poginęły przez te wszystkie lata - zresztą wersja z GOG od razu na Windzie działa bez problemów). Zainstalowałem z 50 modów i gra się przednie Grafika się strasznie postarzała, ale gra nadal bawi. W sumie to nie obraziłbym się na część 3 albo jakiś remake.

  10. #90
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Saga Baldur's Gate

    Cytat Zamieszczone przez Janek
    Pod Waszym wpływem kupiłem sobie za leżące od wieków odłogiem punkty CD-Projektu obie części BG1 (miałem kiedyś oba oryginały kupione w momencie premiery ale jakoś mi poginęły przez te wszystkie lata - zresztą wersja z GOG od razu na Windzie działa bez problemów). Zainstalowałem z 50 modów i gra się przednie Grafika się strasznie postarzała, ale gra nadal bawi. W sumie to nie obraziłbym się na część 3 albo jakiś remake.
    A te wersje GOG to nie są tylko po angielsku?



Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 13:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •