Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Problem z detalami

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z detalami

    Nie będę już Cię cytował bo braknie strony

    Gram na najwyższej (natywnej1366x768 pikseli,).Posiadam ASUS N61vn gf240GT. Natomiast jesli chodzi o radeony z serii 5xxx -własnie czytam recenzje ASUSA N61JA z 5730 i temp. podczas obciążenia sięga 90*/c więc bardzo bym Cie prosił
    TEMPERATURY kart graficznych w laptopie oczywiscie

  2. #12
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: Problem z detalami

    Może nie zauważyłeś, ale przez większość czasu piszę o komputerach stacjonarnych, tak więc i o takową serię kart graficznych mi chodziło
    W tej rozdziałce, którą napisałeś to możesz sobie o wysokich detalach w Mafii i Bad Company pomarzyć. Reszta gier, które wymieniłeś może będzie na detalach wyższych, ale jak AA wyłączysz...
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  3. #13
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z detalami

    Cytat Zamieszczone przez janker92
    Bo laptopy z zasady do grania nie służą- jak ktoś chce grać to sobie piecyka składa, a ci co mają więcej kasy, niż rozumu kupują laptop dla gracza z prawdziwego zdarzenia, a taki do najtańszych nie należy...
    Może nie zauważyłeś ale ja pisze o laptopach bo od tego momentu rozpocząłem swoją dyskusję z Tobą kolego a i temat tez dotyczy laptopa ASUS

    A jesli chodzi o rozdzielczość ekranu to nie rozumiem o co Ci chodzi że nie pogram skoro to jest najwyższa rozdzielczość mojego laptopa hehe. Po za tym i tak podłączam go do telewizora i mam Full HD. A jesli chodzi o AA no to bez przesady kto gra na włączonym AA x 16 np. No wiadomo że nie uciągnie ani mój laptop ani twój stacjonarny .PS spytaj Obiego czy jego ACER nie uciągnie Janker skończmy ten temat bo przypomina mi temat dzieci neo pt ."Konsola czy komputer".
    Ogólnie rzecz biorąc dzisiejsze laptopy w zupełności nadają się do gier i tylko od kieszeni użytkownika zależy czy np w Mafie 2 pogra na średnich , wysokich czy ultra.
    W tym przypadku kolega z GF 310 wybrał tę opcję ze średnimi ustawieniami.
    Pozdrawiam

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z detalami

    Dzięki Nobilis, udało mi się odblokować detale. Na "wysokich" jednak dość poważnie mi sie tnie (widać nie były one zablokowane bez powodu), dlatego wysokie ustawiłem tylko tekstury i szczegółowość jednostek. Teraz jest dobrze. Mam jeszcze jedno pytanie. W czasie gry na mapie kampanii wszystkie literki w różnych powiadomieniach i opisach są bardzo małe i niewyraźne. Nie wiecie może co ustawić, żeby to zmienić, tzn. czego jakość za to odpowiada? Pozdro i dzięki za zainteresowanie tematem

  5. #15
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z detalami

    Cytat Zamieszczone przez mikimaster22
    Dzięki Nobilis,
    SCOOTER

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z detalami

    no tak, sory, źle spojrzałem

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •